poster

Na vlastní nebezpečí

 • Slovensko

  Na vlastné nebezpečenstvo

Akční / Thriller / Dobrodružný

Česko, 2007, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • borsalino
  *

  No, a teď ještě tu o Červené Karkulce a bude to všechno...(31.8.2009)

 • Niktorius
  *

  Režijní finesy hollywoodských tvůrců má sice Renč spolehlivě odkoukané, jenže co je mu to platné, když je nedovede účinně a na správných místech použít. Blbý scénář bych pokleslé akční žánrovce prominul, pokud by to vyvážila dynamika a adrenalinová akce, o čemž ovšem v případě tohoto snímku nemůže být ani řeč. Dravý sjezd mocného toku plného peřejí se nekoná; tohle je nudná a táhlá plavba v napůl vyschlém potoce, která je k pláči s ohledem na promrhání dramatického potenciálu některých scén a k smíchu s ohledem na mimozemsky působícího Krobota (on tam snad zabloudil z jiného filmu, wtz) a pořádně přepísknutou hudbu. Zlatí Rafťáci.(13.11.2008)

 • Fr
  *

  Jestli tam chcete jet, najměte si profíka…. Renč se snaží od počátku navodit mysteriózní atmosféru, ale je to celý divný a v konečném kontextu i trapný. Stejně dopadají i rádoby psychologické ,,profily“zúčastněných, které mají tvořit dusnou atmosféru. Nejhorší jsou snad ti milicionáři (či co to je). Jsou snad ještě horší, než veškerá ta odhalení (tím nemyslím ženská těla). A tak jediné co bych pochválil je kamera. Divím se, že se Renč nebojí pustit do projektu, který má tak špatný scénář. Jestli chcete vidět akční dobrodružný thriller, tak si pro jistotu najměte někoho jinýho.(12.6.2008)

 • salahadin

  Viděno teprve nedávno na mé vlastní nebezpečí. Renči - nemyslíš, zaplatíš! Velmi přeceněný režisér. Nehodnotím hvězdičkami, neviděl jsem dokonce (odchod z kina za účelem strávení lepšího večera).(29.12.2009)

 • Hakha
  *

  Fandil jsem Renčovy, že chtěl natočit akčně dobrodružný film, ale bohužel se mu pokus nepovedl. Krásná Raluca Aprodu, zábavný Miroslav Krobot a místy zajímavé nájezdy kamerou, ale to jsou jediné plusy na tomto filmu, jinak uměleckého řemesla zde vidění moc není. Film bez nápadů, atmosféry, napětí a s komickou a staticky natočenou akcí, a hlavně je to nuda. Mé hodnocení 1 hvězdička....(27.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace