Město mrtvých

USA, 2006, 85 min

Duane Stinnett

Yasu Tanida
  • HorrorVamp

Na partičku městské "smetánky" žijící pod mostem, spadne roj meteoritů - poznávací znamení oné "smetánky" v naší republice je smrad všeho druhu, krabicové víno, igelitka se vším možným i nemožným, vzhled zombie i když je člověk živ a vlastně jen všemožně přežívá, bydliště pod mostem a jiné "atraktivní" lokality... A co se z nich stalo vzápětí snad ani nemusím psát a nemuseli je tudíž moc maskovat:, stačilo jen inkoust do úst dát:) Tož jakůž takůž poitu bychom měli, ale tímto u mě Město mrtvých končí...(5.1.2009)

• corpsy

Skutočný filmový bordel, ktorý je jednou odpornou báchorkou z bludnými hereckými výkonmi a tou najamatérskejšou réžiou akú si len viete predstaviť. Nech žije Ed Wood!(7.1.2011)

Jako čekal jsem to horší ale asi je to tím že chvíly před timto filmem jsem si pouštel film Deníky zombie a tohle se mi zdálo prostě lepší, děj o gangsterech kterým naruší obchod zelený hnusný zombici! ,,všichni jsme stejní at už jsme černí nebo zelení"(14.2.2013)

• destroy83

Slabší video kousek, který neurazí a místy celkem i slušně pobaví. Děj nás zavede do Los Angeles, kde do skupinky bezdomovců vlítne meteorit se zombie nákazou. Zombie bezdomvoci poté naruší policejní akci, která je zaměřená na překupníky drog v nedalekém skladišti. Tím vzniká dost nesourodá skupinka přeživších skládající se z členů černoškého a hispánského gangu i zbylých policistů. Do skladiště se připlete i známý televizní hlasatel, který byl na cestě za svou tchýní. Celý snímek se odehrává v temném skladišti a v jeho těsné blízkosti, což není vůbec na škodu a napětí mezi jednotlivými členy gangů dodává filmu celkem slušnou atmosféru. Navíc snímek obohacují dvě zdařilé gore scénky. Dlouho jsem váhal jestli udělím dvě či tři hvězdy. Nakonec u mě za dvě.(26.1.2009)

• Faustka

I Reggie Bannister z toho byl asi docela znechucenej a radši se chvíli po začátku nechal přejet dodávkou. -)) Rozumný řešení,kdo by se tam totiž s těma blbcema, živejma i oživlejma měl rozčilovat,že jo.(19.11.2008)