poster

Arthur a Maltazardova pomsta

 • Francie

  Arthur et la vengeance de Maltazard

 • Slovensko

  Arthur a Maltazardova pomsta

 • USA

  Arthur and the Revenge of Maltazard

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

Francie, 2009, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Elfias Dóže
  ***

  Bezpochyby slabší než jednička. Animace stále ujde (vlastně je to nejsilnější stránka filmu), ale příběh je opravdu nudný. Pořádný spád to nabere až dvacet minut před koncem. Musím říct, že se nedivím těm co to měli problém dokoukat. Konečný cliffhanger mě ale zarazil a vyvolal potřebu zhlédnout třetí snímek o Arturovi. Proto jsem se nakonec přiklonil k třetí hvězdičce. 45%(7.4.2012)

 • Danny F.
  ***

  Ale jo, dobrý. Tak jako jednička je i tento po animované stránce perfektní a dá se u toho průměrně bavit. Hodnocení však shazuje nelogický konec. To jsem neustál. Říká se že se má v nejlepším skončit ale v tomto případě to nemá žádnou logiku. 55%(20.6.2010)

 • Maty85
  **

  Ajajaj... první díl celkem ušel, byl zajímavej a hlavně měl správnej závěr. Ale tentokrát Besson si "to be continued" mohl strčit někam. Vyloženě nutí diváky, aby shlédli i třetí pokračování, ale otázkou je jestli si těch pár diváků tímdle gestem spíše neodradí :-)(29.1.2010)

 • Nach
  **

  Upřímně, celé se to vyvíjelo na tři hvězdičky, ale ten závěr-nezávěr to úplně zabil. V podstatě to má děj, který vede odnikud nikam a ač všechny hlavní i vedlejší postavy znáte, chápete jejich chování, tak nepochopíte důvod vzniku tohoto snímku. Tedy spíše jeho rozdělení na dvě části. Až moc to totiž zavání ždímáním peněz z něčeho, co šlo naservírovat jedním chodem. 50%(9.2.2012)

 • mysiak
  *

  Po sviežej jednotke, si Besson povedal, že si pridáme farbičký, trošku blbej fantázie..a natočíme Arthura 2...je to celé na zahodenie...a to pokračovanie nabudúce...bojím sa úprimne(28.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace