Arthur a Maltazardova pomsta

• Francie

Arthur et la vengeance de Maltazard

Arthur a Maltazardova pomsta

Arthur and the Revenge of Maltazard

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

Francie, 2009, 93 min

Komu se líbil první díl, ten si užije i tento druhý, ikdyž to za Minimojíky pokulhává.(6.12.2009)

70% Je to zvláštní, ale dvojka mi nepřišla o moc horší než jednička (která se mi dost líbila)... a i když je film vpodstatě bezdějový, během sledování mi to vůbec nepřišlo - holt hmyzí společnost je tu prezentována značně "cool" způsobem a mizanscéna je poseta tolika detaily, že na první shlédnutí ani nejde všechno pochytat, takže mně to i stačilo. Kromě toho Selena je fakt kus a jen mně mrzí, že jí v tomhle dílu bylo tak málo... těším se na trojku.(3.7.2010)

O poznání slabší než první díl, ale stále ucházející. Jen to "to be continued" si mohli tvůrci odpustit...;-)(6.4.2012)

• otík

Nejlepší na tom filmu byla závěrečná písnička - a to je fakt špatné:-)(23.8.2014)

• MM_Ramone

Prvú časť s názvom "Arthur a Minimojovia" som nevidel. Takže som vôbec netušil kto je Maltazard a za čo sa bude pomstiť. Ale to je v celku jedno. Celé sa mi to zdalo akési plytké, bez hlbšieho deja. Veselá, farebná zlátanina pre malé deti. Na túto povrchnú, nablískanú práznotu som už pri filmoch francúzkeho režiséra, scénaristu a producenta Luca Bessona zvyknutý. Ani táto jeho kombinácia hraného filmu s animovaným ma vôbec nebavila. Nesympatickí mi boli živí herci, ale ešte viacej tie ušaté, pehaté, strapaté animované postavičky. No a tak stupidný, odfláknutý záver som už dlho nevidel. **(11.10.2010)