Město mrtvých (video film)

Last Rites

48 Weeks Later

Akční / Horor

USA, 2006, 85 min

Duane Stinnett

Yasu Tanida

Jako čekal jsem to horší ale asi je to tím že chvíly před timto filmem jsem si pouštel film Deníky zombie a tohle se mi zdálo prostě lepší, děj o gangsterech kterým naruší obchod zelený hnusný zombici! ,,všichni jsme stejní at už jsme černí nebo zelení"(14.2.2013)

• igi B.

Mrtví prd ví, nemrtví ví selaví... Nebo taky kulový... ;o) . . . V ElÁčku se teda zase jednou děly věci... Jenže to je právě to - jeden chlápek vezme skladiště a natočí téměř geniální malý film, jiný chlápek vezme skladiště a natočí bezmála velkou srajdu... . . . Původně povedený fór s bandou lůzráků proměněných na zombíky se rozplizne v žánrovou pitomost bez špetky logiky děje, hromada fakování a velkých ramen i ta troška slizu a krve začnou být za chvíli otravné a pak už jenom zíváte a čekáte na jakýkoli konec... Takže ta jedna hvězdička je snad jen za ten potěšující fatální závěr, protože jinak to byla fakt jen zoufalá a ukecaná nuda... Navíc už tak od půlky filmu mi bylo jasné, že jestli to někdo přežije, budou to ty dvě sladké coury. Nakonec si tedy asi holky ten přeliz nestihly udělat. I když - kdo ví... ;-) . . . Možná se to dozvíme ve dvojce. Nepřekvapilo by mě, kdyby si to tihle >nadšenci< dali na pokračování... U toho ale už igi B. opravdu nebude... :o) - - - P.S. Když už tu byla řeč o tom plakátu, škoda, že na té ruce není spíš ztopořený prostředník. Ukázalo by to výstižně hodnotu tohohle videa bez ideje... :-/ - - - - - (Poprvé viděno jen díky lehkému rauši 8.11.2008 na dvd, komentář zde jako čtvrtý - 8.11.2008)(8.11.2008)

• demented

Čo sa stane, keď uprostred New Yorku spadne meteor a zmení skupinu houmlesákov na krvilačných zombíkov? Dokopy nič. Len zombíci trochu znepríjemnia život Reggiemu Bannisterovi, dvom "gangom", policajnému komandu pripravúcemu raziu a televíznemu rosničiakovi a jeho manželke. Na Straight2DVD film to celkom újde :)(18.8.2007)

• - Název na DVD byl změněn na Gangs of the Dead. (Cheeker)