poster

Ozbrojení a nebezpeční

 • USA

  Armored

 • Slovensko

  Dokonalá lúpež

 • Slovensko

  Transport

Drama / Thriller / Krimi / Akční

USA, 2009, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renton
  **

  Scénář: James V. Simpson .. Ponimrané. Jestli z Antala někdy bude výraznější hollywoodský hráč, dojde si k této metě hodně pomalu. Drhne už výběrem scénáře (nebo na tom, co od producentů dostane a ještě je za to zřejmě rád), který je předvídatelný a ani se to nesnaží zaonačit, že nebude. Podprůměrné krimi béčko s poctivou režií bez umělých efektů. Jedna hvězda za scénář, tři hvězdy za režii. ___ Tu sprejovanou malbu Guardians of Ga'Hoole bych na zdi taky snesl.(5.1.2010)

 • Pilda17
  **

  Scénář je dost nedomyšlený a celkově mizerný. Přesto pár scén není z nejhorších a hlavně vše zvedá herecké obsazení. Bohužel i přesto po celou dobu obrovská nuda, která se v tomto obsazení nedá odpustit. Lehký podprůměr a velké zklamání pro diváka, který čeká zázraky... 4/10 = 45%(2.2.2010)

 • SeBig
  ****

  Parádní napinava zápletka s nadupaným obsazením.(19.9.2016)

 • klerik
  ***

  Príjemný komorný krimi akčňák. Obsadenie je viac než seriózne a tým pádom je to aj dobre zahrané. Ten sociálny podtón i uveriteľnosť trochu škrípali, ale inak fajn film o lúpeži. Väčšina filmu sa odohráva v reálnom čase, takže film slušne ubieha. Nimrod si naďalej drží povesť nekonfliktného režiséra...(17.8.2013)

 • tron
  **

  „Poviem tvojej sestre, že mi nadávaš.“ Poctivý akčný triler, ktorý nie je príliš akčný ani trilerový, ale lepší žáner k nemu nesedí (že by situačná komédia? Ale nie, robím si srandu.). Na celkovej priemernosti má podiel predovšetkým priemerný (z dobrého nápadu vychádzajúci, na celovečernú minutáž ale bohužiaľ nestačiaci) scenár. Ten je plný logických chýb, kedy skúsení profesionáli, ktorí vo fachu robia celé roky, stvárajú jednu blbosť za druhou alebo nemajú základné vedomosti („bezpečnostný spodný východ“ v dodávke, toto by asi mali vedieť, nie?). Nimród Antal má každopádne solídny talent a ak máte v láske „ksichty z vedľajších rolí“, určite vás potešia spoločné scény takých magorov, ako sú Skeet Ulrich, Fred Ward, Jean Reno, Matt Dillon a Laurence Fishburne. Producent Sam Raimi ale zasa potvrdil, že by sa produkcii radšej nemal venovať. Prípadne už ani réžii.(28.5.2011)

 • - Ohledně obsazení role řidiče Hacketta byl kontaktován Jake Gyllenhaal, Tobey Maguire, Channing Tatum a Sam Worthington. Columbus Short nabídku nedostal, avšak sám tvůrce přesvědčil, aby ho roli nechali zahrát. (oje)

 • - V celém filmu je pouze jedna mluvená ženská role a tou je žena ze sociální služby, co se snaží odbrat Tyaovi bratra. Její role byla kratší než 4 minuty. (c.tucker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace