rozhodně jsem si nedělal iluze a ani v nejmenšim nečekal, že by tenhle seriál mohl nějakym tvrdohlavějšim způsobem zasáhnout do tak bohatýho světa..s dílem 3x15 ovšem beru všechno zpět..čekání se vyplatilo..nejenom, že je tenhle díl v mnoha ohledech impozantní poctou Avatarovi(s ohledem na stopáž, animaci, rozpočet, atd.), ale taky zásadním způsobem mění pohled na Star Wars a de facto celou jeho příběhovou linii..a to je velký, vážení!..nemá cenu dál spoilerovat..nezbývá, než se dovzdělat..(30.1.2011)

Předfilm je nuda a velké fiasko Lucasova Impéria. Tento seriál je , ale opravdu povedený. Má akci, příběh a hlavně plno vedlejších postav. Ale pořád si myslím , že animace by šla líp. Ty postavy jsou hranatý a celkově vypadají hodně jak z Pokémona (evidentně cíleno na děti!).(9.11.2008)

Seriál se povedl více než jeho úvodní film. Dobře zpracovaný děj mezi 2 a 3 episodou. Mnohem více akce a hlavně je zde ukázáno a to jak bojovali i jiní Jediové. Jen místy si to proti episodě III protiřečí.(11.8.2010)

• Jillen

Už na to kašlu, protože na tohle fakt nemám :).(4.10.2008)

Já si myslím, že je to lepší než hrané příběhy. Je tu víc prostoru a možností pro akci.(23.5.2013)