Bavil jsem se, sice občas hluché místo, ale celkově a to hlavně kvůli dobré hudbě dávám 4 hvězdu = 71 %. Malátný mě herecky překvapil a klidně ať hraje dál, proč ne :o)). Doufám, že bude! Škoda poslední scény (i když polygynie by byla zajímavá, že?) - to i na mě bylo dost:).(27.1.2008)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Prostředí 7/10/// +Michal Malátný, hudba, vtipné situace a zábavné dialogy -o herectví se tu mluvit nedá, příběh tu pořádně není/// Je mi jasné že kdybych byl kritik, tak tento film musím shodit ze stolu. Jenže já jsem nenáročný divák (někdy úplně nenáročný) a tak se i při takovýchto komediích celkem příjemně bavím. Krásně rychle mi to u tohoto filmu utíkalo, vůbec jsem se nenudil a tak nevidím důvod proč hodnotit záporně. Postavy tu jsou sice dost zvláštní a hercům to nevěříte, ale na to se tu snad nehraje. Potěší Kryštof Hádek, Pavel Landovský a Kristýna Nováková. Prostě příjemná oddychovka./// Celkem 71%///(1.12.2010)

• viperblade

Martin Dolenský zřejmě viděl film Lola rennt a napadlo ho, že tohle dokáže taky, tak vzal zajímavý námět a okleštil ho na naprosté minimum. Kde Lola měla skvělý soundtrack, tempo a příběh, Chyťte doktora má nulový soundtrack (nic, co bych(om) neznal(i) z rádia), nulové tempo (opravdu jsem se dost nudil, až se mi nechtělo věřit, že těch 85 minut ještě neuběhlo) a příběh, který mě naprosto nezajímal, jak dopadne. Nicméně některé klady se zde najdou - vtipná camea Vašuta a Béma, Kristýna Nováková (šikovná holka), Javorský a tradičně skvělá Táňa ve dvojroli. Zato Malátný je takový neherec, až mi místy bylo trapně, že se na něho musím dívat. Navíc film neuměl využít Janžurovou a Landovského, což zamrzí. Zkrátka a dobře, nečekal jsem nic a přesně tohle jsem dostal. Trvat to o pár minut déle, tak jdu ještě níž, takhle kvůli důvodům, které jsem vyjmenoval nahoře, dávám 40 % a silně pochybuju, že bych tohle ještě někdy chtěl vidět. Jednou je možná až dost.(5.9.2011)

• Djoker

Jelikož jsem od toho nic nečekal, tak vlastně nemůže být řeč o nějakém zklamání. Film utekl jako voda a nezanechal na mně žádné psychické ani fyzické následky, což někdy stačí k nějaké té hvězdičce. Děj je banální a skoro o ničem. Naštěstí jsem na to nešel do kina, to bych si pak asi jednu vrazil. Musím vyzdvihnout scénku Marka Vašuta a taky oba policajty. Michal Malátný mně tam příliš neseděl. Pořád jsem čekal, kdy skočí na pódium a Chinaski spustí.(25.1.2010)

• triatlet

Jako jedna z epizod Soukromých pastí – to by příběh možná na slabší průměr stačil. Ale jako celovečerní nuda, kterou neosvěží ani Malátného neherectví a Vilhelmové dvojrole, je film skutečně téměř na odpad. Jediné, co se mi vybaví, je chování Vilhelmové – milenky – stejné jako chování Vilhelmové – manželky.(26.1.2010)