Partner (festivalový název)

• Indie

Partner

Komedie / Romantický

Indie, 2007, 155 min

Pohodová limonáda. Svižná, vtipná.. snad jen taneční choreografie mohly být nápaditější. ( Festival Bollywoodského filmu 2008)(13.10.2008)

• Tuax

Na mě je v tom až přespříliš potrhlého humoru, který hodně nemám rád. Chvílemi je to tak šílená crazy komedie, že mám co dělat, abych nebyl na jedné hvězdě. Zachraňuje to v podstatě ženské obsazení, které se tak nějak chová téměř normálně, ale veškerá mužská část, to je děsné. Kdyby tohle byl první film se Salmanem, Govindou a Rajpalem, který bych viděl, tak tyhle tři bych od té chvíle docela nesnášel. Naštěstí už vím, že umějí zahrát i lépe, než tuhle příšernost. Děs je, že se k nim plně přidal i ten dětský klučina. Takže mužská strana filmu katastrofa, ženská fajn. Už chápu výrok, že Salmana v Indii ne vždy uznávají kvůli jeho příšerným crazy komediím... Za scénu s raketou, si to zasloužilo úplně to nejhorší hodnocení, naštětsí takhle hrozná scéna tam byla jen jednou, ale že byla neúnosně dlouhá a hned nelogický střih do domu, místo na loď. Takových střihů je v tom taky vícero. Finální líbanková apokalypsa, to už jsem byl s náladou ze sledování zase hodně na bodu mrazu, naštěstí se blížil konec filmu. Paradox je v tom, že jinak se mi to líbilo písničkove, kostýmově, kreativně, výpravně. Bylo v tom dost věcí na které se dalo koukat, nebýt toho šíleného scénáře pro postavy a ten jejich příběh. Lara Duta i Katrina Kaif sice taky trošku mimo, ale pořád snesitelné postavy a hlavně jim obě dodaly, fakt dost ženskosti a půvabu, což není vždy úplná samozřejmost.(18.10.2016)

Rozpočet INR 20miliónovTržby USA $1,062,840Tržby Celosvetovo $24,000,000(20.1.2010)

Tanecni cisla dobry, jiank dej nic moc.(6.9.2009)

Jak to ten Bollywood jenom dělá? Opět jsem měla prvních pár minut pocit, že tohle už je vážně moc a nakonec jsem opět po těch pár hodinách odcházela z Oka spokojená, rozesmátá a nakonec s pocitem, že bych ještě tak hodinku snesla ;) Salman a Govinda jsou neuvěřitelná dvojka, Katrina byla ještě docela jen dekorativní, ale "Maria" Lara Dutta tenhle nepoměr skvěle vyvážila. Role Love Gurua je fantastická přehlídka Salmanova exhibicionizmu, respektive jsem naprosto nestíhala, když doslova v každé scéně měl nový model, účes, hračku (skůtřík, cabriolet nebo jen motorku) nebo alespoň brýle ;) Govinda byl v tomhle ohledu o něco střízlivější, ačkoli jeho urputná snaha o získání lásky byla nadmíru střeštěná. Škoda jen toho patetického mafiánka Dona, to už to malé vytrvale prudící děcko bylo lepší. Díky němu jsem se ostatně poprvé podívala do sálu indického kina, což taky stálo za to. Tedy jednoduše řečeno, opět se mi o něco rozšířil obzor o tom, jak lze dělat velkolepě zábavné filmy. Takže opravdu nemusím řešit, kam se poděla v polovině příběhu Premova sestra i s rodinou, ale mohu si užít dvojité líbánky se všemi pikantními detaily. A kupodivu i ty šlágry byly nositelem děje. "I am Cupid, stupid." #bollywoodvoku(17.6.2010)