• Slarque

Táni Vilhelmové není nikdy dost. To je rozumný předpoklad. Jako castingová blbost se ovšem jeví dát jí za partnera neherce. Malátný stačí tak na videoklipy své kapely, ale v jednom záběru s Vilhelmovou, Janžurovou nebo i Hádkem je to prostě amatér, který se tam jen připletl. Ale nechci to celé házet na něho. Ten film hlavně působí dojmem, že je tam řada scén házena halabala bez jakékoli vnitřní logiky. Celé to na sebe občas navazuje způsobem, který snad ani nedává smysl. Výsledkem je pár dobrých herců v nezvládnuté komedii. Ale nějak strašné to tentokrát není.(24.1.2010)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Prostředí 7/10/// +Michal Malátný, hudba, vtipné situace a zábavné dialogy -o herectví se tu mluvit nedá, příběh tu pořádně není/// Je mi jasné že kdybych byl kritik, tak tento film musím shodit ze stolu. Jenže já jsem nenáročný divák (někdy úplně nenáročný) a tak se i při takovýchto komediích celkem příjemně bavím. Krásně rychle mi to u tohoto filmu utíkalo, vůbec jsem se nenudil a tak nevidím důvod proč hodnotit záporně. Postavy tu jsou sice dost zvláštní a hercům to nevěříte, ale na to se tu snad nehraje. Potěší Kryštof Hádek, Pavel Landovský a Kristýna Nováková. Prostě příjemná oddychovka./// Celkem 71%///(1.12.2010)

• Tosim

Že by všechny ženy byly stejné? Měl by se chlap chlapsky přiznat? Snímek se možná snaží něco říct, ale baví vás na tom ta úsměvná naivita (nic agresivního), se kterou to dělá, baví vás Kryštof Hádek, který sice zase hraje v "blbině", ale skvěle, baví vás Táňa Vilhelmová, která jako uťápnutá manželka září (tvrdá milenka jí zas tak moc nejde), takže to ve výsledku není vyloženě špatné. I když by to mohlo být mnooohem lepší. 50%, no.(28.1.2008)

• Cival

Je moc milý, že únikovou komedii normalizačního střihu umí ve 21. století uklohnit i někdo jiný než Marie Poledňáková. Tuplem dobrý je pak to, že pánové zvládnou napodobit i předpotopní triky pro dvojroli jedné herečky. Ale jináč takhle mdlá a bezkrevná estráda moc k pobavení není. I kvůli matnýmu Malátnýmu. (zajímavý, že tuhle břečku nejlíp hodnotí ostřílení absolventi filmové vědy... co to? :)(29.5.2012)

• choze

Já věděl, že Tatiana Vilhelmová dokáže být sexy, když chce! Škoda jen, že přitom nedokáže i hrát. Čekal bych, že to bude frenetičtější, vynalézavější nebo aspoň trochu vtipné. Takhle je to jen velmi nenáročný film s mělkým scénářem, zadřenými herci a krajně rozpačitými cameo roličkami.(19.6.2008)