Musím se přiznat, že radši preferuji film před tímto animákem. Ale jinak musím řict, že mě baví více, než jsem čekal. Grafika je v pohodě a některé epizody byly povedené.(20.5.2009)

Tak tohle je mazec, pomalu lepší jak uvodní film. Vřele doporučuji každému fanoškouvi. Hlavně protože se zde objeví i vedlejší jediové a dostanou prostor i různí klonový vojáci.(4.10.2008)

Já si myslím, že je to lepší než hrané příběhy. Je tu víc prostoru a možností pro akci.(23.5.2013)

První řada seriálu je taková, hm, nevyrovnaná. Jsou v ní na jednu stranu díly výborné (hlavně tedy trojitá epizoda o planetě Ryloth), ovšem na stranu druhou i jiné, sice ne úplně pitomé, ale v určitých ohledech pokažené (většinou za to může Jar Jar Binks, "humor" bitevních droidů nebo pokusy o vážnější dialogy). Zajímavé také je, že pokud se Klonové války věnují jiným než notoricky známým postavám, jsou mnohem lepší (a vůbec nejlepší během bitevních scén). Všímavý divák navíc může poznat, že řada epizod vychází z nějakého žánru - jednou z válečného nebo námořnického / ponorkového filmu, jindy z westernu, v poslední epizodě, pokud to tedy nebyla čirá náhoda, dokonce ze Smrtonosné pasti.____Druhá řada je ovšem úplně jiná káva - hodnotit ji samotnou, dal bych snad maximální možný počet. Epizody mají velký švih, žánrově jsou pestřejší, ubylo "droidího humoru"... Vynikající díly se jednou nesou v duchu akční detektivky, jindy bez váhání zkříží Vetřelce a zombie filmy a vykřešou milionovou atmosféru, jedna z epizod je věnována památce Akiry Kurosawy a jde vlastně o sci-fi verzi Sedmi samurajů, dvojdíl s příšerou Zillo zase úspěšně pomrkává na monstrfilmy... Zkrátka samé překvapení.(15.9.2014)

The New Adventures in the World of the Star Wars? Yes! Keďže som fanúšikom sveta SW, tak rozhodne nepohrdnem týmto seriálom.Animácie nie je nádherná, ale je pekná, bitky sa fakt vydarili a príbehom to celkom dobre ladí. Fajn seriál na nudné dni. 1.séria - 75% , 2. séria - 80% , 3. séria - 90% (17.10.2009)