Nastala chyba při přehrávání videa.
 • A_FISH
  ****

  zajímavý dokument ...(8.1.2011)

 • swamp
  ***

  Taková podobná variace na Pusinky, jen o něco horší. Všechny situace tak trochu vyumělkované, ale jako hořkosladká záležitost (z mého pohledu spíše nadprůměrná televizní záležitost) na nedělní večer se to hodí.(29.4.2009)

 • Psema
  *

  Čiré utrpení s příšernými dialogy "ze života", na pěst hrajícími dívčími nedochůdčaty a knězem na telefonu. WTF?(24.4.2008)

 • Lokutus
  odpad!

  Co to má kurva jako bejt???!(30.7.2010)

 • lena60
  *****

  Zlinfest 2008: Na film jsem šla s velkým očekáváním. Zajímalo mě především, proč jsou jeho hodnocení tolik rozporuplná. Já jako žena dávám jednoznačně plný počet, protože u nás dlouho nebyl natočený film tolik originální a zajímavý. Nabízí nám totiž pohled na svět očima ženy - režisérky. Delegace(převážně mužská), která uváděla KULIČKY na zlínském festivalu, varovala všechny muže v sále, že se mají bát. Ženy jsou prý mrchy, které s muži nemilosrdně manipulují. Mně ty ženské (některé) zase tolik zlé nepřipadaly. Přinejmenším mě potěšilo rozuzlení povídky Mravní imperativ. Povídka Svatba je nejkratší, ale nesmírně zábavně zakončená. Ta scéna mi z hlavy jen tak nezmizí, stejně jako úsměv na tváři, když si vzpomenu...No ale ta bába v poslední povídce Pomalu, ale stárnu, ta je příšerná, to souhlasím.(3.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace