• Tosim

Že by všechny ženy byly stejné? Měl by se chlap chlapsky přiznat? Snímek se možná snaží něco říct, ale baví vás na tom ta úsměvná naivita (nic agresivního), se kterou to dělá, baví vás Kryštof Hádek, který sice zase hraje v "blbině", ale skvěle, baví vás Táňa Vilhelmová, která jako uťápnutá manželka září (tvrdá milenka jí zas tak moc nejde), takže to ve výsledku není vyloženě špatné. I když by to mohlo být mnooohem lepší. 50%, no.(28.1.2008)

Strašně televizní pokus o Lolu, ale hrozně sympatický v drobnostech a detailech. Křečovitá snaha o komické situace je spíše výjimkou, převažují vcelku jednoduše nahozené a více či méně vypointované situace a lehký konverzační humor a Malátný je sympatickej moula a jako debutant je celkem fajn. Několik bodů navíc je za zmínku o tom, že v průběhu natáčení zemřela jedna akvarijní rybka.(10.12.2007)

• triatlet

Jako jedna z epizod Soukromých pastí – to by příběh možná na slabší průměr stačil. Ale jako celovečerní nuda, kterou neosvěží ani Malátného neherectví a Vilhelmové dvojrole, je film skutečně téměř na odpad. Jediné, co se mi vybaví, je chování Vilhelmové – milenky – stejné jako chování Vilhelmové – manželky.(26.1.2010)

• Kothy

Michal Malátný není moc dobrý herec. Ani tatiana Vilhelmová to dvojrolí nezachrání...(10.2.2013)

Dlouho jsem ten film nechtěl hodnotit, protože jsem si myslel, že jsem jediný exemplář, kterému se líbil. Až včera jsem svoje rozhodnutí změnil, když jsem na jedné akci potkal skupinu chlápků 30+ (pravděpodobně cílová skupina), kterým se ten film líbil snad ještě víc než mně. Není to žádné filmové umění ani to neřeší problémy světa - film pouze baví jednou drobnou nevěrou korunovanou nechtěným těhotenstvím. Zejména díky zábavným hercům ve vedlejších rolích (Hádek toho eMPíka trefil přesně) film v pohodě plyne a není problém si ho druhý den pro pobavení pustit znovu. Je zábavné, když se diváci u filmu baví, jsou v pohodě a pak ho v hodnocení hodí do odpadu nebo do jeho blízkosti jenom proto, aby nebyli obviněni ze špatného vkusu. To hvězdné nebe v hodnocení je samozřejmě jenom protest.(29.11.2008)