• Matty

Filmový ekvivalent afektované blondýny, která to přehnala s pitím. Parker Posey nic nezachraňuje, akorát zasazuje další těžkou podpásovku své filmografii. 25%(8.4.2010)

• Enšpígl

Tolik blbejch ženskejch na jednom místě není ani na schůzi feministického spolku.(23.11.2010)

Priznám sa, že som to pozeral hlavne kvôli tým zlým a hlúpym (a pekne stavaným) dievčatám. Ale aj tak to nie je zlé. Síce samé klišé, ale má slušne podané posolstvo. Prekvapilo ma, že to má rok výroby 09. Mal sm pocit, že je to záležitosť stará minimilne desať rokov...(26.1.2010)

Pokud bych to nezval nějak s nadhledem, musel bych psát asi o blbosti, protože tohle je takový ten druh neinteligentní komedie, kde sou občas nějaké věci přestřelené (například inteligence blondýnek, hospodské chování senátorky atd.). Já se naštěstí na tento fakt naladil, takže jsem se celkem i smál a film mě nějak nesklamal.(7.7.2009)

• Smok

Amy Poehler som naposledy videl v podobnom nevýraznom počine s názvom Baby Mama Oba filmy sú si tou šedivou priemernosťou a nevýraznosťou veľmi podobné, ale aspoň som si pozrel, ako americký dorast trávi jarné prázdniny - čas, keď my sa tu brodíme poslednými zvyškami snehu a blata.(6.11.2009)