Záhadná neznámá

Záhadná neznáma

Trivial

Krimi / Drama / Thriller

Francie, 2007, 103 min

Dobrý Lambert, obstojná režie, nedotažený scénář.(26.2.2010)

• lioncel

no, místy to hodně bolelo .. Sophie Marceau .. promiň .. ale auuu ....(27.6.2010)

• Enšpígl

To radši sežeru kilo nevoloupaných brambor než se znovu dívat na tohle. Lambert ve filmu pořád někam běhal, vůbec jsem netušil proč a kam a jediný co jsem si přál aby už běžel do prdele. Čtvrt hodiny před koncem jsem usnul, takže nevím jak to dopadlo a je mě to úplně jedno. Jedna Sophie, jedna hvězdička.(17.11.2009)

• bassator

Není to poprvé kdy tato dvojice - stárnoucí (nebo už dost sešlý) Christopher a nyní již nic neříkající Sophie totálně zklamaly... Ve filmu ještě ohledně herců byl totálně mimo i příběh. Tohle bych čekal od nějakých začínajících amatérů... - HRŮZA, DĚS... - 31. 5. 2011 - 5%(1.6.2011)

Rozhodně to nepatří k filmům které je vhodné pouštět si jako kulisu, protože u toho musíte do jisté míry uvažovat. Stačí pár minut nepozornosti a ztratíte se na dobrou čtvrthodinku jako já. Lambert předváděl vskutku nadstandartní výkon a roli si místama neskutečně užíval, myslím že na uhrání hlavní role v nákém náročnějším snímku ještě pořád má, ale samozřejmě musí chtít a režisér ho musí vyburcovat. Nečekejte tu žádné přestřelky, krvev, násilí, je tu jen jedna lehká automobilová honička a tuny dialogu které do sebe zapadají. Uspokojivé béčko na jedno zkouknutí.(11.7.2011)