poster

Město mrtvých

 • USA

  Last Rites

 • USA

  48 Weeks Later

Akční / Horor

USA, 2006, 85 min

Režie:

Duane Stinnett

Kamera:

Yasu Tanida
 • Ruut
  **

  Asi zombie film s největší frekvencí slova fuck na minutu. Jinak co taky čekat když skoro všechny postavy (ne)hrají jakože drsní rapeři a vůdcové jakože fakt drsných pouličních gangů. Město mrtvých má docela neohranou zápletku - hnusáci bezdomovci zas tak často k vidění nejsou - ikdyž tu máme slušný Street Trash. Každopádně ale tohle béčko jen opakuje dokola omleté šablony - banda stejných řízků na porážku, komando po zuby ozbrojených policajtů co to má za sebou po čtvrtině filmu, nenápadná holka co všechno přežije, sexbomba, slizoun - jo jo opravdu je tu všechno. A je to celkem sterilní a bez nápadu. Sice se Město dá bez ujmy na zdravý dodívat, ale co si bedeme povídat, že. Ono už samotný obal, který kopíruje Romerovo Země mrtvých o lecčems svědčí. Doporučuji jako jednohubku jen opravdovým fanouškům hororů a zombíků především.(5.11.2008)

 • corpsy
  odpad!

  Skutočný filmový bordel, ktorý je jednou odpornou báchorkou z bludnými hereckými výkonmi a tou najamatérskejšou réžiou akú si len viete predstaviť. Nech žije Ed Wood!(7.1.2011)

 • Flaxik
  *

  Omlouvám se filmu La Horde, protože TOHLE je ten nejhorší zombie film.(6.6.2013)

 • jonyyy
  *

  "Zelení, černí, všichni jsme menšina." naprostý souhlas s komentářem Zecka 30%(16.11.2008)

 • Campbell
  ***

  Vím je to těžká sračka, ale malý rozpočet mi vůbec nevadí, Film je sice od a až po z špatný, po herce až po triky, a samotný atrapy ani nemluvě. Ale prostě to košení zombíků mi udělalo úsměv na mé zvrácené tváři. Pro béčkaře jako já je to rozhodně dobrý film, pro rádoby "zkušené" diváky děsná pí****na a pro ostatní jednohvězdná kravina, na kterou rychle zapomene. Bod navíc za Reggieho Bannistera(stejně jako v Cemetery gates)(SPOILER: čekal jsem že ho sežerou zombíci a ono ne, celkme mě to zklamalo a vypdal děsně staře oproti třeba takovému již zmiňovanému Cemetery gates).(16.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace