Jo ušlo to, občas byla sranda, hlavní hrdinky představují skupinku lidí, která to v životě neměla a nemá lehké, jednoduše příjemná průměrná komedie a navíc s mojí oblíbenkyní Mae.(23.3.2014)

20 minut nuda, myslel jsem že se nedodívám, no a od 20 minut to nabralo svížné a vtipné tempo, které se drželo až do konce a já se bavil..:-) Dávám slabší 3*(6.12.2010)

• mysiak

Je to síce trápne D2D film..ale Amy Poehler opäť ruluje v tejto trápnej maximálne trápnej komédii, kde svetlými momentami sú Amy Poehler a sexy baby, najmä Sophie Monk..ináč je to nudné, nevtipné, a trápne..a tie 2 momenty to zachraňujú...(24.6.2009)

• CageDepp

Trapná komedie, která ničím nepřekvapí. Jednu hvězdu za sympatickou Amy Poehler, kvůli který se na to dalo trochu koukat. Jinak bych to nedokoukal.(29.9.2009)

• Arkos

Myslel jsem, že komedie se točí, aby se diváci občas zasmáli, to tu ovšem vůbec nehrozí. Absolutně nudný film, dementní příběh a neskutečně nesympatické hlavní postavy. Měl jsem co dělat, abych film natřikrát dokoukal.(10.10.2009)

• - Film byl původně vytvořen společností Rogue Pictures jako "R-rated", pak byl prodán společnosti Warner Independent Pictures jako "PG-13" a prošel dlouhým post-produkčním obdobím. (Borrtex)