poster

Město mrtvých

 • USA

  Last Rites

 • USA

  48 Weeks Later

Akční / Horor

USA, 2006, 85 min

Režie:

Duane Stinnett

Kamera:

Yasu Tanida
 • HorrorVamp
  *

  Na partičku městské "smetánky" žijící pod mostem, spadne roj meteoritů - poznávací znamení oné "smetánky" v naší republice je smrad všeho druhu, krabicové víno, igelitka se vším možným i nemožným, vzhled zombie i když je člověk živ a vlastně jen všemožně přežívá, bydliště pod mostem a jiné "atraktivní" lokality... A co se z nich stalo vzápětí snad ani nemusím psát a nemuseli je tudíž moc maskovat:, stačilo jen inkoust do úst dát:) Tož jakůž takůž poitu bychom měli, ale tímto u mě Město mrtvých končí...(5.1.2009)

 • corpsy
  odpad!

  Skutočný filmový bordel, ktorý je jednou odpornou báchorkou z bludnými hereckými výkonmi a tou najamatérskejšou réžiou akú si len viete predstaviť. Nech žije Ed Wood!(7.1.2011)

 • SeBig
  ***

  Jako čekal jsem to horší ale asi je to tím že chvíly před timto filmem jsem si pouštel film Deníky zombie a tohle se mi zdálo prostě lepší, děj o gangsterech kterým naruší obchod zelený hnusný zombici! ,,všichni jsme stejní at už jsme černí nebo zelení"(14.2.2013)

 • destroy83
  **

  Slabší video kousek, který neurazí a místy celkem i slušně pobaví. Děj nás zavede do Los Angeles, kde do skupinky bezdomovců vlítne meteorit se zombie nákazou. Zombie bezdomvoci poté naruší policejní akci, která je zaměřená na překupníky drog v nedalekém skladišti. Tím vzniká dost nesourodá skupinka přeživších skládající se z členů černoškého a hispánského gangu i zbylých policistů. Do skladiště se připlete i známý televizní hlasatel, který byl na cestě za svou tchýní. Celý snímek se odehrává v temném skladišti a v jeho těsné blízkosti, což není vůbec na škodu a napětí mezi jednotlivými členy gangů dodává filmu celkem slušnou atmosféru. Navíc snímek obohacují dvě zdařilé gore scénky. Dlouho jsem váhal jestli udělím dvě či tři hvězdy. Nakonec u mě za dvě.(26.1.2009)

 • Faustka
  **

  I Reggie Bannister z toho byl asi docela znechucenej a radši se chvíli po začátku nechal přejet dodávkou. -)) Rozumný řešení,kdo by se tam totiž s těma blbcema, živejma i oživlejma měl rozčilovat,že jo.(19.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace