• Socraates

Strašně uječenej pokus o komedii musí urazit snad i teenagery, pro který je zřejmě film určenej (přestože hlavním hrdinkám je kolem třiceti). Hvězdičku dávám za jakžtakž zábavnou svéráznou političku s koulema.(19.10.2011)

• Smok

Amy Poehler som naposledy videl v podobnom nevýraznom počine s názvom Baby Mama Oba filmy sú si tou šedivou priemernosťou a nevýraznosťou veľmi podobné, ale aspoň som si pozrel, ako americký dorast trávi jarné prázdniny - čas, keď my sa tu brodíme poslednými zvyškami snehu a blata.(6.11.2009)

• freddy

Tenhle film rozhodně nepatří k těm podařeným, ale ani to není žádný vyloženě ohromný průšvih, jen některé scény prostě působí velice trapně a děj je opravdu velice zvláštní. Tenhle film mi tak trochu připadá jako kdyby se někdo ráno vzbudil, řekl si, že dneska napíše scénář a nějaký jeho kamarád zafinancoval realizaci. Opravdu totiž nevím, jakého šílence by mohlo napadnout, že pošle tři ženy, kterým je přes třicet let, na jarní prázdniny, aby se vydávaly za studentky, a jedna z nich musí hlídat dceru budoucí viceprezidentky USA. Jistě, dalo se na to koukat, chvílemi to bylo i zábavné, ale rozhodně převažovaly trapnější chvilky nad těmi světlejšími. A je to docela škoda, protože některé nápady byly zajímavé, ale prostě to v tomto případě nevyšlo tak dokonale, abych tenhle film mohl označit za kvalitní. On ale bohužel není ani průměrný, jedná se totiž o lehce podprůměrný film, jehož kvality spočívají tak maximálně ve scénkách s opilou klávesistkou (jeden z mála geniálních a vtipných nápadů) a sem tam je tam k vidění nějaká hezká holka, což zase není k zahození. Herecké výkony sice nebyly nejhorší, ale zároveň nikdo nikterak nevyčníval, zde totiž asi ani nebylo příliš co hrát. Výsledkem je tedy mírné zkalmání z mé strany, z čehož pramení hodnocení v podobě dvou hvězd.(20.5.2010)

• mysiak

Je to síce trápne D2D film..ale Amy Poehler opäť ruluje v tejto trápnej maximálne trápnej komédii, kde svetlými momentami sú Amy Poehler a sexy baby, najmä Sophie Monk..ináč je to nudné, nevtipné, a trápne..a tie 2 momenty to zachraňujú...(24.6.2009)

• Arkos

Myslel jsem, že komedie se točí, aby se diváci občas zasmáli, to tu ovšem vůbec nehrozí. Absolutně nudný film, dementní příběh a neskutečně nesympatické hlavní postavy. Měl jsem co dělat, abych film natřikrát dokoukal.(10.10.2009)

• - Film byl původně vytvořen společností Rogue Pictures jako "R-rated", pak byl prodán společnosti Warner Independent Pictures jako "PG-13" a prošel dlouhým post-produkčním obdobím. (Borrtex)