poster

Klub poslední naděje

 • USA

  Dallas Buyers Club

 • slovenský

  Klub poslednej nádeje

Drama / Životopisný / Historický

USA, 2013, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flipper
  ****

  Na veľké fuck off farmateutickým koncernom, treba veľkého chlentača z redneck charakterom. Ono to je až moc prvoplánové a dialogy až moc zrozumiteľné na nezávisláčinu, no ak by sa toho chytil dáky ten Coen beriem zo všetkými piatimi. Škoda toho zdochýnajúceho spin offu s Jaredom - je zbytočne pretiahnutý (spin off nie Leto (či...?) ). S McConaugheyom to niekedy preberiem pri pive.(31.1.2014)

 • H34D
  ****

  HIV pozitivní Robin Hood rozvíjí svůj neuvěřitelný příběh, v němž se z vesnického a rádoby chlapáckého burana stane opravdovým mužem se srdcem na správném místě. Přerod hlavní postavy je velmi sympatický, celý film, ač založen na skutečné události, působí příjemně odlehčeně, místy snad až černohumorně. K dalším velkým plusům patří nikoli černobílé zpracování a nulová přítomnost patosu. Je fajn, že film nemá zapotřebí tolik tlačit na city (jako třeba Philadelphia). 7/10(7.12.2014)

 • Cervenak
  ****

  Schindlerov zoznam, iba fašistov nahradili farmaceutické spoločnosti, plynové komory AIDS a Židov buzíci a feťáci. Ale teda pekná prácička, hlavne po hereckej stránke, ústredné duo skvelé. Párkrát to zľahka skĺzne smerom k hollywoodskej limonáde, ale väčšinou si to zachová tvár bez sentimentu.(24.1.2014)

 • 3DD!3
  *****

  Matthew má sakra formu a i v tomhle papírovém tahu na branku je k sežrání. Téma okolo HIV a boji proti zlotřilé korporaci ("Fuckin' FDA") tu bylo už mockrát, ale nevzpomínám si, že by byly podané takhle stylově. Život, který mu nemoc přinese je překvapivě mnohem plnější a zajímavější - vždyť byl ksakru i v Japonsku a založil si poměrně úspěšné podnikání. Herecky jde o nejlepší ligu v nejlepší formě, Jared Leto byl uvěřitelnější jako ženská než jako chlap! Je to pro osobní potřebu.(22.1.2014)

 • T2
  ***

  Rozpočet $5,5miliónaTržby USA $23,797,333Tržby Celosvetovo $29,700,000Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ Matthew McConaughey napodobňuje hereckú strhanosť až na kosť akú nám už nejeden krát vo všetkej hereckej úcte predviedol Christian Bale, a treba uznať že svojej postavy sa zmocnil dokonale a je ozdobou filmu aj keď výzorom nepeknou, len na škodu je že réžia príbeh neposunie trošku vyššie lebo po polovici to už začína dosť splývať a nijak rázne to už neberie, nestrhne, ničím zvláštnym neoživí, len priemer aj keď témou určite zaujímavý /55%/(12.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace