poster

Na vlastní nebezpečí

 • Slovensko

  Na vlastné nebezpečenstvo

Akční / Thriller / Dobrodružný

Česko, 2007, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2

  Rozpočet CZK 26miliónovTržby Celosvetovo $1,021,540(25.4.2009)

 • paascha
  *

  Ani krása přírody, ani krása žen nezaplní prázdnotu tohoto zbytečného snímku. Myslím, že Renč se přiřadil k řadě nadějí českého filmu, kteří svůj talent rozházeli v reklamách a velkému filmu už nejsou schopni něco dát. Škoda(9.6.2008)

 • CheGuevara
  *

  Snaha tvůrců natočit hloupý akční film je zjevná už od prvních minut snímku. Nutno dodat, že ambice tvůrčí skupiny kolem Filipa Renče se naplnily do poslední kapky. Na vlastní nebezpečí je až odvážně tupý film, jenž je zatížen všemi žánrovými a stylistickými klišé, které jsou v první polovině osvěžující a roztomilé (obvzláště v tomto národním kontextu), ale postupem času a samotné výpravy se stávají čím dál víc otravnými. Herci jenom smutně koukají s nevysloveným přáním inteligentnějšího scénáře a Krobot nejen že není ďábel, on není ani dobrý herec. Žánrovka je to možná dostačující, ale samotná podstata filmu je však vyčpělá až hrůza.(3.3.2008)

 • nunka
  *

  Snaživo natočený Renčov omyl bez štipky napätia.(16.9.2009)

 • Fingon
  **

  Rudé Ferarri přijíždí k hranicím. Pohraničník na řidiče vytáhne samopal a vyhrožuje, že ho zastřelí a auto si vezme. Scénka z Drákuly (2002), kterou mi jednání s podobnými strážci pořádku na začátku filmu připomnělo... řidičovi Ferrari se naštěstí podařilo vyváznout bez problémů a rozjel se vstříc nadrženým upírkám a samotnému hraběti, osádka auta z Na vlastní nebezpečí se vydala na dobrodružství, kterého bych se raději minul i ve sfilmované podobě. Standardní český film roku 2008...(4.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace