Marley a já

Marley & Me

Marley a ja

Komedie / Rodinný / Romantický / Drama

USA, 2008, 111 min

rozpočet :? tržby celosvetovo :$244,082,376(30.5.2009)

70%.. DOG BLESS YOU. Marley je foxteriér Robin ve filmové podobě. Svobodomyslná bestie, kterou si každý dvounohý vůdce smečky musí zamilovat. Frankel natočil autobiografický příběh novinářské famílie prodchnutý chlupatou oslintanou legrací a solidními rodinnými hodnotami- a v tom nejlepším smyslu tradičně a starosvětsky. Do značné míry spoléhá a pracuje s univerzální zkušeností pejskařského života a nebojí se ani hlouběji opřít do emocionálních strun- ani naznačit, že zatímco psi jsou super v každém věku, děti jsou zábavným artiklem do domácnosti až zhruba od tří let. Ale jen my, šťastní páníčkové labradorů, víme, co to je, když pes stláská bez následků telefonní záznamník a krabici železných matic. A když se na vás nad tou spouští bezelstně usměje, zavrtí ohonem, shodí přitom vázu po prababičce a podá pac, není pomoci. P.S. Při jedné scéně jsem si vzpomněla na Douglasova Gromita v parku :)(14.3.2009)

Rozpočet $60miliónovTržby USA $143,153,751Tržby Celosvetovo $243,665,113Tržby za predaj DVD v USA $69,652,909 //počet predaných kusov 4,412,859║ Dobrý námet ale len povrchne líznutý, nemá to takú silu akú by si to zaslúžilo, je to nevyvážené, záver ale troška dojal, z inými hercami by to viac ladilo, moc sa mi tam nehodili, nebola tam cítiť súhra. /40%/(21.11.2009)

Slza ukápla... a to především proto, že já sama mám psa. Sladké, krásné, příběh rozkošný, herci milí.(3.4.2009)

Život je pes se smutnejma očima. Ale krásnej. (Mé „sžití“ s filmem bylo stoprocentní a chvíli jsem uvažoval, že by takové mělo být i hodnocení, teprve extrémní tlačení na pilu v posledních minutách mne odradilo.) 85% Zajímavé komentáře: DaViD´82, HoneyBunny, Sobis87, Fr(5.4.2009)