poster

Partner (festivalový název)

 • Indie

  Partner

Komedie / Romantický

Indie, 2007, 155 min

Režie:

David Dhawan

Kostýmy:

Alvira Khan
(další profese)
 • ddf76
  ***

  Tanecni cisla dobry, jiank dej nic moc.(6.9.2009)

 • T2

  Rozpočet INR 20miliónovTržby USA $1,062,840Tržby Celosvetovo $24,000,000(20.1.2010)

 • 5150
  ****

  Pohodová limonáda. Svižná, vtipná.. snad jen taneční choreografie mohly být nápaditější. ( Festival Bollywoodského filmu 2008)(13.10.2008)

 • šalenka
  ****

  Festival Bollywoodského filmu 2008(12.10.2008)

 • NinadeL
  *****

  Jak to ten Bollywood jenom dělá? Opět jsem měla prvních pár minut pocit, že tohle už je vážně moc a nakonec jsem opět po těch pár hodinách odcházela z Oka spokojená, rozesmátá a nakonec s pocitem, že bych ještě tak hodinku snesla ;) Salman a Govinda jsou neuvěřitelná dvojka, Katrina byla ještě docela jen dekorativní, ale "Maria" Lara Dutta tenhle nepoměr skvěle vyvážila. Role Love Gurua je fantastická přehlídka Salmanova exhibicionizmu, respektive jsem naprosto nestíhala, když doslova v každé scéně měl nový model, účes, hračku (skůtřík, cabriolet nebo jen motorku) nebo alespoň brýle ;) Govinda byl v tomhle ohledu o něco střízlivější, ačkoli jeho urputná snaha o získání lásky byla nadmíru střeštěná. Škoda jen toho patetického mafiánka Dona, to už to malé vytrvale prudící děcko bylo lepší. Díky němu jsem se ostatně poprvé podívala do sálu indického kina, což taky stálo za to. Tedy jednoduše řečeno, opět se mi o něco rozšířil obzor o tom, jak lze dělat velkolepě zábavné filmy. Takže opravdu nemusím řešit, kam se poděla v polovině příběhu Premova sestra i s rodinou, ale mohu si užít dvojité líbánky se všemi pikantními detaily. A kupodivu i ty šlágry byly nositelem děje. "I am Cupid, stupid." #bollywoodvoku(17.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace