zajímevé, ale spíš se jedná o zajímavou komerci, než o zajímavou originalitu. Ale i přesto, že jde hlavně o peníze, i tak se tu najde dost akčních scén a jedijských mouder.(30.1.2009)

Opět platí pravidlo, že je to velmi koukatelné a obšas dost invenční, ale když se "na place" objeví Jar Jar tak byste vraždili... těšíms e na další díly jak malej sw geek >). Ashoka rox :)(13.2.2009)

Musím se přiznat, že radši preferuji film před tímto animákem. Ale jinak musím řict, že mě baví více, než jsem čekal. Grafika je v pohodě a některé epizody byly povedené.(20.5.2009)

• st.ranger

Mnoho nepodstatných epizod, které vyplňují děj mezi E2 a E3. Na co? Nic zajímavého v nic stejně není, animace je příšerná, hlavně běhání je komické a typické souboje meči jsou velice raritní záležitost. Debilita na zacpání úst zaslepeným fanouškům. Na druhou stranu je to v dnešní době velice vydařený seriál pro děti. Pokud to za mého mládí byli TMNT, Transformers nebo Kačeři, tak tohle je jistě rozumnou volbou. Pro fanoušky SW je to jistě povinnost, ale i tak by to mělo být bráno s rezervou, vzhledem k nepřínosnosti a značné tendenci znásilňovat děj.(4.6.2010)

1. séria. Veľa nápadov, akcie, humoru, minimum vaty. Nemôžem si pomôcť, ale brať fenomén SW vážne som nikdy nedokázal. A tak ako bola presne pre mňa Epizóda 1, je pre mňa ešte viac tento seriál. Nepotrebujem premýšľať, len sa bavím a žasnem nad všetkou tou farebnosťou a jednoduchosťou a dravosťou a zábavnosťou... a je tu konečne uveriteľný Anakin... Škoda, že v druhej sérii je väčšina zápletiek založených na tom, že opakovane uteká niektorý zo zloduchov...(27.2.2010)

• - Spoiler: V 19. kapitole stejnojmenného kresleného seriálu (od r. 2003) to vypadalo, že Asajj Ventress, jíž namluvila herečka Grey DeLisle, zemřela po pádu z chrámu Massassi na měsíci Yavin IV, ale není tomu tak. (Darth Revan)

• - Ve 4. epizodě 3. série s názvem „Sféra vlivu“ se poprvé objeví pantoranský baron Papanoida, jenž vypadá jako výkonný producent George Lucas, a jeho tři děti – Che Amanwe, Chi Eekway a Ion –, které připomínají Amandu, Katie a Jetta. (Elyon)

• - Výkonný producent George Lucas prohlásil, že vyrobí alespoň 100 dílů. Svá slova vyplnil 12. epizodou 5. série s názvem „Nezvěstný v boji“. (Zdroj: io9.com) (Pumiiix)