Příběhy tří dvojic, jako vystřižené z nějaké přihlouplé intimní poradny časopisu pro dámy v přechodu. Spíš jen didaktická pomůcka s modelovými situacemi.(22.12.2012)

Pravdivý seriál, který donutí se zamyslet nad mezilidskými vztahy, ale je to zbytečně zdlouhavé a nudné a přijde mi, že dobrá polovina ze stopáže je sex. Škoda.(5.10.2012)

Pohľad na viacero párov a ich sexuálny život. Musím povedať, že viac uveriteľnejšie sexuálne scény som ešte nevidel. Parádne zahraté. Hlavne v podaní Michelle Borth. Vidieť, že si to užívali všetky dvojice. Škoda, že je taký krátky. Za mňa 77% - 4*.(26.7.2014)

Intimní pohled do amerických domácností. Uvidíte a uslyšíte, co se děje za dveřmi, které nejsou zavřené pro nic za nic. Provokující, syrové, autentické a přitom bez duševní újmy ukoukatelné – úspěšná fúze severského psychodramatu a americké vztahovovky na pokračování. 80%(13.7.2008)

Výborná vztahovka pro 3 (+1) páry, z nichž každý řeší nějaký problém a stále ne a ne ho rozlousknout. Navíc při vyhledání odborné pomoci vyplavou na povrch další z nich. Tenhle pohled do nitra (na povrchu čistá přetvářka nalhávající okolí, že je vše v pořádku) vztahů 4 odlišných dvojic se mi velmi líbil, sice se mi někteří jedinci (zvláště Carolyn) začali postupně silně zajídat, ale řešené mi nezevšednělo a rozhodně mi přišlo uvěřitelné, jako ze života, chcete-li. Navíc se podařilo nenásilně několik postav propojit a chytře (ne) uzavřít jednotlivé příběhy. Slabší mi přišel casting (nechápu, proč si byly 2 z hrdinek typově tolik podobné), už zmíněné postavy, z nichž byly některé opravdu „na přes držku“ a pak míra sexu…rozhodně nejsem proti jeho zobrazování v klasické (tím myslím ne porno) produkci, ale tady mi jeho množství přišlo někdy až úsměvné. Proto pouze 4*, jinak překvapivě velká spokojenost u tak vcelku nenápadného seriálu.(15.7.2013)