Highlander: The Search for Vengeance

Highlander: The Search for Vengeance

Animovaný / Akční / Sci-Fi

Japonsko / USA, 2007, 86 min (Director's cut: 96 min)

Nathan Wang

Galen Walker

No popravdě jsem tomu moc nevěřil-člověk má přecijen Highlandera od dětství propojeného s poněkud slabšími filmy s Lambertem-ale o to více mě mile překvapilo, že i klasický highlanderovský příběh má obrovský potenciál pro říznou akcí s hezky ostrou šťávou=Kresba a animace jsou stále v Kavajiriovském standardu dokonalosti. Příběh je jednoduchý ale propracovaný. Je to akční, dynamické, trochu romantické, překvapivě sexy, krvavé a ve své komornosti-epické..............Prostě další japonská, animovaná chuťovka :)(30.7.2011)

CITÁT - Žil jako cizinec, ale říkali mu Highlander, od dnešního dne bude znám jako Colin MacLeod z klanu MacLeodů............ Úvodní pasáž nás lehce vtáhne do děje, ale příběh samotný se pak přesouvá o několik staletí do budoucnosti. CITÁT - Život je bezcenný a smrt přichází snadno........... Píše se rok 2187. Člověk se až diví, kolik staletí věnoval Highlander pomstě a těžko věřit, že se za tu dobu nenaučil něco pořádného. CITÁT - Myslím, že ti hrabe......... Highlander je chvilkama tak nasranej až jsem mu přestával fandit. Promrhat tolik staletí jen pro pomstu se mě zdá jako nesmysl. Ale znáte to , jen jeden může zůstat. Film je věnován producentu Williamu Panzerovi.(27.3.2012)

Celkem slušný příspěvek do highlanderovského vesmíru s velmi pěknou animací a velmi neoriginálním příběhem. Souboje jsou docela povedené, ale ten anglický dabing mi celou dobu rval uši.(6.12.2007)