Priznám sa, že som to pozeral hlavne kvôli tým zlým a hlúpym (a pekne stavaným) dievčatám. Ale aj tak to nie je zlé. Síce samé klišé, ale má slušne podané posolstvo. Prekvapilo ma, že to má rok výroby 09. Mal sm pocit, že je to záležitosť stará minimilne desať rokov...(26.1.2010)

Pokud bych to nezval nějak s nadhledem, musel bych psát asi o blbosti, protože tohle je takový ten druh neinteligentní komedie, kde sou občas nějaké věci přestřelené (například inteligence blondýnek, hospodské chování senátorky atd.). Já se naštěstí na tento fakt naladil, takže jsem se celkem i smál a film mě nějak nesklamal.(7.7.2009)

• Flaxik

Rachel Dratch je zřejmě maximální eklhaft, co jsem mezi herečkami asi viděl. S dalšími krasavicemi z bažin si hrají na mladé holky v bezdějové sračce, kde se žvaní o rodinných hodnotách, přátelství, lásce a ochraně životního prostředí. Duvenblejt. Ale to mám já kretén za to, že jsem se rozhodl se zase jednou podívat na americkou komedii. N.E.U.V.Ě.Ř.I.T.E.L.N.Á LEGRANDA. Dobře mi tak.(22.10.2013)

• freddy

Tenhle film rozhodně nepatří k těm podařeným, ale ani to není žádný vyloženě ohromný průšvih, jen některé scény prostě působí velice trapně a děj je opravdu velice zvláštní. Tenhle film mi tak trochu připadá jako kdyby se někdo ráno vzbudil, řekl si, že dneska napíše scénář a nějaký jeho kamarád zafinancoval realizaci. Opravdu totiž nevím, jakého šílence by mohlo napadnout, že pošle tři ženy, kterým je přes třicet let, na jarní prázdniny, aby se vydávaly za studentky, a jedna z nich musí hlídat dceru budoucí viceprezidentky USA. Jistě, dalo se na to koukat, chvílemi to bylo i zábavné, ale rozhodně převažovaly trapnější chvilky nad těmi světlejšími. A je to docela škoda, protože některé nápady byly zajímavé, ale prostě to v tomto případě nevyšlo tak dokonale, abych tenhle film mohl označit za kvalitní. On ale bohužel není ani průměrný, jedná se totiž o lehce podprůměrný film, jehož kvality spočívají tak maximálně ve scénkách s opilou klávesistkou (jeden z mála geniálních a vtipných nápadů) a sem tam je tam k vidění nějaká hezká holka, což zase není k zahození. Herecké výkony sice nebyly nejhorší, ale zároveň nikdo nikterak nevyčníval, zde totiž asi ani nebylo příliš co hrát. Výsledkem je tedy mírné zkalmání z mé strany, z čehož pramení hodnocení v podobě dvou hvězd.(20.5.2010)

• Socraates

Strašně uječenej pokus o komedii musí urazit snad i teenagery, pro který je zřejmě film určenej (přestože hlavním hrdinkám je kolem třiceti). Hvězdičku dávám za jakžtakž zábavnou svéráznou političku s koulema.(19.10.2011)