poster

Záhadná neznámá

 • Francie

  Disparue de Deauville, La

 • slovenský

  Záhadná neznáma

 • anglický

  Trivial

Krimi / Drama / Thriller

Francie, 2007, 103 min

 • Andersis
  ***

  Rozhodně to nepatří k filmům které je vhodné pouštět si jako kulisu, protože u toho musíte do jisté míry uvažovat. Stačí pár minut nepozornosti a ztratíte se na dobrou čtvrthodinku jako já. Lambert předváděl vskutku nadstandartní výkon a roli si místama neskutečně užíval, myslím že na uhrání hlavní role v nákém náročnějším snímku ještě pořád má, ale samozřejmě musí chtít a režisér ho musí vyburcovat. Nečekejte tu žádné přestřelky, krvev, násilí, je tu jen jedna lehká automobilová honička a tuny dialogu které do sebe zapadají. Uspokojivé béčko na jedno zkouknutí.(11.7.2011)

 • bassator
  odpad!

  Není to poprvé kdy tato dvojice - stárnoucí (nebo už dost sešlý) Christopher a nyní již nic neříkající Sophie totálně zklamaly... Ve filmu ještě ohledně herců byl totálně mimo i příběh. Tohle bych čekal od nějakých začínajících amatérů... - HRŮZA, DĚS... - 31. 5. 2011 - 5%(1.6.2011)

 • Historik
  ***

  Bohužel musím uznat, že to je poněkud překombinované a ne zcela povedené. Námět dobrý, realizace méně. Největší mínus ovšem je, že avizovaná herecká účast Sophie Marceau se tu omezuje vlastně jen na letmé prostřihy a sérii fotografií.(3.5.2009)

 • claudel
  ***

  Nový režisérský počin Sophie Marceau vzbudil zájem médií už při natáčení. Bulvární plátky totiž propíraly vztah Marceau a Lamberta. Námět je nepochybně přitažlivý, zpracování však už tak ne. Marceau jako tajemná "femme fatale" vypadá výborně, Marie-Christine Barrault je také přesvědčivá. Ovšem napětí není nijak značné a závěrečný zvrat nikterak překvapivý. Průměrný film.(4.6.2007)

 • Holina
  *

  Asi by to bývalo mohlo být dobré, ale styl vyprávění je zmatený a po chvíli začne poněkud nudit. Ani slovo proti rozervanému Lambertovi, ten jako zahrál výborně(20.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace