Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiVentura
  ***

  Mohli si trochu více, autoři, pohrát s prychologií postav, s titulky k Němčině, i když já jsem rozuměl, nebavilo mne překládat rodině a i vraha jsem dobře tipnul, inu, nic nového na trhu, snad okolnosti tohoto případu.!(14.7.2013)

 • IQ Tiqe
  ****

  Ukázka toho, jaký byli komančský pohlaváři prolhaný manipulatovní kurvy. # [viděno: TV, 5.1] # příběh 8 | hudba 7 | humor 0 | akce 3 | napětí 3 | pustil bych si znovu 6(24.3.2013)

 • ClintEastwood
  ****

  Nejlepší český režisér současnosti se ukázal ve výborném světle. Domácí porevoluční tvorba mě až na několik čestných výjimek nechává chladným a abych si některý z novějších českých snímků pustil - musím dostat dobrý tip od důvěryhodné osoby filmu znalé, musí mě zaujmout nástin děje a velmi už se dnes řídím i podle jména režiséra. Ve stínu splňuje vše výše zmíněné a já jsem dostal krásně natočenou kriminálku z 50. let s vynikajícím Ivanem Trojanem v hlavní roli. Jan P. Muchow polaská naše slechy tóny, za které by se nemusel stydět ani Hans Zimmer v nejlepší formě a definitivně se zařazuje do první ligy domácích filmových skladatelů. Snímek má nádhernou retro atmosféru a i přes tíživý děj si ho určitě vychutnáte. Jako bych sledoval historický film od Christophera Nolana, natočený v Praze za účasti českých herců. Ve stínu je skutečně precizní filmařina a jeden z nejlepších českých filmů po roce 1989. Jak říkám - když kvalitu, tak film od Davida Ondříčka.(30.5.2013)

 • Xmilden
  ****

  Podobný film bych od samotářského Davida Ondříčka nečekal. Ivan Trojan podává bezchybný výkon a retro atmosféra dodává filmu patřičnou přesvědčivost. Příběh netřeba komentovat, 50. léta prostě nebyla zrovna nejveselejší období českých dějin. Podobný politicko kriminální thriller již Česko potřebovalo jako sůl!(17.9.2012)

 • D.Moore
  ***

  Tři a kousíček. Jako detektivka či kriminálka bylo Ve stínu velice slabé pokoukání s tou nejtuctovější možnou zápletkou a s těmi nejomšelejšími možnými charaktery. Jako dobový film to už bylo lepší, atmosféra se mi zdála uvěřitelná a bylo vidět, že si filmaři vyhráli. Ovšem s "poselstvím lidstvu" a "uctěním památky těch odvážných" je na tom snímek podobně jako kriminální linka - prachbídně (ačkoliv myšlenka natočit něco právě "o tom" je jistě chvályhodná). Díky za výborné herecké výkony Ivana Trojana a Sebastiana Kocha a příjemnou, takřka noirovou kameru, nedíky za otravnou hudbu (korunovanou příšernou anglicky zpívanou písní v závěrečných titulcích), bezvýznamné štěky bezvýznamných herců (Švehlík, Issová, Čermák...) a příliš dlouhou stopáž.(6.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace