Pořád si nejsem jistý jestli se mi to líbí nebo ne. Animace je divná, jiné slovo mě prostě nenapadá. Na jeden díl připadají tři podprůměrné. Sice se tam pořád něco děje, ale je to stále jedno a to samé. To co se v seriálu stane, je vlastně jen vata, která děj z filmů nikam neposouvá. Všechny ty honičky, souboje s hrabětem Dooku atd. jsou jen na oko, když všichni víme, jak to s nimi dopadne. Pro děti to může být dobré, mě to ale nudilo.(28.10.2015)

Celkom nápadité rozšírenie seriálu...ktorý ho činí kompaktnejším a zaujímavejším...a vážne pekná animácia...ale niektoré diely proste nemajú žiadnu šťavu...a akoby nepatrili ani do Star Wars(4.4.2009)

Star Wars: Clone Wars má dvě vlastnosti, jenž mu brání získat pět hvězd. První jsou otravní a většinou nevtipní droidi Separatistů, jímž tvůrci dali vlastní myšlení a udělali z nich bandu idiotů, což naprosto vybočuje z mytologie nové trilogie. Druhou vlastností je špatné vybalancování dílů, takže se může stát (opravdu výjmečně), že jedna epizoda je naprosto jedinečná a pětihvězdová, bohužel ihned ta další je trapná, nudná a naprosto nezáživná. Proč ale udělit seriálu 4 hvězdy? Zaprvé je to za většinou povedené epizody, jenž se odehrávají v "duchu" Hvězdných válek a pokud ne, tak se člověk nemusí zoufat, poněvadž i takový díl, kde skupinka klonů brání základnu, při čemž poznávají opravdové hrůzy války (smrt přátel, vojenské taktiky atd. skvělá alegorie na klasické válečné filmy), je více než fantastický. Dále za nijak nepříjemnou grafickou stránku. Nesmím také zapomenout na naprosto rozdílný hudební doprovod, jenž bych od seriálu z galaxie "Far far away..." neočekával. Mixování techna, rocku, orchestru či komorní hudby mi opravdu přišlo vhod. V poslední řadě oceňuji hlavní postavy. Takový Anakin je mi ještě více sympatický, to samé mohu tvrdit o jeho padawance Ahsoce, z níž se stala plnohodnotná postava a nezastává již roli "křoví pro Skywalkera". Na jedničku jsou také postavy klonových vojaků, kteří získali více prostoru a tudíž mohou tvůrci ukázat, že každý z nich je inviduální osoba. Suma sumárum mohu seriál prohlásit za opravdu solidní přírustek Star Wars univerza, jenž bohužel má své slabší chvilky a roj much v podání droidů. První řada: 60% Druhá řada: 80% Třetí řada: 90% Čtvrtá řada: 80% Pátá řada: 100%(20.2.2009)

Zajímavý nápad udělat seriál Star Wars. A možná by to i fungovalo, kdyby všechny díly nebyly na jedno brdo. Samá akce...(17.2.2013)

Po třech dílech a zatím mě to velmi baví. Musím také pochválit dynamickou hudbu z pera Kevina Kinera, který jen zřídka šahá pro berličky v podobě osvědčených motivů Johna Williamse, vystačí si bez nich.(15.10.2008)

• - Svůj hlas propůjčil seriálu také Mark Hamill, představitel hlavního protagonisty původní trilogie Star Wars, Luka Skywalkera. Šlo o dabing postavy Darth Bana v epizodě "Sacrifice". (Troodon)

• - Taneční a pěvecké vystoupení v – 53. díle seriálu – Gardullině paláci dost připomíná 13. minutu Epizody VI (1983) a úvodní scénu z filmu Indiana Jones a Chrám zkázy (1984). (Elyon)

• - Spoiler: 21. epizoda 4. série s názvem „Bratři“ nám potvrdila, že Darth Maul, jehož namluvil herec Sam Witwer, přežil svou vlastní smrt v Epizodě I (1999). (SLOTH)