poster

Ozbrojení a nebezpeční

 • USA

  Armored

 • Slovensko

  Dokonalá lúpež

 • Slovensko

  Transport

Drama / Thriller / Krimi / Akční

USA, 2009, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • predators
  ***

  Nebýt několika vážných logických děr ve scénáři, a kdyby se někteří nechovali jako tupci, mohlo jít o solidní trezorové drama a ještě s dobrým koncem. Tedy jak pro koho... :-) Ale nebylo to špatné, když vezmu v potaz množství známých tváří...ikdyž některé lehce obtloustlé...viď, Morphee? :-) 55%(5.3.2010)

 • SeBig
  ****

  Parádní napinava zápletka s nadupaným obsazením.(19.9.2016)

 • klerik
  ***

  Príjemný komorný krimi akčňák. Obsadenie je viac než seriózne a tým pádom je to aj dobre zahrané. Ten sociálny podtón i uveriteľnosť trochu škrípali, ale inak fajn film o lúpeži. Väčšina filmu sa odohráva v reálnom čase, takže film slušne ubieha. Nimrod si naďalej drží povesť nekonfliktného režiséra...(17.8.2013)

 • T2
  ***

  Rozpočet $20miliónovTržby USA $15,988,876Tržby Celosvetovo $23,661,038Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA $6,247,661 //počet predaných kusov 372,817║ Ako akčná nenáročná oddychovka to má slušné tempo, záhadou ostáva na čo tam napratali toľko známych mien(Dillon, Fishburne, Reno) keď v takomto projekte bolo ich využitie takmer nulové, režisér Antal moc s postavami nevie pracovať, našťastie tento projekt na tom moc netŕpol. /60%/(10.6.2012)

 • Isherwood
  ****

  Levná akční jednohubka, natočená přesně v duchu drsných dobrodružství Johna Carpentera či Waltera Hilla. Parta ostrých chlapů v časovém i prostorovém vakuu nemá čas řešit logiku děje, ale je skrz vypjaté momenty hnána filmem v neskutečném tempu, které Antal ždíme z šikovné Sekulovy kamery a Murphyho originálních hudebních tónů. V necelých devadesáti minutách to nezakopne ani jednou a je radost sledovat práci snaživého tvůrce, který dokazuje, že tradiční chlapácké filmy si ještě najdou své místo pod sluncem. PS: Predators hned vypadají mnohem zajímavěji.(17.3.2010)

 • - Ohledně obsazení role řidiče Hacketta byl kontaktován Jake Gyllenhaal, Tobey Maguire, Channing Tatum a Sam Worthington. Columbus Short nabídku nedostal, avšak sám tvůrce přesvědčil, aby ho roli nechali zahrát. (oje)

 • - V celém filmu je pouze jedna mluvená ženská role a tou je žena ze sociální služby, co se snaží odbrat Tyaovi bratra. Její role byla kratší než 4 minuty. (c.tucker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace