poster

Highlander: The Search for Vengeance

 • anglický

  Highlander: The Search for Vengeance

Animovaný / Akční / Sci-Fi

Japonsko / USA, 2007, 86 min (Director's cut: 96 min)

Hudba:

Nathan Wang

Producenti:

Galen Walker
(další profese)
 • mandelbrot
  ***

  Celkem slušný příspěvek do highlanderovského vesmíru s velmi pěknou animací a velmi neoriginálním příběhem. Souboje jsou docela povedené, ale ten anglický dabing mi celou dobu rval uši.(6.12.2007)

 • JJ.Gibson
  ****

  Highlander, působil jako celek velmi slušně. Člověk by ani nemusel znát hrané verze a tento film by v klidu pochopil. Mě se to líbilo moc, příběh dobrej, výborné flashbacky, animace pěkná (až na to, že skoro každá postava měla mega kotlety :) a souboje na můj vkus, trochu krátké, ale o to více brutální! Člověk si pomyslí, proč tedy nehodnotím 5*, ale je to prosté: Colin MacLeod zkrátka nebyl dost cool!!!!!!!!!!!!!(16.12.2008)

 • MrPierc
  ****

  Highlander v Anime? To jsem si nemohl nechat ujít! Toto je ještě navíc Highlander v postapokalitpickém světě v budoucnosti. Procházíte s ním samozřejmě i vzpomínky na bitvy během celé historie lidstva. Nyní ho čeká poslední bitva proti svému největšímu nepříteli a poprvé pochopí, že nebojuje pro pomstu, ale pro osvobození. Jeho největší pomocnicí je prostitutka Dahlia, která je neskutečně sexy, ale zároveň členkou odboje. Grafika je tvořena z klasického Anime a 3D Anime, takže některé scény vypadají velmi plasticky. Je to i velmi slušné jako pokračování hraného filmu z roku 1986.(19.1.2013)

 • Terva
  ****

  CITÁT - Žil jako cizinec, ale říkali mu Highlander, od dnešního dne bude znám jako Colin MacLeod z klanu MacLeodů............ Úvodní pasáž nás lehce vtáhne do děje, ale příběh samotný se pak přesouvá o několik staletí do budoucnosti. CITÁT - Život je bezcenný a smrt přichází snadno........... Píše se rok 2187. Člověk se až diví, kolik staletí věnoval Highlander pomstě a těžko věřit, že se za tu dobu nenaučil něco pořádného. CITÁT - Myslím, že ti hrabe......... Highlander je chvilkama tak nasranej až jsem mu přestával fandit. Promrhat tolik staletí jen pro pomstu se mě zdá jako nesmysl. Ale znáte to , jen jeden může zůstat. Film je věnován producentu Williamu Panzerovi.(27.3.2012)

 • Tom_Lachtan
  *

  Jen jeden může zůstat! Jak pravdivá je tahle hláška, která provází celou Highlanderskou sérii... Jen jeden film může být, ty ostatní inkarnace si zaslouží přinejlepším blahosklonné povytažení obočí nad jejich blbostí (animovaný seriál) a to jen díky nostalgii, jiné už jen zatracení do hlubin věčnosti. Jediné co má tahle verze dobrého je pro tuhle sérii osvěžující anime styl a souboje, jinak se jedná o soubor těch nejvyšších klišé (nejztůdnější je v tomhle ohledu postava dětského parťáka a romantické děvky, která bez mrknutí oka dokáže ovládat těžký kulomet, který je velký téměř jako ona sama a s nejmenším odporem kosí jednoho robotického protivníka za druhým) a navíc se daří udělat z Colina z klanu MacLeodů jen dementního debila a scénáristé mě tak nutí fandit záporákovi, který je alespoň trošku zajímavý, byť klišojidní a POKAŽDÉ stojí ve flashbacích na té zlé straně.(8.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace