Pohľad na viacero párov a ich sexuálny život. Musím povedať, že viac uveriteľnejšie sexuálne scény som ešte nevidel. Parádne zahraté. Hlavne v podaní Michelle Borth. Vidieť, že si to užívali všetky dvojice. Škoda, že je taký krátky. Za mňa 77% - 4*.(26.7.2014)

Dal by som za 4 aj keby tu SONYA WALGER a ALLY WALKER neukázali svoje prednosti. :-) Je to síce stále o tom istom, ale o tom je predsa život (a tým TÝM rozhodne nemám na mysli v prvom rade sex). Na toto sa komiksový charakter HANKA MOODYHO skrátka nechytá (sorry David). Partnerské vzťahy obnažené až na kosť. A ešte na margo diskusie ... mne tie súlože prišli také ... prirodzené. (18.2.2009)(18.2.2009)

Těch dílů mohlo být skutečně jen šest, ale to by seriálu možná ubralo na plasticitě. Neskutečně obnažená záležitost. Neodtrhl jsem oči. Herecky úžasné. 90%(5.5.2009)

Intimní pohled do amerických domácností. Uvidíte a uslyšíte, co se děje za dveřmi, které nejsou zavřené pro nic za nic. Provokující, syrové, autentické a přitom bez duševní újmy ukoukatelné – úspěšná fúze severského psychodramatu a americké vztahovovky na pokračování. 80%(13.7.2008)

Výborná vztahovka pro 3 (+1) páry, z nichž každý řeší nějaký problém a stále ne a ne ho rozlousknout. Navíc při vyhledání odborné pomoci vyplavou na povrch další z nich. Tenhle pohled do nitra (na povrchu čistá přetvářka nalhávající okolí, že je vše v pořádku) vztahů 4 odlišných dvojic se mi velmi líbil, sice se mi někteří jedinci (zvláště Carolyn) začali postupně silně zajídat, ale řešené mi nezevšednělo a rozhodně mi přišlo uvěřitelné, jako ze života, chcete-li. Navíc se podařilo nenásilně několik postav propojit a chytře (ne) uzavřít jednotlivé příběhy. Slabší mi přišel casting (nechápu, proč si byly 2 z hrdinek typově tolik podobné), už zmíněné postavy, z nichž byly některé opravdu „na přes držku“ a pak míra sexu…rozhodně nejsem proti jeho zobrazování v klasické (tím myslím ne porno) produkci, ale tady mi jeho množství přišlo někdy až úsměvné. Proto pouze 4*, jinak překvapivě velká spokojenost u tak vcelku nenápadného seriálu.(15.7.2013)