poster

Na vlastní nebezpečí

 • Slovensko

  Na vlastné nebezpečenstvo

Akční / Thriller / Dobrodružný

Česko, 2007, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  **

  Vysílala TV Nova...(6.9.2009)

 • Deimos
  ***

  DivX/// Obsazení 5/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Efekty 4/10/// +Miroslav Krobot je fakt řízek, zaujme rumunská herečka Raluca Aprodu, hudba, občas napětí -některé postavy celkem zbytečné (Václav Jiráček, Lucia Siposová), akční film si představuji trošku jinak/// No snaha tu byla. Nějaká ta akce i napětí taky a v závěru vyšla najevo zajímavá pointa. Jenže: začátek byl hodně rozvleklý, postavy se vzaly (skoro) odnikud, flashbacků bylo moc a k tomu všem jsem tomu moc nerozuměl (teda ža do té pointy). Navíc by mě zajímalo co bude s postavami po konci filmu. Jenže to už se asi nedozvím, potože to nabralo nějakej rychlej konec./// Celkem 57%///(6.4.2009)

 • kOCOUR
  *

  Miroslav Krobot pochopil: "Kurva prdel!"(31.8.2009)

 • hippyman
  ***

  tak kde začít... pěkně popořádku: fáze 1 - očekávání. plakáty, trailery, vše se zdálo slibné, takže proč ne. fáze 2 - čsfd. překvapivých 40% od 270 uživatelů, to už není náhoda... ale co, takový snímek může buď tuhle statistiku potvrdit, nebo příjemně překvapit... tedy fáze 3 - samotný film. ten se zmítá v peřejích nevyváženosti, sem tam narazí ostře na kámen, sem tam zase příjemně poklidně pluje... hodinka a půl uteče jako divoká voda až k fázi poslední, čtvrté - bilancování. procházím to všechno zas a znova, zas takovej průser to nebyl, ale celou dobu mě tak trochu topil ve svých nedomyšlenostech... ani dobrý, ani špatný, usadil se jako mrtvola rumunského gestapáka na průměrných 50%(3.6.2008)

 • Pilda17
  ***

  Lidi co jste od toho čekali? Akční "trhák" jako v USA? Na české poměry hodně povedený. Mělo by se to tak brát tady nejsme v USA. Mé očekávání Na vlastní nebezpečí splnilo.. 6/10 = 60%(20.6.2009)

 • - Jiří Langmajer a Filip Blažek absolvovali před natáčením raftový výcvik na kanálu v Českých Budějovicích. (Cherish)

 • - Hluk vodopádu, během natáčení vrcholné scény filmu, vyřadil téměř všechnu komunikační techniku. Pomocný režisér Jiří Kačírek tedy dával pokyny pro natáčení pomocí signalizace s využitím barevných praporků. (DaViD´82)

 • - Na jedné lokaci v Bosně měli herci přesně vymezený prostor, kde se směli pohybovat, aby nešlápli na minu. (Cherish)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace