Mach a Šebestová na cestách (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný

Česko, 2005, 8x9 min

Marek Eben

Petr Nárožný

Zvuk:

Jan Kacián
  • MikeCool

Krátkometrážní TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 50% (2*) |(21.7.2013)

Vyrazne slabsi nez dily z osmdesatych let. Porad to ale jeste celkem jde. Povedeny dil je z Parize nebo Australie, naopak takovy severni pol nebo Hollywood uz zavani trapnosti ( zde Jonatan mluvi a musim rict, ze je to pekny vychcanek ).(16.1.2009)

• kingik

Novější díly jsou pěkně slabé a nenápadité. Ani ten Nárožný už to nevypráví s takovým přehledem jako kdysi. Animace překvapivě slabší než u starších dílů a veškeré kouzlo už je nenávratně pryč, respektive tyhle díly ho nemají. Chybí chytlavá úvodní písnička.Vše je nahrazeno jakousi vrzavou klarinetovou hudbou, jejíž autorem je Eben. Naprosto nehodící se hudba. Macourek se nijak jako scénárista nepřekonal. Stačily mně dva díly, jeden v Benátkách a druhý v Austrálii, a nic zajímavého jsem na tom neshledal. Je to bída mezi animovanými seriály a mohli si dát víc záležet a netěžit jen z úspěchu. Ten se nedostaví, když triviální příběhy nebaví. Pro děti málo atraktivní. Nečekal bych takový propad. Plusem je, že Mach a Šebestová se svým kouzelným sluchátkem procestují celý svět. 40%(8.8.2012)

Průměrný krátkometrážní animovaný seriál, který stojí za shlédnutí a potěší jak kterou epizodou.(6.4.2013)

• messiah

S předchozími příběhy nejde srovnávat, už to taknějak není ono, hvězdy vpodstatě hlavně za Nárožnýho.(24.10.2008)