poster

Záhadná neznámá

 • Francie

  Disparue de Deauville, La

 • slovenský

  Záhadná neznáma

 • anglický

  Trivial

Krimi / Drama / Thriller

Francie, 2007, 103 min

 • Enšpígl
  *

  To radši sežeru kilo nevoloupaných brambor než se znovu dívat na tohle. Lambert ve filmu pořád někam běhal, vůbec jsem netušil proč a kam a jediný co jsem si přál aby už běžel do prdele. Čtvrt hodiny před koncem jsem usnul, takže nevím jak to dopadlo a je mě to úplně jedno. Jedna Sophie, jedna hvězdička.(17.11.2009)

 • kleopatra
  *

  Promiň Sophie, jsi opravdu krásná a nadaná herečka, ale tuhle laťku sis nasadila tak, že na ní ani nedohlídneš, natož abys přeskočila. Hezký je, žes svoje dílko věnovala rodičům, těm to udělalo jistě nekritickou radost, ale já podstoupila brutální sebemrsk dovydrženej jen proto, že něco tak špatnýho je na hranici uvěřitelnosti. Co tam prováděl Lambert, už přesahuje plyšový maliny, to je noční můra ochotníka z Kotěhůlek a děj? Pejsek s kočičkou vařili bouillabaisse metodou "co kdyby už příště nebyla příležitost". Dala bych si pár pohlavků.(17.11.2009)

 • hans500
  ***

  Nebylo to nic výjimečného, ale dobré 3* si to zaslouží, a ani Lambertův výkon není špatný.(17.11.2009)

 • claudel
  ***

  Nový režisérský počin Sophie Marceau vzbudil zájem médií už při natáčení. Bulvární plátky totiž propíraly vztah Marceau a Lamberta. Námět je nepochybně přitažlivý, zpracování však už tak ne. Marceau jako tajemná "femme fatale" vypadá výborně, Marie-Christine Barrault je také přesvědčivá. Ovšem napětí není nijak značné a závěrečný zvrat nikterak překvapivý. Průměrný film.(4.6.2007)

 • Historik
  ***

  Bohužel musím uznat, že to je poněkud překombinované a ne zcela povedené. Námět dobrý, realizace méně. Největší mínus ovšem je, že avizovaná herecká účast Sophie Marceau se tu omezuje vlastně jen na letmé prostřihy a sérii fotografií.(3.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace