Záhadná neznámá

Záhadná neznáma

Trivial

Krimi / Drama / Thriller

Francie, 2007, 103 min

Bohužel musím uznat, že to je poněkud překombinované a ne zcela povedené. Námět dobrý, realizace méně. Největší mínus ovšem je, že avizovaná herecká účast Sophie Marceau se tu omezuje vlastně jen na letmé prostřihy a sérii fotografií.(3.5.2009)

• Holina

Asi by to bývalo mohlo být dobré, ale styl vyprávění je zmatený a po chvíli začne poněkud nudit. Ani slovo proti rozervanému Lambertovi, ten jako zahrál výborně(20.5.2011)

• Enšpígl

To radši sežeru kilo nevoloupaných brambor než se znovu dívat na tohle. Lambert ve filmu pořád někam běhal, vůbec jsem netušil proč a kam a jediný co jsem si přál aby už běžel do prdele. Čtvrt hodiny před koncem jsem usnul, takže nevím jak to dopadlo a je mě to úplně jedno. Jedna Sophie, jedna hvězdička.(17.11.2009)

Dobrý Lambert, obstojná režie, nedotažený scénář.(26.2.2010)

Nebylo to nic výjimečného, ale dobré 3* si to zaslouží, a ani Lambertův výkon není špatný.(17.11.2009)