poster

Highlander: The Search for Vengeance

 • anglický

  Highlander: The Search for Vengeance

Animovaný / Akční / Sci-Fi

Japonsko / USA, 2007, 86 min (Director's cut: 96 min)

Hudba:

Nathan Wang
(další profese)
 • MrPierc
  ****

  Highlander v Anime? To jsem si nemohl nechat ujít! Toto je ještě navíc Highlander v postapokalitpickém světě v budoucnosti. Procházíte s ním samozřejmě i vzpomínky na bitvy během celé historie lidstva. Nyní ho čeká poslední bitva proti svému největšímu nepříteli a poprvé pochopí, že nebojuje pro pomstu, ale pro osvobození. Jeho největší pomocnicí je prostitutka Dahlia, která je neskutečně sexy, ale zároveň členkou odboje. Grafika je tvořena z klasického Anime a 3D Anime, takže některé scény vypadají velmi plasticky. Je to i velmi slušné jako pokračování hraného filmu z roku 1986.(19.1.2013)

 • demented
  ***

  Spojenie Highladner a anime rozhodne nie je na zahodenie, ale moje očakávania boli bohužiaľ vyššie.(16.1.2010)

 • genetique
  ***

  No, keď už sa o znovuzrodenie a vylepšenie mena nepostarajú pôvodní a skutoční herci/tvorcovia, ďakujem aspoň anime továrni, že sa o niečo pokúsili a z časti sa to aj podarilo. Príbeh je síce dávno známy, okorenený o nejaký vírus aby sme sa za tú necelú hodinku a pol nepozerali len na stínanie hláv a občas o nejaký ten fajný gag. Ale inak sorry. 65%.(24.2.2008)

 • daEmoNickY
  ***

  Dobré. Místy vtipné, i nechtěně (?), ale co na tom záleží. Obsahuje i poučení. Zde k shlédnutí http://www.google.cz/search?q=highlander+search+for+vengeance&hl=cs&tbs=vid:1,dur:l (to s čárkou za odkazem také patří do url ... na této databázi jednou bude [protože nekonečno je číslo, tuším, tak i datum z něj jde stvořit, nepřipouští-li se do data konkrétní druhy čísel] fungovat rozpoznávání url, pak nejspíš odkaz nebude rozdělený čárkou, která do url patří).(8.1.2011)

 • Dexter1
  ****

  Highlanderovské univerzum je už dávno pochované. Po jednotke sa nemalo nič robiť. Ale robilo sa a dosť nepodarene. Avšak došli Japonci so svojou obmenou a je tu výborne pozerateľný krvavý film so sporo odetými devami. Ak by sa spravil ešte dáky film s Colinom, tak by som nebol vôbec proti. Ak s Conorom, tak to by som mal určite dáke výčitky.(2.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace