Město mrtvých

Duane Stinnett

Yasu Tanida

Keith Henderson
  • Flaxik

Omlouvám se filmu La Horde, protože TOHLE je ten nejhorší zombie film.(6.6.2013)

• Deimos

DVD/// Obsazení 2/10 Děj 1/10 Hudba 4/10 Prostředí 2/10/// +musí se tomuhle filmu připsat k dobru, že je při koletivním sledování zábavnější než kdejaká komedie a rozhodně jsem se u něj bavil víc, než u Paranormal Activity, kdy jsem se na film taky díval asi v 15ti členné skupince přátel, jinak popis na zadní straně obalu "Město mrtvých je perfektním dílem (fakt?) režiséra Duana Stinneta (kdo to je?), který se podílel jako art director (spíš jako osvětlovač!) na klasických zombie videohrách jako je Warcraft, Starcraft a Diablo (velké WTF and ROFL)", prostě jsme se opravdu výtečně bavili -skutečnost je ale hodně špatná, opravdu zlá, po asteroidu není nikde kráter, hlavní postavy jsou černoši, kteří si hraji na gangstery, hispánci, kteří se tváří ještě drsněji, tupý poldové, kteří střílí... to se vlastně nedá popsat, a dvě tupé holčiny a málem bych zapomněl, ještě je tam Dick Weatherman (do češtiny snad nemusím překládat), kterého pořád šikanují, k tomu spousta těch nejtupějších dialogů a největších nelogičností, napsat je sem by vydalo na celou A4/// Město mrtvých je nejen céčkový videofilm určený jedině na stánkový prodej. Je to zároveň i odstrašující případ jak se filmy nesmějí točit. Doporučuji sledovat pouze na vlastní nebezpečí v přítomnosti přátel a pár prázdných lahví od piva./// Celkem 19%///(27.2.2011)

• Zeck

Tuhle "lahůdku" jsem si musel koupit za 49 kč v trafice, už jen pro ten ubohý obal. Zombie téma je mi velice blízké a musím lajckým okem podotknout, že tento nervy drásající horor má k Snyderovému Úsvitu mrtvých asi tak stejně daleko, jako šedesátiletá jeptiška k prožití orgasmu. Naprosto idiotské dialogy, jeden ukázkový zněl hruba takhle, gangster: dostaneme se z toho, jen když budeme držet pohromadě policista: ne, musíme se držet u sebe, jinak nemáme šanci!!! gangster: takže teď tady rozhoduješ ty, nebo co?... Naprosto nelogické chování všech zúčastněných bez vyjímek. Dokonalé triky, kdy výbuch auta, nebo záběr z oběžné dráhy vypadá, jak počitačová simulace války z dokumentu Souboj vojevůdců. Kousek textu oficiálního distributora zní "Město mrtvých je perfektním dílem režiséra Duana Stinnetta". Nic perfektního jsem bohužel nezaregistroval, jen ubohou vykrádačku z jiných zombie hororů. Kdyby se ty ukradené scény alespoň povedly, ale takhle jsem si připadal, jako člověk s řidkou stolicí a jedním dílkem toaletního papíru. 15%(8.11.2008)

• jonyyy

"Zelení, černí, všichni jsme menšina." naprostý souhlas s komentářem Zecka 30%(16.11.2008)

• demented

Čo sa stane, keď uprostred New Yorku spadne meteor a zmení skupinu houmlesákov na krvilačných zombíkov? Dokopy nič. Len zombíci trochu znepríjemnia život Reggiemu Bannisterovi, dvom "gangom", policajnému komandu pripravúcemu raziu a televíznemu rosničiakovi a jeho manželke. Na Straight2DVD film to celkom újde :)(18.8.2007)

• - Název na DVD byl změněn na Gangs of the Dead. (Cheeker)