Pohľad na viacero párov a ich sexuálny život. Musím povedať, že viac uveriteľnejšie sexuálne scény som ešte nevidel. Parádne zahraté. Hlavne v podaní Michelle Borth. Vidieť, že si to užívali všetky dvojice. Škoda, že je taký krátky. Za mňa 77% - 4*.(26.7.2014)

Těch dílů mohlo být skutečně jen šest, ale to by seriálu možná ubralo na plasticitě. Neskutečně obnažená záležitost. Neodtrhl jsem oči. Herecky úžasné. 90%(5.5.2009)

Jestli to má bejt seriál o tom, jak jde všechno vyřešit sexem, tim bych si fakt nebyl jistej; hlavně je to ale supr připomínka toho, že "I love you" můžou bejt docela dobře prázdný slova, resp. že to samotný nic moc neznamená. V kombinaci s názvem seriálu je to pak vůbec dokonalá nosná myšlenka, pro níž jsou explicitní scény jen příjemnym zpestřenim. I když jich je kopa, neohrajou se a povětšinou ani nepůsoběj samoúčelně. Uplně top jsou ale sezení u psycholožky (žádnej psychiatr, proboha!) a jakkoliv je Michelle Borth překrásná holka, s její seriálovou postavou bych ve vztahu asi moc dlouho nevydržel. :)) --- Btw. jako ženská bych rozhodně chtěl umět zadržovat čůrání tak, abych si mohl xkrát po sobě udělat těhotenskej test. Teda aspoň myslim (doufám?), že to neni normální!(21.9.2012)