• Smok
  **

  Amy Poehler som naposledy videl v podobnom nevýraznom počine s názvom Baby Mama Oba filmy sú si tou šedivou priemernosťou a nevýraznosťou veľmi podobné, ale aspoň som si pozrel, ako americký dorast trávi jarné prázdniny - čas, keď my sa tu brodíme poslednými zvyškami snehu a blata.(6.11.2009)

 • freddy
  **

  Tenhle film rozhodně nepatří k těm podařeným, ale ani to není žádný vyloženě ohromný průšvih, jen některé scény prostě působí velice trapně a děj je opravdu velice zvláštní. Tenhle film mi tak trochu připadá jako kdyby se někdo ráno vzbudil, řekl si, že dneska napíše scénář a nějaký jeho kamarád zafinancoval realizaci. Opravdu totiž nevím, jakého šílence by mohlo napadnout, že pošle tři ženy, kterým je přes třicet let, na jarní prázdniny, aby se vydávaly za studentky, a jedna z nich musí hlídat dceru budoucí viceprezidentky USA. Jistě, dalo se na to koukat, chvílemi to bylo i zábavné, ale rozhodně převažovaly trapnější chvilky nad těmi světlejšími. A je to docela škoda, protože některé nápady byly zajímavé, ale prostě to v tomto případě nevyšlo tak dokonale, abych tenhle film mohl označit za kvalitní. On ale bohužel není ani průměrný, jedná se totiž o lehce podprůměrný film, jehož kvality spočívají tak maximálně ve scénkách s opilou klávesistkou (jeden z mála geniálních a vtipných nápadů) a sem tam je tam k vidění nějaká hezká holka, což zase není k zahození. Herecké výkony sice nebyly nejhorší, ale zároveň nikdo nikterak nevyčníval, zde totiž asi ani nebylo příliš co hrát. Výsledkem je tedy mírné zkalmání z mé strany, z čehož pramení hodnocení v podobě dvou hvězd.(20.5.2010)

 • ajuska
  *

  Nevtipný a po většinu času i značně nudný pokus o komedii o třicátnicích, které si konečně chtějí zařádit.(28.6.2009)

 • mysiak
  *

  Je to síce trápne D2D film..ale Amy Poehler opäť ruluje v tejto trápnej maximálne trápnej komédii, kde svetlými momentami sú Amy Poehler a sexy baby, najmä Sophie Monk..ináč je to nudné, nevtipné, a trápne..a tie 2 momenty to zachraňujú...(24.6.2009)

 • ladko
  *

  Komédiou by som to nenazval, humoru je tu veľmi poskromne. Za zmienku stojí snáď len slepec Arnett inak nuda strašná a aj ta jedna hviezda je z mojej strany veľkorysá...(5.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace