• Politik

Ukázka toho, že i když se spojí skvělí herci Willis, Hanks a Freeman tak z toho může vzejít pěkná sračka. Stalo se z toho velké béčko a obrovská nuda, předvídatelný děj a téměř žádné napětí. Nevím 40% je maximum, který tomu můžu dát. Ani na to nekoukejte, ztráta času.(6.4.2012)

Rozpočet $47miliónovTržby USA $15,691,192Tržby Celosvetovo $-(14.12.2008)

Po tom, čo M. Griffith s T. Hanksom prejde čierneho kriminálnika autom, mi film pripadal zaujímavý, pretože som bol zvedavý, ako to skončí. Forma akou sa De Palma dopracoval k záveru, mi až tak nevoňala, postava Bruca Willisa bola takmer zbytočná a nebyť toľkých slávnych mien, možno by som sa na to vykašľal. B. De Palma to vie aj lepšie. 60%.(15.4.2012)

Po prvním pětiminutovém záběru jsem měl pocit, že se dívám na Scorseseho se smyslem pro humor. Bohužel, krásně trpký potenciál je od poloviny filmu postupně pohřbíván v sentimentu a patosu vrcholícím v soudcově závěrečné řeči. Až se jednomu nechce věřit, že to De Palma myslí vážně. Navzdory tomu jsem se celkem bavil, i když, že se má jednat o komedii, jsem zjistil až posléze na čsfd.(13.9.2007)

Alespoň jsem si mohl vychutnat několik předlouhých "de palmovských" záběrů, když už ten příběh stojí za zlámanou bačkoru.(5.2.2006)