Tohle přece není jen komedie, ale taky satira, to je přece něco trošku jiného. A podle mě docela obstojného. 16.10.2003, 22:20: dočetl jsem knihu a ta je samozřejmě lepší, nicméně mi v ní chyběl proslov soudce Whitea a vzestup Petera Fallowa, který dobře vyjadřuje "náklonnost lůzy".(3.5.2003)

• Politik

Ukázka toho, že i když se spojí skvělí herci Willis, Hanks a Freeman tak z toho může vzejít pěkná sračka. Stalo se z toho velké béčko a obrovská nuda, předvídatelný děj a téměř žádné napětí. Nevím 40% je maximum, který tomu můžu dát. Ani na to nekoukejte, ztráta času.(6.4.2012)

• gouryella

Marnost nad marnost. De Palmovi sazka na komedii hrube nevysla - ani Hanks, ani Willis nejsou prakticky ke koukani.(1.8.2002)

Jak se z jednoho malinkatého maléru stane megaveliký malér a k tomu přizpívají média.(19.9.2008)

Scénář: Michael Cristofer .. Nečekejte, že se u filmu budete smát až za břicho popadat. Je v tom mnohem víc a k smíchu to zrovna není. De Palma také nepředvádí nic extra a netahá z rukávu nějaké ty kamerové hrátky apod. a tak jsem chvílemi sice skřípal zuby i já, ale vydržel jsem do konce a něco jsem dostal. To něco je zajímavý pohled na "skoro hrdiny" naší doby, na moc politiky, medii a podobných tlaků, které tahají za nitky na jejichž koncích se pohupujeme my, obyčejní lidé. Buďte mravní!(27.8.2006)