poster

Město mrtvých

 • USA

  Last Rites

 • USA

  48 Weeks Later

Akční / Horor

USA, 2006, 85 min

Režie:

Duane Stinnett

Kamera:

Yasu Tanida
 • SLOTH
  odpad!

  nejhure investovane penize v mem vkusnem zivote kdybych si radsi koupil ...nevim proste cokoliv za 50 kc(16.3.2009)

 • HorrorVamp
  *

  Na partičku městské "smetánky" žijící pod mostem, spadne roj meteoritů - poznávací znamení oné "smetánky" v naší republice je smrad všeho druhu, krabicové víno, igelitka se vším možným i nemožným, vzhled zombie i když je člověk živ a vlastně jen všemožně přežívá, bydliště pod mostem a jiné "atraktivní" lokality... A co se z nich stalo vzápětí snad ani nemusím psát a nemuseli je tudíž moc maskovat:, stačilo jen inkoust do úst dát:) Tož jakůž takůž poitu bychom měli, ale tímto u mě Město mrtvých končí...(5.1.2009)

 • Ruut
  **

  Asi zombie film s největší frekvencí slova fuck na minutu. Jinak co taky čekat když skoro všechny postavy (ne)hrají jakože drsní rapeři a vůdcové jakože fakt drsných pouličních gangů. Město mrtvých má docela neohranou zápletku - hnusáci bezdomovci zas tak často k vidění nejsou - ikdyž tu máme slušný Street Trash. Každopádně ale tohle béčko jen opakuje dokola omleté šablony - banda stejných řízků na porážku, komando po zuby ozbrojených policajtů co to má za sebou po čtvrtině filmu, nenápadná holka co všechno přežije, sexbomba, slizoun - jo jo opravdu je tu všechno. A je to celkem sterilní a bez nápadu. Sice se Město dá bez ujmy na zdravý dodívat, ale co si bedeme povídat, že. Ono už samotný obal, který kopíruje Romerovo Země mrtvých o lecčems svědčí. Doporučuji jako jednohubku jen opravdovým fanouškům hororů a zombíků především.(5.11.2008)

 • jonyyy
  *

  "Zelení, černí, všichni jsme menšina." naprostý souhlas s komentářem Zecka 30%(16.11.2008)

 • SeBig
  ***

  Jako čekal jsem to horší ale asi je to tím že chvíly před timto filmem jsem si pouštel film Deníky zombie a tohle se mi zdálo prostě lepší, děj o gangsterech kterým naruší obchod zelený hnusný zombici! ,,všichni jsme stejní at už jsme černí nebo zelení"(14.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace