poster

Vesmírní opičáci

 • USA

  Space Chimps

 • Slovensko

  Vesmírni opičiaci

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2008, 77 min

Režie:

Kirk De Micco

Scénář:

Kirk De Micco

Kamera:

Jericca Cleland

Hudba:

Chris Bacon

Producenti:

Barry Sonnenfeld

Střih:

Debbie Berman

Scénografie:

Bo Welch
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HellFire
  odpad!

  Pouze prachobyčejný animák, který se přiživuje na popularitě svých o 100% lepších protějšků.(4.7.2009)

 • milka
  **

  Jeden z těch hodně zbytečnejch animáků, který pobaví akorát ty nejmenší, maximálně tak do 10 let. Ten zbytek se bude šíleně nudit, protože tady opravdu není pomalu nic. Já sám jsem se jenom párkrát pousmál. Animace taky patří mezi podprůměr a hnusnější mimozemšťany jsem dlouho neviděl. Prostě nuda, jestli chcete nějakou vesmírnou bžundu, tak si pusťte Vall-Iho.(2.12.2008)

 • tomeek
  *

  Bída. To bylo vizuálně skoro stejně špatné jako Kozí příběh: Pověsti staré Prahy. Ale jen skoro. 80% filmu někdo někam padá a pořád u toho řve.(10.7.2010)

 • Bluntman
  *

  Při sledování jsem pociťoval, jako kdyby mi někdo sebral ovladač od adventurní hry pro děti do 6 let, z jejíchž barviček mě bolely oči a u které jsem si neustále říkal, nakolik je animace sto let za opicemi a příběh i vyprávění natolik nezajímavé a předvídatelné, že to musí přijít hloupé snad i těm nejmenším. Plusy vidím v krátké stopáži vhodné pro "komedii" založené na tom, že se něco hýbe a někdo legračně padá + ustrašené postavě s obří svítící hlavou. Nechápu ale, proč v animovaném filmu určeném těm opravdu nejmenším jsou narážky na klasické/kultovní či nové sci-fi filmy, což děti nemohou dost dobře pobrat a dospělí už to viděli nesčetněkrát předtím a vždy mnohem lépe (a do toho jsou vsázeny nekoncepčně odkazy na díla nijak nesouvisející s ústřední zápletkou). Jednou jsem se zasmál (nahlas!) při narážce na Freuda, proto jedna hvězda.(15.10.2008)

 • DinoRaptor
  *****

  Nechápu to nízké hodnocení. Já se u tohohle filmu královsky bavil. Hlavně ten zlý mimozemšťan byl skvělý. Z jeho hlášek sem nemohl.(14.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace