Zajímavý nápad udělat seriál Star Wars. A možná by to i fungovalo, kdyby všechny díly nebyly na jedno brdo. Samá akce...(17.2.2013)

Asi nikdo nečekal po špatném pilotu, tak dobrý seriál. Některé epizody jsou skvělé, plné akce a napětí, a jsou přesně to, co od Star Wars seriálu očekávám. Jelikož se jedná o televizní seriál, lze i přihmouřit oči nad grafikou. Uvážíme-li i seriál, pak ani pilot není tak zlý.(17.12.2008)

--- PRVNÍ SÉRIE --- Star Wars univerzum na mě vždycky působilo strašně zajímavě, leč v rámci filmů poměrně nevyužitě. Bohatá historie, množství ras, potenciál pro desítky příběhů různých žánrů. I když mám celou ságu opravdu hodně rád, vždycky jsem chtěl i něco víc než jen klasický černobílý boj dobra proti zlu. To se mi částečně splnilo v dvojici RPG her Knights of the Old Republic a doufal jsem, že Klonové války budou vzhledem k seriálovému formátu celý svět rozvíjet více do hloubky. V první sérii se tomu nestalo. Nejvíce jsem se sice bál animace, ale na tu se dá po několika dílech zvyknout a navíc se díl od dílu zlepšuje (např.: otravně trhané souboje se světelnými meči jsou jen v cca první polovině série). Největší problém však vidím ve scénáři a dialozích. Jsou tu díly dobře napsané a chytlavé, ale jsou tu bohužel také epizody, které jsem měl občas i problém dokoukat. V první sérii vítězí především epizodické zápletky, které jsou však ale dost na jedno brdo a během 20 minut seriál nemá šanci proniknout více do hloubky a odvyprávět něco, co by stálo za řeč. Ve výsledku tedy některé epizody svým writingem připomínají klasické zkratkovité animáky pro děcka, co vysílá TV Nova o víkendech a to je velká škoda. Nejlepší jsou rozhodně zápletky, které se táhnou přes několik dílů a u těch bych i pro příště zůstal. Hodnocení série: 3/5 (26.4.2016)

Moje hodnocení je takové jaké je především díky světu, do něhož je tento seriál dosazen. Fenomén jménem Star Wars přetáhl silou světelného meče mou mysl, a já hltám prakticky cokoliv, co je mi nabídnuto..I takovýhle seriál..(14.6.2009)

Pořád si nejsem jistý jestli se mi to líbí nebo ne. Animace je divná, jiné slovo mě prostě nenapadá. Na jeden díl připadají tři podprůměrné. Sice se tam pořád něco děje, ale je to stále jedno a to samé. To co se v seriálu stane, je vlastně jen vata, která děj z filmů nikam neposouvá. Všechny ty honičky, souboje s hrabětem Dooku atd. jsou jen na oko, když všichni víme, jak to s nimi dopadne. Pro děti to může být dobré, mě to ale nudilo.(28.10.2015)