Bláznovo zlato

Mačacie zlato

Dobrodružný / Thriller / Komedie / Romantický

USA, 2008, 108 min

• predators

Teda, vtipné kaše nepojedl nikdo! Chemie mezi Kate a Matthewem taky kde nic tu nic, takže dodívat a spat. 30%(13.10.2012)

Příjemně mořský dobrodružný film. Myslím, že svůj účel pobavit, zabavit splnil. Ikdyž narážky Kate Hudson na Finnův skvělý sex se časem omrzí. Některé vtipy jsou na rozhraní vtipu a trapnosti. Ale stejně se mi líbí způsob, jakým Tess roznáší talíře a mlátí Finna. 3,5*(28.10.2010)

• Z0oMb3E

Film v ktorom sa nič nedeje. Deje avšak tak pozvoľna, že si to ani neuvedomíte a už je koniec. Kate Hudson je asi jediný dôvod prečo som tento film dopozeral. Pre mňa je jedna z najsympatickejších herečiek. Vo filme najviac zaujme stupidita a rozmaznanosť boháčovej dcéry (Alexis Dziena). Scenérie sú síce rozprávkové, ale scenár je tak slabý, že bez ostatných naťahovačiek by trval film asi pol hodinu. Film na inšpiráciu a naladenie sa na letnú dovolenku.(4.5.2010)

Jen blázen může od tohoto filmu očekávat něco více, film je sice jednoduchý, ale když se s tím smíříte a příliš nebudete přemýšlet tak se zaručeně pobavíte. Dlouho jsem se tak od začátku nepobavil, Ben (Matthew) jako lovec ztracené lodi, společně s nově rozvedenou Tess (Kate) tvoří dokonalý pár, k tomu všemu milionář Nigel (Sutherland) se svoji napůl hloupoučkou dcerou tvoří skupinku lidí, která vás musí pobavit scénama jako uhořelá loď, jak Ben pospíchá na rozvod, .... a jestli si někdo myslí, že je to jen pro lidi mající IQ pod 100, tak se plete, každopádně mě film příjemně zpříjemnil let a to je přesně kvůli čemu vzniknul.(21.6.2008)

Letní kino někde blízko moře/pláže, pohodlný posez, dobrota po boku a nějaký ten exotický drink v ruce a možná potom si Bláznovo zlato užijete maximálně. Ovšem v relativně studeném mírném pásmu působí tento počin věru nezajímavě a klišovitě. Tennant zaujme diváka za celý film režijně tak dvakrát, třikrát. Povedených vtipů tam pár je, ovšem celé to vypadá šíleně okoukaně a ohraně. Dvakrát tomu nepomůže ani fakt, že McConaughey má větší hrudník než Kate Hudson. Není to úplně hloupé a pokud člověk čeká nižší střední třídu zábavy, dostane se mu přesně to. Jednoduchá letní jednohubka.(1.5.2008)