poster

Chcípáci

Loutkový

Česko, 2006, 63 min

Režie:

Radek Beran
 • liborek_
  **

  Slaboučký loutkový film, který je dle oficiálního textu distributora poklonou brakovým a pokleslým příběhům, avšak sám se k nim proti své vůli řadí. Možná jsem záměr autorů nepochopil, možná jsem měl příliš odlišná očekávání, nicméně tento snímek se mi nelíbil a čest tohoto loutkáče v mých očích zachraňuje pouze výtvárné zpracování.(30.7.2007)

 • Tuxedo
  **

  Z hlediska současné české tvorby zajímavý počin, ale samotný nápad vždy nestačí. Vizuální stránka sice zaujme (nikoliv loutkami, ale kamerou), ale zmatený příběh a samoúčelná vulgarita tomu hodně ubližují. Pár dobrých momentů (většinou týkající se zamilovaného páru) to už nezachrání.(9.10.2007)

 • Jhershaw
  ***

  Koukal jsem na to docela po půlnoci a tedy může být můj úsudek ne úplně střízlivý, ale přišlo mi, že nápady dobré a vtipné se s těmi samoúčelnými a/nebo očekávanými střídaly přibližně 1:1. Ovšem po technické stránce smekám.(17.6.2007)

 • lubospoti
  **

  Hodně bizarní záležitost. Čiší z toho ale na mě prvoplánovitost - "šokovat" jinakostí od mainstreamové tvorby.(15.10.2015)

 • paascha
  *

  Asi bych měl zase začít hulit, jinak už nikdy nepochopím smysl takových filmů, jak je tahle pitomost(30.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace