Taková podobná variace na Pusinky, jen o něco horší. Všechny situace tak trochu vyumělkované, ale jako hořkosladká záležitost (z mého pohledu spíše nadprůměrná televizní záležitost) na nedělní večer se to hodí.(29.4.2009)

• Psema

Čiré utrpení s příšernými dialogy "ze života", na pěst hrajícími dívčími nedochůdčaty a knězem na telefonu. WTF?(24.4.2008)

Nejsou dokonalé, nejsou světoborné, nejsou příliš pro kina, ale jsou tu a jsou trefné, sympatické, prostě povedené. Kuličky.(28.8.2008)

85 % - 50 % - 75 % - 90 % --- na debut je to moc příjemné, myslím si, že tento film bude úspěšný, poslední povídka je krásná... 7/10 PS: to že z toho trochu koukal amatérismus mi vůbec nevadí(30.7.2008)

Kuličky. Poměrně zajímavý počin na jehož projekci jsem se dostal víceméně náhodou a rozhodně toho nelituji. První povídka krátká, ale výstižná, třetí velmi zábavná, ale taktéž pravdivá, především však velmi zábavná a ta čtvrtá, smutná, ale neodkladná jako její téma. A teď k povídce druhé (ne nezapomněl jsem na ni), která ve mně vzbudila asi nejvíce dojmů, tedy víceméně těch negativnějších. Příliš expresivně a řekněme "starokonzervativně" vyjádřená mládež, která neustále pije, fetuje, sexuje, poslouchá jen techno a je neuctivá ke školním profesorům a vůbec všem dospělým mi přijde jako hodně neblahé a trochu hloupé zkreslení, ač podstata příběhu je velmi zajímavá. (FNR Písek 2009)(9.8.2009)