Nastala chyba při přehrávání videa.
 • boshke
  *

  Vím, že "nevím, co tím chtěl básník říci" je již poněkud otřepané. Mně se však tato fráze líbí a navíc při sledování některých filmů mi často vytane na mysli. Ano, tento je jedním z nich... Nevím, jestli má mít děj o třech větvích nějaké poselství. Třeba se nám autoři snažili naznačit, že když jsme ženatí a vyrobíme si dítě bokem, můžeme si vybrat buď manželku, nebo milenku, nebo je šoupnout do jedné domácnosti a žít s oběma. Pokud se však snažili pouze pobavit (což bude zřejmě trefa do černého), tak je to dost žalostný pokus... Z herců se mi líbil akorát Hádek a jeho autoritářský fízl a tradičně dobrá Vilhelmová, obzvlášť ta "bílá". Malátný by měl raději zůstat u té muziky, do herectví by kolegům fušovat neměl... 30%(8.8.2010)

 • Fingon
  **

  Jakže byla Ježčí píseň stařenky Oggové ze Soudných sester? Píchy, píchy, umřu smíchy... já málem umřel nudou.(25.8.2008)

 • tron
  **

  „Tomuhle vy říkate ´reprezentovat´?“ Mám rád Táňu Vilhelmovú a zbožňujem českú kapelu Chinaski, ktorej líder, Michal Malátný, v CHYŤTE DOKTORA hrá titulnú rolu prelietavého doktora s neposedným vtákom. Bohužiaľ, snímka pôsobí ako pilot k TV seriálu. A nie dobrý pilot a nie k dobrému seriálu. Neprekáža mi ani tak to, že relatívne vážna zápletka je poňatá ako vyložený sitkom. Prečo nie. Ale nie je to DOBRÁ zápletka. Sympatický gynekológ (Malátný) sa v jeden krásny deň dozvie, že k jeho šťastne vydanej manželke (Vilhelmová) s bábätkom pribudne tehotná milenka (Vilhelmová). Čo teraz? Nastáva, či skôr MAL nastať, besný (v dobrom) sled akčných dialógových udalostí, zvratov a zrážok. Nanešťastie, snímka nemá tempo, dialógy nie sú príliš vtipné (ale niečo sa nájde - „Otehotnět s gynekologem je pracovní úraz.“) a hoci sa mi na všetkých tých hercov pozeralo fajn (najviac ma bavila Iva Janžurová a čoraz lepší Krištof Hádek, pretože Malátný jednoducho NIE JE herec ako ja nie som basketbalista a Vilhelmová v tomto filme hrala len aby si vyskúšala zábavné nakrúcanie dvojúlohy) a atmosféra bola príjemná, stále som pozeral na hodinky.(17.12.2009)

 • choze
  **

  Já věděl, že Tatiana Vilhelmová dokáže být sexy, když chce! Škoda jen, že přitom nedokáže i hrát. Čekal bych, že to bude frenetičtější, vynalézavější nebo aspoň trochu vtipné. Takhle je to jen velmi nenáročný film s mělkým scénářem, zadřenými herci a krajně rozpačitými cameo roličkami.(19.6.2008)

 • viperblade
  **

  Martin Dolenský zřejmě viděl film Lola rennt a napadlo ho, že tohle dokáže taky, tak vzal zajímavý námět a okleštil ho na naprosté minimum. Kde Lola měla skvělý soundtrack, tempo a příběh, Chyťte doktora má nulový soundtrack (nic, co bych(om) neznal(i) z rádia), nulové tempo (opravdu jsem se dost nudil, až se mi nechtělo věřit, že těch 85 minut ještě neuběhlo) a příběh, který mě naprosto nezajímal, jak dopadne. Nicméně některé klady se zde najdou - vtipná camea Vašuta a Béma, Kristýna Nováková (šikovná holka), Javorský a tradičně skvělá Táňa ve dvojroli. Zato Malátný je takový neherec, až mi místy bylo trapně, že se na něho musím dívat. Navíc film neuměl využít Janžurovou a Landovského, což zamrzí. Zkrátka a dobře, nečekal jsem nic a přesně tohle jsem dostal. Trvat to o pár minut déle, tak jdu ještě níž, takhle kvůli důvodům, které jsem vyjmenoval nahoře, dávám 40 % a silně pochybuju, že bych tohle ještě někdy chtěl vidět. Jednou je možná až dost.(5.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace