poster

Bláznovo zlato

 • USA

  Fool's Gold

 • Slovensko

  Mačacie zlato

Dobrodružný / Thriller / Komedie / Romantický

USA, 2008, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  **

  Tak trošku prázdné tlachání v prosluněných lokacích, které poskytují prostor pro nejrůznější peripetie v hledání dávno potopené španělské lodi s pokladem a řešení nijakých problémů.. Taková Honba za diamantem od Roberta Zemeckise byla originálním sexy dobrodružstvím, tady se bohužel omezujeme jen na pěkné obrázky pohádkových pláží a cosi je shnilého.. Okoukaná kombinace romantiky a dobrodrůža nefunguje stejně jako v nedávné Sahaře, jede na obehraných motivech, tudíž láska (ústřední duo je v rozvodovém řízení) vše překoná a důvtip a tah na bránu přejedou i ty zlé, kteří chtějí trochu toho zlata pro sebe. Zlatokopecké vyprávění má vyjma svižné akce (která trestuhodně chybí) táhnout i chemie mezi Matthew McConaugheym (okleštěným pověstí toho z dívčích mokrých snů, co neumí hrát, jen se nakrucovat, často svlékat a široce tlemit) a Kate Hudson (okleštěnou naopak solidním herectvím, ale totálně špatným výběrem rolí). Tady se dá mluvit o slušném tahu, jenže když scénáristé odvedou mizernou práci, tak je jedno, kolik sex-appealu z plátna proteče do přítmí hlediště. ** a kousek..(26.10.2009)

 • Shit
  ****

  Naprosto jednoduchá dobrodružná komedie postavená na typickým příběhu o hledání pokladu dvěma stranami, z nichž jedna je tzv. hodná a druhá tzv. zlá, ale s tim se počítalo a když se v tom člověk nebude moc šťourat, tak to prostě pobaví a to hodně, sice ze začátku převládá spíš trapnost nad zábavností, ale jakmile se to trošku rozjede, tak to je výborná oddychová zábava s tu a tam zajímavou a napínavou akční scénou. Škoda jen, že je mírně přemrštěná délka, stačilo by 90 minut, ale já sem stejně spokojenej a Kate Hudson to v plavkách sluší. 3,5*(4.6.2008)

 • KarelR
  **

  Dvouhodinová nudná reklama na zájezd do Karibiku. 4/10(16.4.2008)

 • Spiker01
  ****

  Žádné terno to není, ovšem pohodový Matthew McConaughey a krásné, prosluněné lokace člověka dokáží zabavit...Vrr Kate Hudson Btw : Kevin Hart jako záporák? Really?...70%(29.8.2014)

 • Hunt
  **

  v hlavní roli krásné moře a exteriéry, kterému se snaží sekundovat nikterak charismatická herecká dvojice.(19.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace