Město mrtvých

Duane Stinnett

Yasu Tanida

Keith Henderson
  • SLOTH

nejhure investovane penize v mem vkusnem zivote kdybych si radsi koupil ...nevim proste cokoliv za 50 kc(16.3.2009)

• Faustka

I Reggie Bannister z toho byl asi docela znechucenej a radši se chvíli po začátku nechal přejet dodávkou. -)) Rozumný řešení,kdo by se tam totiž s těma blbcema, živejma i oživlejma měl rozčilovat,že jo.(19.11.2008)

• eraserhead666

Tohle je jako co? Nějakej drsnej gansta rapper (navíc milovník zombie) si chtěl mermomocí splnit svůj sen a zahrát si v drsném zombie gangsta akčňáku? Jenže tenhle film mu z toho nesplní nic. Možná to, že si zahrál ve filmu, jenže tenhle film není ani zombie horor, ani gangsta akčňák. Možná by ten film alespoň trošku fungoval, kdyby z něj byli vystřiženi ti zombie, ani ti totiž ten film nedokážou povznést alespoň na něco, co zarytý milovník zombie žánru jednou přežije. A nebo, kdyby to byl domácí úkol žáků filmové školy, to bych ho možná vzal na milost a jednu * dal. Proč se k čertu filmaři chytaj vždycky témat, který nejdou nijak využít a rozvinout? Nejdřív upírské/vlkodlačí filmy, z nichž Blade a Underworld udělali totál srajdu (co chcete na upírech rozvíjet?) no a teď teda zombíci - dobrý filmy o zombících už byly natočeny, to je nezměnitelný fakt, z tohoto tématu už nejde nic vymáčknout a pokud jo, bude to nestravitelná a smradlavá sračka jako je toto!!!!!! Tenhle film nezachrání ani dvě dobré věci na něm - krátká role Reggiho Bannistera a hudba, která jediná z celého filmu za něco stojí.(3.1.2009)

• Zeck

Tuhle "lahůdku" jsem si musel koupit za 49 kč v trafice, už jen pro ten ubohý obal. Zombie téma je mi velice blízké a musím lajckým okem podotknout, že tento nervy drásající horor má k Snyderovému Úsvitu mrtvých asi tak stejně daleko, jako šedesátiletá jeptiška k prožití orgasmu. Naprosto idiotské dialogy, jeden ukázkový zněl hruba takhle, gangster: dostaneme se z toho, jen když budeme držet pohromadě policista: ne, musíme se držet u sebe, jinak nemáme šanci!!! gangster: takže teď tady rozhoduješ ty, nebo co?... Naprosto nelogické chování všech zúčastněných bez vyjímek. Dokonalé triky, kdy výbuch auta, nebo záběr z oběžné dráhy vypadá, jak počitačová simulace války z dokumentu Souboj vojevůdců. Kousek textu oficiálního distributora zní "Město mrtvých je perfektním dílem režiséra Duana Stinnetta". Nic perfektního jsem bohužel nezaregistroval, jen ubohou vykrádačku z jiných zombie hororů. Kdyby se ty ukradené scény alespoň povedly, ale takhle jsem si připadal, jako člověk s řidkou stolicí a jedním dílkem toaletního papíru. 15%(8.11.2008)

• jonyyy

"Zelení, černí, všichni jsme menšina." naprostý souhlas s komentářem Zecka 30%(16.11.2008)

• - Název na DVD byl změněn na Gangs of the Dead. (Cheeker)