Highlander: The Search for Vengeance

Highlander: The Search for Vengeance

Animovaný / Akční / Sci-Fi

Japonsko / USA, 2007, 86 min (Director's cut: 96 min)

Nathan Wang

No páni! Absolutní nadšení, pro mne jeden z nejlepších anime, které jsem doposud viděl. Jednoduchý, ale chytlavý a efektivní příběh. Hodně slušná akce a spousta zábavy!(26.3.2008)

• klerik

Dosť som nepochopil zmysel tohto anime. Je to vlastne remake hranej jednotky... Teda minimálne, čo sa konštrukcie a vývoja príbehu týka – akoby malo ísť len o priblíženie highlanderského „univerza“ ázijskému divákovi. Celkovo je to však chladné ako psí čumák, akcia síce dravá, ale filmu chýba duša...(8.9.2016)

Dobré. Místy vtipné, i nechtěně (?), ale co na tom záleží. Obsahuje i poučení. Zde k shlédnutí http://www.google.cz/search?q=highlander+search+for+vengeance&hl=cs&tbs=vid:1,dur:l (to s čárkou za odkazem také patří do url ... na této databázi jednou bude [protože nekonečno je číslo, tuším, tak i datum z něj jde stvořit, nepřipouští-li se do data konkrétní druhy čísel] fungovat rozpoznávání url, pak nejspíš odkaz nebude rozdělený čárkou, která do url patří).(8.1.2011)

Highlander, působil jako celek velmi slušně. Člověk by ani nemusel znát hrané verze a tento film by v klidu pochopil. Mě se to líbilo moc, příběh dobrej, výborné flashbacky, animace pěkná (až na to, že skoro každá postava měla mega kotlety :) a souboje na můj vkus, trochu krátké, ale o to více brutální! Člověk si pomyslí, proč tedy nehodnotím 5*, ale je to prosté: Colin MacLeod zkrátka nebyl dost cool!!!!!!!!!!!!!(16.12.2008)

No, keď už sa o znovuzrodenie a vylepšenie mena nepostarajú pôvodní a skutoční herci/tvorcovia, ďakujem aspoň anime továrni, že sa o niečo pokúsili a z časti sa to aj podarilo. Príbeh je síce dávno známy, okorenený o nejaký vírus aby sme sa za tú necelú hodinku a pol nepozerali len na stínanie hláv a občas o nejaký ten fajný gag. Ale inak sorry. 65%.(24.2.2008)