• Socraates

Strašně uječenej pokus o komedii musí urazit snad i teenagery, pro který je zřejmě film určenej (přestože hlavním hrdinkám je kolem třiceti). Hvězdičku dávám za jakžtakž zábavnou svéráznou političku s koulema.(19.10.2011)

• Flaxik

Rachel Dratch je zřejmě maximální eklhaft, co jsem mezi herečkami asi viděl. S dalšími krasavicemi z bažin si hrají na mladé holky v bezdějové sračce, kde se žvaní o rodinných hodnotách, přátelství, lásce a ochraně životního prostředí. Duvenblejt. Ale to mám já kretén za to, že jsem se rozhodl se zase jednou podívat na americkou komedii. N.E.U.V.Ě.Ř.I.T.E.L.N.Á LEGRANDA. Dobře mi tak.(22.10.2013)

• Arkos

Myslel jsem, že komedie se točí, aby se diváci občas zasmáli, to tu ovšem vůbec nehrozí. Absolutně nudný film, dementní příběh a neskutečně nesympatické hlavní postavy. Měl jsem co dělat, abych film natřikrát dokoukal.(10.10.2009)

• CageDepp

Trapná komedie, která ničím nepřekvapí. Jednu hvězdu za sympatickou Amy Poehler, kvůli který se na to dalo trochu koukat. Jinak bych to nedokoukal.(29.9.2009)

20 minut nuda, myslel jsem že se nedodívám, no a od 20 minut to nabralo svížné a vtipné tempo, které se drželo až do konce a já se bavil..:-) Dávám slabší 3*(6.12.2010)

• - Film byl původně vytvořen společností Rogue Pictures jako "R-rated", pak byl prodán společnosti Warner Independent Pictures jako "PG-13" a prošel dlouhým post-produkčním obdobím. (Borrtex)