• Jango_Fett
  *****

  Tak tohle je mazec, pomalu lepší jak uvodní film. Vřele doporučuji každému fanoškouvi. Hlavně protože se zde objeví i vedlejší jediové a dostanou prostor i různí klonový vojáci.(4.10.2008)

 • Hellboy
  ****

  V podstatě platí to samé, co jsem psal již k pilotnímu dílu Clone Wars - i zde se jedná o historky z války, tedy to, na co v hraných filmech nebyl čas, ale co chtěl asi každý příznivec Hvězdných válek vidět. Každý příběh má 20 minut a ve většina případů na sebe díly nijak výrazněji nenavazují. K tomuto konceptu dokonale sedne úvodní komentář, který napůl působí jako shrnutí minulého dílu a napůl jako nějaké televizní zpravodajství o průběhu skutečné války, které diváka uvede do aktuální epizody. ___ Co se týče zápletek, tak je skoro až komické, jak se genrál Grievous vždy pokusí o nějaký skvělý plán, ať už je to vývoj tajné zbraně, zničení výrobny klonů nebo obsazení strategicky umístěné základny, a pokaždé zdůrazňuje, jak je klíčové, aby se o jeho postupu nedozvěděli jediové, kteří se o tom ale vždycky dozví:) Pro příznivce Star Wars je tenhle seriál docela jasná volba. V některých dílech sice vystupuje ten megaotravný Jar Jar, ale jinak je mi nanejvýš sympatické, jakým způsobem seriál "navazuje" na následující původní trilogii, což se týká především použitých postav (kapela Figrin D'an and the Modal Nodes, Ortolani), droidů (lékařský droid 2-1B, zabijáci IG-88, čtyřnohý předchůdce GNK droida), nebo techniky obecně (předchůdci Y-wingů, Destroyerů...)(28.9.2010)

 • mikinhoo
  ****

  Moc pěkně zpracované. Škoda jen, že je to animované. Ale moc se mi líbí to, jak dostávají v jednotlivých epizodách víc prostoru, jinak ve filmu vedený, vedlejší postavy. Seriál nepostrádá svižnost, vtipnost a bojové scény, takže dobré hodnocení je na místě.(20.1.2015)

 • M.Macho
  ****

  Seriál je mnohem, mnohem lepší než pilot. Co díl, to perfektní podívaná. Rozpracovává "TO" lepší z filmu a to masivní bitky droidů s klony. Sice se tajně modlím, aby už konečně něco nebo někdo sejmul Ashoku, která mě trochu irituje i když jsem si na ni asi zvykl. Na to, jak jsou jednotlivé epizody krátké, příjde mi sympatické střihové přelívání děj a občas i nějaké drobné detaily pro fajnšmekry...(24.10.2008)

 • Kryton
  *****

  Předfilm je nuda a velké fiasko Lucasova Impéria. Tento seriál je , ale opravdu povedený. Má akci, příběh a hlavně plno vedlejších postav. Ale pořád si myslím , že animace by šla líp. Ty postavy jsou hranatý a celkově vypadají hodně jak z Pokémona (evidentně cíleno na děti!).(9.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace