• Smok

Amy Poehler som naposledy videl v podobnom nevýraznom počine s názvom Baby Mama Oba filmy sú si tou šedivou priemernosťou a nevýraznosťou veľmi podobné, ale aspoň som si pozrel, ako americký dorast trávi jarné prázdniny - čas, keď my sa tu brodíme poslednými zvyškami snehu a blata.(6.11.2009)

• Matty

Filmový ekvivalent afektované blondýny, která to přehnala s pitím. Parker Posey nic nezachraňuje, akorát zasazuje další těžkou podpásovku své filmografii. 25%(8.4.2010)

• ajuska

Nevtipný a po většinu času i značně nudný pokus o komedii o třicátnicích, které si konečně chtějí zařádit.(28.6.2009)

• Socraates

Strašně uječenej pokus o komedii musí urazit snad i teenagery, pro který je zřejmě film určenej (přestože hlavním hrdinkám je kolem třiceti). Hvězdičku dávám za jakžtakž zábavnou svéráznou političku s koulema.(19.10.2011)

Priznám sa, že som to pozeral hlavne kvôli tým zlým a hlúpym (a pekne stavaným) dievčatám. Ale aj tak to nie je zlé. Síce samé klišé, ale má slušne podané posolstvo. Prekvapilo ma, že to má rok výroby 09. Mal sm pocit, že je to záležitosť stará minimilne desať rokov...(26.1.2010)

• - Film byl původně vytvořen společností Rogue Pictures jako "R-rated", pak byl prodán společnosti Warner Independent Pictures jako "PG-13" a prošel dlouhým post-produkčním obdobím. (Borrtex)