Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $585,000(24.8.2010)

• Kulmon

Problémem této komedie je problém většiny českých filmů distribuovaných do kin. Slabý scénář, jehož vygradování mi připomnělo debilní konec stejně debilního filmu Panic je nanic. Herecké výkony slabé, někde až Malátné (ten chlap se před kamerou nikdy neměl objevit). Aby toho nebylo málo, tak se zde najdou i některá camea jako MUDr. Weiss hrající sám sebe, či Pavel Bém jako taxikář. Nic proti tomu, ale špatný film to nezakryje.(14.7.2008)

• TheMaker

Malátný by měl zůstat u té hudby.(7.7.2008)

• Radko

Ak má komédia vyvolať úsmev, aspoň vnútorný, tak toto nevyvolalo absolútne nič. Nula. Zbytočná hlúposť. Tematizuje to, čím a ako tu väčšina žije ako niečo skvelé. Niečo s čím sa máme stotožniť. A ak to nevyjde na prvý raz, tak na tretí určite.(1.2.2015)

• StarsFan

Upřímně jsem doufala v něco lepšího. Třeba ne objevného, ale skutečně zábavného. No nic, prostě mi to jednou nevyšlo, třeba mám blbej styl humoru. Poučení pro příště: nechodit do kina na české filmy, o kterých toho moc nevím.(14.12.2007)

• - Role taxikáře pro Pavla Béma je narážka na akci MF Dnes v roce 2005, kdy jako pražský primátor v převleku italského turisty nachytával taxikáře podvádějící zákazníky. (BoredSeal)

• - Ve filmu zaznělo několik písní od kapely Chinaski. Klára, Strojvůdce, Tichý nájemník, Vakuum (česká i anglická verze), Shake it a Basama fousama. (Yardak)

• - Debut ve filmu pro Marii Štípkovou. (M.B)