poster

Arthur a Maltazardova pomsta

 • Francie

  Arthur et la vengeance de Maltazard

 • Slovensko

  Arthur a Maltazardova pomsta

 • USA

  Arthur and the Revenge of Maltazard

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

Francie, 2009, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slarque
  **

  Vlastně to nebylo o moc horší než první díl. Jen to tentokrát nemělo konec. 50%(13.4.2012)

 • iamek
  **

  Boužel obrovské zklamání. Chápu, že drudý díl je jen spojka před dílem třetím, ale i 93 minut je zde moc a film je zbytečně natahovaný a nudný. Za celých 90 minut se dozvíte jen to co vyplýva z názvu. A když se snímek docela rozjíždí ( na poměry filmu ) tak se na plátně objeví TO BE CONTINUED ... Opravdu zbytečný dil. Nechápu proč Besson nenatočil trošku delšího Arthura a za to s definitivním koncem.(15.12.2009)

 • Skejpr
  *

  Neuvěřitelný průser. On už první Arthur byl dost na hraně, stále se ale ještě v rámci možností jednalo o relativně zábavný (byť čas od času poněkud haluzoidní a halucinogení) skoro animák. Maltazardova pomsta je ale plná dějového vzduchoprázna, jehož podstata se dá shrnout do pěti minut (což se na konci skutečně stane). V animovaném světe si užíjete tak třetinu filmu (v níž Arthur povětšinou léta na berušce a pak chvíli rotuje krysa ve ventilátoru), většinu děje tvoří jen nesmyslné eskapády Arthurových rodičů (kteří nabourají berana) a zmalovaných černochů pobíhajících po baráku. Jediným světlým momentem je Maltazardův výstup (mimochodem také jediný světlý moment českého dabingu), který ale vyvrcholí TAK STRAŠNĚ NEHORÁZNÝM WTF, že se v sále smáli dokonce i 7 letí diváci. A to už je co říct. Podtrženo, sečteno, Arthur a Maltazardova pomsta je jedno velké filmové OMG WTF dělané na drogách, které nemá v červených číslech vůbec co dělat...(7.12.2009)

 • Allien.9
  ***

  O poznání slabší než první díl, ale stále ucházející. Jen to "to be continued" si mohli tvůrci odpustit...;-)(6.4.2012)

 • Danny F.
  ***

  Ale jo, dobrý. Tak jako jednička je i tento po animované stránce perfektní a dá se u toho průměrně bavit. Hodnocení však shazuje nelogický konec. To jsem neustál. Říká se že se má v nejlepším skončit ale v tomto případě to nemá žádnou logiku. 55%(20.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace