• jh666
  ****

  Trochu rozporuplný seriál, který je ale povinností pro všechny fanoušky Star Wars. Ubližuje mu nevyváženost epizod. Jsou zde perfektní díly a dějové linky jako Opress a Maul, zrada Barrise, Umbarra, Citadela a hlavně Mortis (tohle by si zasloužilo hraný film), ale bohužel jsou tu přímo úděsné díly s droidy (Mercy Mission) a Jar Jarem, který je trapnější než dřív. A přitom právě Clone Wars dokázaly na Hondovy, že postava ze SW může být vtipná i bez trapnosti.(8.5.2013)

 • T2

  Star Wars: The Clone Wars: kompletná 1.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $6,035,098 //počet predaných kusov 201,237║ Star Wars: The Clone Wars: kompletná 2.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $4,492,667 //počet predaných kusov 154,973(18.1.2011)

 • xxmartinxx
  ***

  První dojem: Překvapivě se to dá snést a je možné si ho i užít. Příjemná délka 20 minut zvládne pobavit, ale díky krátkosti si ani neuvědomíte prázdnost a zbytečnost každého dílu. Na mě to působí. Animace je sice už docela zastaralá (nebo tak vypadá), ale má svůj styl. Hrdinové hláškují a pořád se někdo mlátí světelnými meči. Co víc chtít od Star Wars?_____ Po deseti dílech: Takže stalo se to, čeho sem se "bál". Seriál nijak zvlášť nepostupuje a zároveň sice během těch příjemných dvaceti minutek pobaví, ale bohužel čím dál tím méně_____ Po dalších několika letmo zhlédnutých epizodách jde hodnocení radikálně dolů. Seriál přestávám sledovat a nechám mu 60%. A to z milosti. Je to hloupé, zbytečné a teď už i nezábavné. Smůla.(24.12.2009)

 • BS
  ****

  Opět platí pravidlo, že je to velmi koukatelné a obšas dost invenční, ale když se "na place" objeví Jar Jar tak byste vraždili... těšíms e na další díly jak malej sw geek >). Ashoka rox :)(13.2.2009)

 • Němi
  ****

  Serial ma skvele tempo a zajimave mini-pribehy, nove postavy dobre zapadly, hodne zamrzi infantilita/stupidita, z 90% nalezici droidum. Stylova animace je na TV pomery na vysoke urovni, skoda minimalni mimiky obliceju. Pokud se bojuje, je vse v nejlepsim poradku, dialogy a scenar celkove jsou ale velka slabina. Ovsem pro fandy SW, kteri prijali novou trilogii bez velkeho brblani, to musi byt blaho.Ale velmi dobre.(21.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace