• poz3n
  ****

  Tohle mě baví. Mám podobnej pocit jako když sem dřív hrál Jedi Academy. Každej díl na mě působí jako ta samostatná mise a zároveň se to pojí dohromady. A je to o dost lepší než pilot Clone Wars. Jedna z mála věcí, která mi trochu vadí, je často tu zmiňovaná inteligence droidů a jejich komentáře a připomínky...1. Ambush - 80% 2. Rising Malevolence - 85% 3. Shadow of Malevolence - 85% 4. Destroy Malevolence - 80% 5. Rookies - 85% 6. Downfall of a Droid - 75% (nepochopil jsem to techno) 7. Duel of the Droids - 90%...(3.5.2009)

 • M.Macho
  ****

  Seriál je mnohem, mnohem lepší než pilot. Co díl, to perfektní podívaná. Rozpracovává "TO" lepší z filmu a to masivní bitky droidů s klony. Sice se tajně modlím, aby už konečně něco nebo někdo sejmul Ashoku, která mě trochu irituje i když jsem si na ni asi zvykl. Na to, jak jsou jednotlivé epizody krátké, příjde mi sympatické střihové přelívání děj a občas i nějaké drobné detaily pro fajnšmekry...(24.10.2008)

 • Darth Sidious
  *****

  Seriál se povedl více než jeho úvodní film. Dobře zpracovaný děj mezi 2 a 3 episodou. Mnohem více akce a hlavně je zde ukázáno a to jak bojovali i jiní Jediové. Jen místy si to proti episodě III protiřečí.(11.8.2010)

 • Hellboy
  ****

  V podstatě platí to samé, co jsem psal již k pilotnímu dílu Clone Wars - i zde se jedná o historky z války, tedy to, na co v hraných filmech nebyl čas, ale co chtěl asi každý příznivec Hvězdných válek vidět. Každý příběh má 20 minut a ve většina případů na sebe díly nijak výrazněji nenavazují. K tomuto konceptu dokonale sedne úvodní komentář, který napůl působí jako shrnutí minulého dílu a napůl jako nějaké televizní zpravodajství o průběhu skutečné války, které diváka uvede do aktuální epizody. ___ Co se týče zápletek, tak je skoro až komické, jak se genrál Grievous vždy pokusí o nějaký skvělý plán, ať už je to vývoj tajné zbraně, zničení výrobny klonů nebo obsazení strategicky umístěné základny, a pokaždé zdůrazňuje, jak je klíčové, aby se o jeho postupu nedozvěděli jediové, kteří se o tom ale vždycky dozví:) Pro příznivce Star Wars je tenhle seriál docela jasná volba. V některých dílech sice vystupuje ten megaotravný Jar Jar, ale jinak je mi nanejvýš sympatické, jakým způsobem seriál "navazuje" na následující původní trilogii, což se týká především použitých postav (kapela Figrin D'an and the Modal Nodes, Ortolani), droidů (lékařský droid 2-1B, zabijáci IG-88, čtyřnohý předchůdce GNK droida), nebo techniky obecně (předchůdci Y-wingů, Destroyerů...)(28.9.2010)

 • VaHo
  ***

  Pořád si nejsem jistý jestli se mi to líbí nebo ne. Animace je divná, jiné slovo mě prostě nenapadá. Na jeden díl připadají tři podprůměrné. Sice se tam pořád něco děje, ale je to stále jedno a to samé. To co se v seriálu stane, je vlastně jen vata, která děj z filmů nikam neposouvá. Všechny ty honičky, souboje s hrabětem Dooku atd. jsou jen na oko, když všichni víme, jak to s nimi dopadne. Pro děti to může být dobré, mě to ale nudilo.(28.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace