Záhadná neznámá

Trivial

Krimi / Drama / Thriller

Francie, 2007, 103 min

• lioncel

no, místy to hodně bolelo .. Sophie Marceau .. promiň .. ale auuu ....(27.6.2010)

• Holina

Asi by to bývalo mohlo být dobré, ale styl vyprávění je zmatený a po chvíli začne poněkud nudit. Ani slovo proti rozervanému Lambertovi, ten jako zahrál výborně(20.5.2011)

Nebylo to nic výjimečného, ale dobré 3* si to zaslouží, a ani Lambertův výkon není špatný.(17.11.2009)

Rozhodně to nepatří k filmům které je vhodné pouštět si jako kulisu, protože u toho musíte do jisté míry uvažovat. Stačí pár minut nepozornosti a ztratíte se na dobrou čtvrthodinku jako já. Lambert předváděl vskutku nadstandartní výkon a roli si místama neskutečně užíval, myslím že na uhrání hlavní role v nákém náročnějším snímku ještě pořád má, ale samozřejmě musí chtít a režisér ho musí vyburcovat. Nečekejte tu žádné přestřelky, krvev, násilí, je tu jen jedna lehká automobilová honička a tuny dialogu které do sebe zapadají. Uspokojivé béčko na jedno zkouknutí.(11.7.2011)

• Enšpígl

To radši sežeru kilo nevoloupaných brambor než se znovu dívat na tohle. Lambert ve filmu pořád někam běhal, vůbec jsem netušil proč a kam a jediný co jsem si přál aby už běžel do prdele. Čtvrt hodiny před koncem jsem usnul, takže nevím jak to dopadlo a je mě to úplně jedno. Jedna Sophie, jedna hvězdička.(17.11.2009)