• CageDepp

Trapná komedie, která ničím nepřekvapí. Jednu hvězdu za sympatickou Amy Poehler, kvůli který se na to dalo trochu koukat. Jinak bych to nedokoukal.(29.9.2009)

• mysiak

Je to síce trápne D2D film..ale Amy Poehler opäť ruluje v tejto trápnej maximálne trápnej komédii, kde svetlými momentami sú Amy Poehler a sexy baby, najmä Sophie Monk..ináč je to nudné, nevtipné, a trápne..a tie 2 momenty to zachraňujú...(24.6.2009)

• Arkos

Myslel jsem, že komedie se točí, aby se diváci občas zasmáli, to tu ovšem vůbec nehrozí. Absolutně nudný film, dementní příběh a neskutečně nesympatické hlavní postavy. Měl jsem co dělat, abych film natřikrát dokoukal.(10.10.2009)

• ajuska

Nevtipný a po většinu času i značně nudný pokus o komedii o třicátnicích, které si konečně chtějí zařádit.(28.6.2009)

• nash.

Typický případ filmu u něhož víte, že je to komedie, stále se děje něco, o čem víte, že je to sranda, ale přitom se nijak zvlášť nesmějete ani nebavíte. Před absolutním zatracením to všechno nakonec zachraňuje svižné tempo, občas nějaký lehce povedený vtípek a sympatická trojka v hlavních rolích, zejména pak torpédo Rachel Dratch jako Judi.(4.9.2011)

• - Film byl původně vytvořen společností Rogue Pictures jako "R-rated", pak byl prodán společnosti Warner Independent Pictures jako "PG-13" a prošel dlouhým post-produkčním obdobím. (Borrtex)