Mach a Šebestová na cestách (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný

Česko, 2005, 8x9 min

Marek Eben

Petr Nárožný

Zvuk:

Jan Kacián

Už to není ono ale pořád je to dobrá sábava - dobrý byl ten díl v Hollywodu.(10.10.2009)

• MikeCool

Krátkometrážní TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 50% (2*) |(21.7.2013)

• kingik

Novější díly jsou pěkně slabé a nenápadité. Ani ten Nárožný už to nevypráví s takovým přehledem jako kdysi. Animace překvapivě slabší než u starších dílů a veškeré kouzlo už je nenávratně pryč, respektive tyhle díly ho nemají. Chybí chytlavá úvodní písnička.Vše je nahrazeno jakousi vrzavou klarinetovou hudbou, jejíž autorem je Eben. Naprosto nehodící se hudba. Macourek se nijak jako scénárista nepřekonal. Stačily mně dva díly, jeden v Benátkách a druhý v Austrálii, a nic zajímavého jsem na tom neshledal. Je to bída mezi animovanými seriály a mohli si dát víc záležet a netěžit jen z úspěchu. Ten se nedostaví, když triviální příběhy nebaví. Pro děti málo atraktivní. Nečekal bych takový propad. Plusem je, že Mach a Šebestová se svým kouzelným sluchátkem procestují celý svět. 40%(8.8.2012)

Čim kvalitněji roste filmové umění, tim nekvalitně natáčíme.(16.5.2012)

No je to samozřejmě už nového data a tak už to nemá to správné kouzlo. Navíc jak se do toho připomá nějaká nová technologie, už to není ono.(28.6.2013)