poster

Arthur a Maltazardova pomsta

 • Francie

  Arthur et la vengeance de Maltazard

 • Slovensko

  Arthur a Maltazardova pomsta

 • USA

  Arthur and the Revenge of Maltazard

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

Francie, 2009, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • iamek
  **

  Boužel obrovské zklamání. Chápu, že drudý díl je jen spojka před dílem třetím, ale i 93 minut je zde moc a film je zbytečně natahovaný a nudný. Za celých 90 minut se dozvíte jen to co vyplýva z názvu. A když se snímek docela rozjíždí ( na poměry filmu ) tak se na plátně objeví TO BE CONTINUED ... Opravdu zbytečný dil. Nechápu proč Besson nenatočil trošku delšího Arthura a za to s definitivním koncem.(15.12.2009)

 • Terva
  **

  40%(3.1.2012)

 • mysiak
  *

  Po sviežej jednotke, si Besson povedal, že si pridáme farbičký, trošku blbej fantázie..a natočíme Arthura 2...je to celé na zahodenie...a to pokračovanie nabudúce...bojím sa úprimne(28.6.2010)

 • MMR
  ***

  Hned na začátku obrovské mínus za to, že to začalo hned animovaně a já tak nemohl být svědkem Arturova přesunutí do světa Minimojů. No tak tohle mě napadlo hned na začátku a zapsal jsem si to, abych to nezapomněl. Ovšem hned posléze jsem zjistil, že bych měl více trpělivý a chvíli si počkat, a to si budu pro příště pamatovat. Protože Arturův přesun se konal. Každopádně jsem čekal něco víc, po 40 minutách se nic nedělo, po hodině se také nic nestalo, ale až 20 minut před koncem se tam objevil Maltazard. To mě už napadlo, že asi to skončí otevřeně a třetí díl bude pokračování. A také že jo. Žádný boj se nekonal, bylo to jen příprava na třetí díl, který bude doufám daleko lepší. No jinak co se týče tohohle, tak to na mě působilo nějak zmateně a místy přehnaně a trošku i nelogicky. Třeba tolik cavyků při pokusu o zabití včely? A nemá včela při bodnutí uhynout? Navíc je velice pozoruhodné, že určitě všichni v tomhle filmu fandíme včele, aby jí nezabili, přitom v normálním životě by nikdo z nás ani neváhal a včelu ihned majznul.(6.7.2011)

 • otík
  **

  Nejlepší na tom filmu byla závěrečná písnička - a to je fakt špatné:-)(23.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace