Narozdil od ostatnich se mi libil kinofilm/pilot, tudiz kdyz reknu, ze se mi podobne libil i serial, myslim to jako pochvalu. Animace je prakticky totozna s filmem, mozna lehoulince odflaklejsi nektere hodne vedlejsi veci v pozadi, coz znamena, ze animace moc hezka neni, hlavne co se postav tyce. Co se tyce jednotlivejch dilu, je to stejne jako prakticky s kazdym serialem, lepsi i horsi dily, pricemz ty spatny jsou tak dva a jinak se to nastesti pohybuje od nadprumeru az po perfektni. Nicmene mame tu 22 20 minutovejch dilu (1. serie) a i u tak malyho poctu dilu se zapletky casto opakujou, nekde se bojuje, pribehne Jedi, situaci poresi. Nektery dily na sebe navazujou, nektery ne, coz obcas zamrzi, kdyz nekterej dil konci ve stylu "honem tam at vyhrajem" a najednou prask, dalsi dil nas uvede nekam uplne jinam, to vzdycky vtipnym komentatorskym zpusobem tam a tam se deje to a to a ted se rozhodne a prakticky od zacatku do konce vetsiny dilu se jen bojuje. Uvital bych vic prostoru pro souboje Jediu, sice Jediu se tu predstavi dost i mene znamejch, ale do poradny bitky, obzvlast se Sithama se dostanou jen malokdy, vetsinou to je tak o strileni klonu s droidama a Jediove je kryjou. Nicmene i presto, ze me animace moc nebere a zapletky se opakujou, je to svizne natoceny, s paradni hudbou a jelikoz se furt nekde strili a bojuje, je to solidni jizda za lepsi 4*.(24.7.2009)

Moje hodnocení je takové jaké je především díky světu, do něhož je tento seriál dosazen. Fenomén jménem Star Wars přetáhl silou světelného meče mou mysl, a já hltám prakticky cokoliv, co je mi nabídnuto..I takovýhle seriál..(14.6.2009)

• Psema

Ano, není to nekoukatelné a nudné jako kina atakující pilot, ale ani kratší stopáž z toho nedělá nic, na co mám chuť koukat až do konce. První dva díly a především pak epizoda s trooper-nováčky mě hodně navnadily, ale po silně dementní poslední štaci s Jar-Jarem, který je prostě na ZABITÍ, jsem rozhodnutý s touhle šarádou definitivně skončit. Naštval jsi mě, Lucasi. A zrovna ve chvíli, kdy jsem si začal říkat, že ses odrazil ode dna. A vůbec, proč ztrácet čas s něčím, co popírá filmy i knihami danou mytologii a kde jsou nejotravnější hlavní postavy a především pak ty ženského pohlaví. Smrt Ahsoce! Smrt Anakinovi! Smrt Clone Wars!(20.10.2008)

Moc pěkně zpracované. Škoda jen, že je to animované. Ale moc se mi líbí to, jak dostávají v jednotlivých epizodách víc prostoru, jinak ve filmu vedený, vedlejší postavy. Seriál nepostrádá svižnost, vtipnost a bojové scény, takže dobré hodnocení je na místě.(20.1.2015)

Dobře sem se u sledování tohoto seriálu bavil až na něaké díly. Vytknul bych snad jen malou nebo spíše skoro vůbec žádnou mimiku obličeje. Seriál měl i slabší chvilky ale 4 hvězdy si zaslouží......(15.8.2009)

• - Ve 4. epizodě 3. série s názvem „Sféra vlivu“ se poprvé objeví pantoranský baron Papanoida, jenž vypadá jako výkonný producent George Lucas, a jeho tři děti – Che Amanwe, Chi Eekway a Ion –, které připomínají Amandu, Katie a Jetta. (Elyon)

• - Spoiler: V 19. kapitole stejnojmenného kresleného seriálu (od r. 2003) to vypadalo, že Asajj Ventress, jíž namluvila herečka Grey DeLisle, zemřela po pádu z chrámu Massassi na měsíci Yavin IV, ale není tomu tak. (Darth Revan)

• - Naklonovaný kapitán Rex, jehož namluvil Dee B. Baker, nosí vojenskou zbroj nakombinovanou z 1. a 2. fáze vývoje. (Blackhand47)