Docela sympatický pokus o komedii s trojnásobným dějem. Film, který určitě nikoho neurazí a nemusíte se u něj ošívat kvůli ultratrapným rádoby fórům, a to se v českých filmových luzích a hájích počítá.(30.5.2008)

• castor

Chyťte doktora? Nemělo by to být spíš povalte ho na zem a ještě si do něj kopněte? Blbé scénky střídají ty ještě blbější..(30.5.2012)

• Hrabka

Šílená, ujetá slátanina s Malátným, který je skvělý zpěvák, ale tady vypadá spíš jako stará baba. Jednou jsem se myslím zasmál, ale jinak to bylo utrpení. Hrozný děj se spoustou trapných situací. Pochválit bych mohl možná Vilhelmovou, která se svojí dvojrole zhostila dobře. 20%(19.9.2010)

• Kulmon

Problémem této komedie je problém většiny českých filmů distribuovaných do kin. Slabý scénář, jehož vygradování mi připomnělo debilní konec stejně debilního filmu Panic je nanic. Herecké výkony slabé, někde až Malátné (ten chlap se před kamerou nikdy neměl objevit). Aby toho nebylo málo, tak se zde najdou i některá camea jako MUDr. Weiss hrající sám sebe, či Pavel Bém jako taxikář. Nic proti tomu, ale špatný film to nezakryje.(14.7.2008)

Bavil jsem se, sice občas hluché místo, ale celkově a to hlavně kvůli dobré hudbě dávám 4 hvězdu = 71 %. Malátný mě herecky překvapil a klidně ať hraje dál, proč ne :o)). Doufám, že bude! Škoda poslední scény (i když polygynie by byla zajímavá, že?) - to i na mě bylo dost:).(27.1.2008)