Tak tento seriál mě opravdu zaujal svou originalitou a snahou o upřímné zobrazení reálného vztahového života. Už bylo dost těch romantických snímků o perfektních manželstvích, idylických zamilovaných vztazích a bezproblémovém sexuálním životě, nebo o tom posledním se většinou ani nemluví, si musíme domyslet. A přesto člověk by se rád někdy podíval na běžné problémy, aby se necítil tak sám. Rád by viděl, že žádný vztah není dokonalý a jak moc se v něm musí bojovat a hlavně o co...ale to vyžaduje dost pohled do hloubky. Proto se tento seriál zabývá detailně pouze třemi páry a jejich životem, který si myslím, že je vykreslen dost jasně a vtahujícím způsobem. Nebere si žádné servítky, mluví se zde sprostě, kamera nevystříhává většinu scén ani při sexu, zkrátka působí skutečně přirozeným reálným dojmem a na nic si nehraje. Mimoto pro mě také bylo přínosem vidět, jak funguje práce psychoterapeutky - jakým způsobem lidem konkrétně pomáhá, atd. Takže to jsou všechno důvody, proč bych tento neznámý seriál ráda vyzdvihla..pro dámy pak také stojí za povšimnutí naprosto dokonalé pozadí Iana Somerhaldera (a vlastně i jeho zbytek).(19.9.2011)

Jestli to má bejt seriál o tom, jak jde všechno vyřešit sexem, tim bych si fakt nebyl jistej; hlavně je to ale supr připomínka toho, že "I love you" můžou bejt docela dobře prázdný slova, resp. že to samotný nic moc neznamená. V kombinaci s názvem seriálu je to pak vůbec dokonalá nosná myšlenka, pro níž jsou explicitní scény jen příjemnym zpestřenim. I když jich je kopa, neohrajou se a povětšinou ani nepůsoběj samoúčelně. Uplně top jsou ale sezení u psycholožky (žádnej psychiatr, proboha!) a jakkoliv je Michelle Borth překrásná holka, s její seriálovou postavou bych ve vztahu asi moc dlouho nevydržel. :)) --- Btw. jako ženská bych rozhodně chtěl umět zadržovat čůrání tak, abych si mohl xkrát po sobě udělat těhotenskej test. Teda aspoň myslim (doufám?), že to neni normální!(21.9.2012)

Pravdivý seriál, který donutí se zamyslet nad mezilidskými vztahy, ale je to zbytečně zdlouhavé a nudné a přijde mi, že dobrá polovina ze stopáže je sex. Škoda.(5.10.2012)