Neuvěřitelná legrace nastane, když si veteráni Saturday Night Live Amy Pohler (Baby máma), Rachel Dratch (Když si Chuck bral Larryho) a Will Arnett (Poloprofesionál) vyrazí na fantastické jarní prázdniny. Nejlepší kamarádky, třicátnice Gayle (Poehler), Becky (Parker Posey) a Judi (Dratch), vždycky snily o tom, že budou úžasné. Nikdy ale nepřestaly být outsidery, takže když Becky dostane šanci neoficiálně dohlížet na dceru svého šéfa Ashley (Amber Tamblyn), která míří na univerzitní jarní prázdniny na ostrov South Padre, dámy se rozhodnou změnit své tragicky trapné životy a ponořit se do světa bikin a piva. Někde mezi chlemtáním piva, flirtováním a tanečky v bublinkách Becky, Gayle, Judi a Ashley ale pochopí, že je lepší vyniknout než zapadnout do party. (oficiální text distributora)

Lencha

Takovou koncentraci divných lidí jsem už dloho nikde neviděla. A příběh? Komedie? Ani náhodou, k smíchu tam byly asi vážně jen ty jejich divný ksichty. Myslím, že se třicátnice umí bavit daleko líp a nemusí přitom vypadat jako krávy. Koukat na tohle byla ztráta času, ale v telce nic jinýho nedávali a na dvd se mi koukat nechtělo. Ach jo. ()

nash.

Typický případ filmu u něhož víte, že je to komedie, stále se děje něco, o čem víte, že je to sranda, ale přitom se nijak zvlášť nesmějete ani nebavíte. Před absolutním zatracením to všechno nakonec zachraňuje svižné tempo, občas nějaký lehce povedený vtípek a sympatická trojka v hlavních rolích, zejména pak torpédo Rachel Dratch jako Judi. ()

MáŠa

Pokud bych to nezval nějak s nadhledem, musel bych psát asi o blbosti, protože tohle je takový ten druh neinteligentní komedie, kde sou občas nějaké věci přestřelené (například inteligence blondýnek, hospodské chování senátorky atd.). Já se naštěstí na tento fakt naladil, takže jsem se celkem i smál a film mě nějak nesklamal. ()

Cortesz

Obyčejná americká teenage se vším všudy co k těmto komediím patří, což znamená kupa nechutností. Sice se tvůrci snažili obejít tento žánr tím, že do hlavních rolí obsadili třicátnice, mimochodem velmi nesympatické, což se jim ovšem nepodařilo, takže z toho je obyčejná typická americá teenage komedie. Jedinou hvězdu dávám za občasnou vtipnou scénu, které stejně po čase zapomenu. Naprostá zbytečnost a ztráta času. ()

terunka003

Odpočinkové, nenáročné, stupidní, nepřemýšlecí, vtipné, místy nechutné. Taková pohoda, u které nemusíte přemýšlet, na nic nemyslet a jenom odpočívat. Místy byly scény dost nechutné a občas i dost stupidní, ale takové ty filmy prostě bývají. "..musím být odporná, když o mě ani slepec nezavadí.." ()

• Film byl původně vytvořen společností Rogue Pictures jako "R-rated", pak byl prodán společnosti Warner Independent Pictures jako "PG-13" a prošel dlouhým post-produkčním obdobím. (Borrtex)