Bláznovo zlato

Mačacie zlato

Fool's Gold

Dobrodružný / Thriller / Komedie / Romantický

USA, 2008, 108 min

Nenáročná oddychová záležitost s několika vtipnými dialogy a scénami. Jinak průměrný a silně béčkový film o hledačích pokladů, který nevytrhne ze dna hollywoodských produktů ani modelín Matt, natož plochá Kate. Bavil jsem se, ale jen proto, že jsem neměl co lepšího na práci. 50%(28.5.2011)

• Big Bear

Celkem příjemná oddychovka, která zprvu vypadala slibněji než ve skutečnosti byla. Já ale mám moc rád všechny ty filmy o tajemných vracích tam dole na dně moří a jelikož konec tohoto léta po ránech vypadá na jarní mrazíky, rád jsem se nechal zanést do teplého a průzračného moře Karibiku. Hlavní dvojka mi ve filmu sedla a správně to mezi ,,manželi'' jiskřilo. Navíc při pohledu na Kate Hudson v těsném sněhobílém námořnickém kostýmku s minisukýnkou jsem litoval, že je to Donald Sutherland, koho na jachtě obsluhuje a ne já :-). Všechno to bylo lehce úsměvné, ale vyloženě jako komedii bych to nebral, nebo to alespoň na mne tak nepůsobilo. A co mne zklamalo nejvíc, byl ten poklad. Vždyť k němu se upírali oči nejen hrdinů i padouchů v tomto filmu, ale i oči diváka... To i v Pokladu na stříbrném jezeře nám toho zlata ukázali tvůrci víc :-). Zkrátka tohle je klasický zástupce dobrodružných filmů o pokladech. Vzpomeňme třeba na australácký Souboj o poklad Yankee Zephyru atd...Ale co jsem očekával, to jsem dostal a to potápění kolem útesů, rybky, želvy, Kate... Hm.... Dva fragmenty talíře. * *(31.8.2014)

Kate Hudson zbožňujem, páči sa mi v každej polohe(ehm...hereckej - samozrejme), ale romantické komédie jej proste seknú. Jej monológ pred zrkadlom so slzami v očiach je úžasný:). Samotný príbeh už taký extra zaujímavý nie je, ale akčné momenty sú veľmi pekné, takisto sem tam padne aj nejaká vtipná hláška a ústrednej dvojici to spolu pristane. U mňa to vychádza tak na 70 % - proste príjemná oddychovka.(20.6.2008)

Zábavná jednohubka ve stylu Lovců pokladů, která rozhodně neurazí. A navíc se na toho blonďáka s nevyslovitelným jménem opravdu dobře kouká. Kdo se rád dívá na krásné karibské ostrovy, blbé černochy s králíkem a má velkou zásobu popcornu, je na správné adrese.(30.4.2008)

• teutates

Oddychová zábava u ktorej netreba veľmi premýšľať. Potešila prítomnosť McConaugheya, pár vtipných scén, ale to bolo asi tak všetko. Historický podtón je chabý, prevedenie postačujúce. Celkový dojem 4/10(12.6.2008)