Záhadná neznámá

Trivial

Krimi / Drama / Thriller

Francie, 2007, 103 min

• lioncel

no, místy to hodně bolelo .. Sophie Marceau .. promiň .. ale auuu ....(27.6.2010)

Nebylo to nic výjimečného, ale dobré 3* si to zaslouží, a ani Lambertův výkon není špatný.(17.11.2009)

• Holina

Asi by to bývalo mohlo být dobré, ale styl vyprávění je zmatený a po chvíli začne poněkud nudit. Ani slovo proti rozervanému Lambertovi, ten jako zahrál výborně(20.5.2011)

Dobrý Lambert, obstojná režie, nedotažený scénář.(26.2.2010)

• kleopatra

Promiň Sophie, jsi opravdu krásná a nadaná herečka, ale tuhle laťku sis nasadila tak, že na ní ani nedohlídneš, natož abys přeskočila. Hezký je, žes svoje dílko věnovala rodičům, těm to udělalo jistě nekritickou radost, ale já podstoupila brutální sebemrsk dovydrženej jen proto, že něco tak špatnýho je na hranici uvěřitelnosti. Co tam prováděl Lambert, už přesahuje plyšový maliny, to je noční můra ochotníka z Kotěhůlek a děj? Pejsek s kočičkou vařili bouillabaisse metodou "co kdyby už příště nebyla příležitost". Dala bych si pár pohlavků.(17.11.2009)

• - Během natáčení snímku se hlavní představitelé Christopher Lambert (Jacques) a Sophie Marceau (Victoria / Lucie) více než spřátelili i ve skutečném životě. (Olík)