• Flaxik

Rachel Dratch je zřejmě maximální eklhaft, co jsem mezi herečkami asi viděl. S dalšími krasavicemi z bažin si hrají na mladé holky v bezdějové sračce, kde se žvaní o rodinných hodnotách, přátelství, lásce a ochraně životního prostředí. Duvenblejt. Ale to mám já kretén za to, že jsem se rozhodl se zase jednou podívat na americkou komedii. N.E.U.V.Ě.Ř.I.T.E.L.N.Á LEGRANDA. Dobře mi tak.(22.10.2013)

• ajuska

Nevtipný a po většinu času i značně nudný pokus o komedii o třicátnicích, které si konečně chtějí zařádit.(28.6.2009)

Jo ušlo to, občas byla sranda, hlavní hrdinky představují skupinku lidí, která to v životě neměla a nemá lehké, jednoduše příjemná průměrná komedie a navíc s mojí oblíbenkyní Mae.(23.3.2014)

• Crawler-D

Tady není vtipu, co by se za nehet vešlo. Příliš nesmyslné + hloupě napsané.(12.5.2010)

• Socraates

Strašně uječenej pokus o komedii musí urazit snad i teenagery, pro který je zřejmě film určenej (přestože hlavním hrdinkám je kolem třiceti). Hvězdičku dávám za jakžtakž zábavnou svéráznou političku s koulema.(19.10.2011)