Highlander: The Search for Vengeance (video film)

Highlander: The Search for Vengeance

Animovaný / Akční / Sci-Fi

Japonsko / USA, 2007, 86 min (Director's cut: 96 min)

Nathan Wang

Produkce:

Galen Walker

Dobré. Místy vtipné, i nechtěně (?), ale co na tom záleží. Obsahuje i poučení. Zde k shlédnutí http://www.google.cz/search?q=highlander+search+for+vengeance&hl=cs&tbs=vid:1,dur:l (to s čárkou za odkazem také patří do url ... na této databázi jednou bude [protože nekonečno je číslo, tuším, tak i datum z něj jde stvořit, nepřipouští-li se do data konkrétní druhy čísel] fungovat rozpoznávání url, pak nejspíš odkaz nebude rozdělený čárkou, která do url patří).(8.1.2011)

• Tom_Lachtan

Jen jeden může zůstat! Jak pravdivá je tahle hláška, která provází celou Highlanderskou sérii... Jen jeden film může být, ty ostatní inkarnace si zaslouží přinejlepším blahosklonné povytažení obočí nad jejich blbostí (animovaný seriál) a to jen díky nostalgii, jiné už jen zatracení do hlubin věčnosti. Jediné co má tahle verze dobrého je pro tuhle sérii osvěžující anime styl a souboje, jinak se jedná o soubor těch nejvyšších klišé (nejztůdnější je v tomhle ohledu postava dětského parťáka a romantické děvky, která bez mrknutí oka dokáže ovládat těžký kulomet, který je velký téměř jako ona sama a s nejmenším odporem kosí jednoho robotického protivníka za druhým) a navíc se daří udělat z Colina z klanu MacLeodů jen dementního debila a scénáristé mě tak nutí fandit záporákovi, který je alespoň trošku zajímavý, byť klišojidní a POKAŽDÉ stojí ve flashbacích na té zlé straně.(8.3.2014)

CITÁT - Žil jako cizinec, ale říkali mu Highlander, od dnešního dne bude znám jako Colin MacLeod z klanu MacLeodů............ Úvodní pasáž nás lehce vtáhne do děje, ale příběh samotný se pak přesouvá o několik staletí do budoucnosti. CITÁT - Život je bezcenný a smrt přichází snadno........... Píše se rok 2187. Člověk se až diví, kolik staletí věnoval Highlander pomstě a těžko věřit, že se za tu dobu nenaučil něco pořádného. CITÁT - Myslím, že ti hrabe......... Highlander je chvilkama tak nasranej až jsem mu přestával fandit. Promrhat tolik staletí jen pro pomstu se mě zdá jako nesmysl. Ale znáte to , jen jeden může zůstat. Film je věnován producentu Williamu Panzerovi.(27.3.2012)