poster

Spirit

 • USA

  Spirit, The

 • Slovensko

  Spirit - pomstiteľ

Akční / Komedie / Krimi / Fantasy

USA, 2008, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  **

  Uf, tak toto bol výstrel do tmy! 40%.(5.1.2012)

 • Trellíno
  *

  Téměř nedokoukatelná záležitost. Takový filmový ekvivalent rohypnolu.(31.5.2009)

 • choze
  *

  Jak se Frank Miller posral v kině.(8.2.2010)

 • KarelR
  *

  Bože můj. Nemůžu se rozhodnout, jestli to Miller hůř napsal nebo zrežíroval. Banda slavných herců se skoro dvě hodiny ztrapňuje ve "vizuálně zajímavém příběhu o ničem" a Spirita neznalý divák nejspíš vůbec nepobere, o co tu běží. Proč je ten maník nesmrtelnej? Proč na něj letěj ty baby? A jaktože Sam Jackson přehrává až do aleluja? Miller všechno pošle do bahna už během prvních deseti minut (doslova) a nezvedne se z něj až do konce, kde se dokonce nebojí naznačit sequel. Jako osoba, která má Spirita trochu načteného, říkám ruce pryč a zpátky ke kreslícímu prknu, Franku. Tohle ti krutě nevyšlo.(13.2.2009)

 • kitano
  **

  Frank Miller šliapol do vlastného hovna. Neviem čo Miller čakal, keď vypustil do sveta film, o ktorom sám musel vedieť, že je obrovský nepodarok prakticky po vśetkých stránkach. Stačí ho proste zrovnať so Sin City. Tam kde Rodriguez nádherne previedol na plátno komixový vizuál, tam Miller len lacno filtruje obraz, tam kde Rodriguez šikovne pozliepal viaceré epizódy príbehu do funkčného celku, tam sa Miller lopotí s epizódnym príbehom rozťahaným na celovečernú stopáž...a tam kde excelovali výborný herci vo výborných rolách, tuná sa aj sebelepší herci trápia s postavami ktoré sú len chabým obrazom svojich komixových predloh. Toto by nedopadlo dobre ani keby žiadne Sin City nebolo natočené. (3/10)(27.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace