Záhadná neznámá

Trivial

Krimi / Drama / Thriller

Francie, 2007, 103 min

• kleopatra

Promiň Sophie, jsi opravdu krásná a nadaná herečka, ale tuhle laťku sis nasadila tak, že na ní ani nedohlídneš, natož abys přeskočila. Hezký je, žes svoje dílko věnovala rodičům, těm to udělalo jistě nekritickou radost, ale já podstoupila brutální sebemrsk dovydrženej jen proto, že něco tak špatnýho je na hranici uvěřitelnosti. Co tam prováděl Lambert, už přesahuje plyšový maliny, to je noční můra ochotníka z Kotěhůlek a děj? Pejsek s kočičkou vařili bouillabaisse metodou "co kdyby už příště nebyla příležitost". Dala bych si pár pohlavků.(17.11.2009)

• lioncel

no, místy to hodně bolelo .. Sophie Marceau .. promiň .. ale auuu ....(27.6.2010)

• Holina

Asi by to bývalo mohlo být dobré, ale styl vyprávění je zmatený a po chvíli začne poněkud nudit. Ani slovo proti rozervanému Lambertovi, ten jako zahrál výborně(20.5.2011)

Nebylo to nic výjimečného, ale dobré 3* si to zaslouží, a ani Lambertův výkon není špatný.(17.11.2009)

Rozhodně to nepatří k filmům které je vhodné pouštět si jako kulisu, protože u toho musíte do jisté míry uvažovat. Stačí pár minut nepozornosti a ztratíte se na dobrou čtvrthodinku jako já. Lambert předváděl vskutku nadstandartní výkon a roli si místama neskutečně užíval, myslím že na uhrání hlavní role v nákém náročnějším snímku ještě pořád má, ale samozřejmě musí chtít a režisér ho musí vyburcovat. Nečekejte tu žádné přestřelky, krvev, násilí, je tu jen jedna lehká automobilová honička a tuny dialogu které do sebe zapadají. Uspokojivé béčko na jedno zkouknutí.(11.7.2011)

• - Během natáčení snímku se hlavní představitelé Christopher Lambert (Jacques) a Sophie Marceau (Victoria / Lucie) více než spřátelili i ve skutečném životě. (Olík)