Vesmírní opičáci

Vesmírni opičiaci

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2008, 77 min

• milka

Jeden z těch hodně zbytečnejch animáků, který pobaví akorát ty nejmenší, maximálně tak do 10 let. Ten zbytek se bude šíleně nudit, protože tady opravdu není pomalu nic. Já sám jsem se jenom párkrát pousmál. Animace taky patří mezi podprůměr a hnusnější mimozemšťany jsem dlouho neviděl. Prostě nuda, jestli chcete nějakou vesmírnou bžundu, tak si pusťte Vall-Iho.(2.12.2008)

• maverick10

Bez napadu, prvoplanove, nevtipne a primocare. Disaster movie, again ! ! !(18.1.2009)

• Crawler-D

Postava obtloustlého a hlavně cynického pracovníka NASA je báječná ve svém letargickém chování a skvěle vybraném dabingu Pavla Rýmského. Opice nic moc...(25.8.2008)

Mě to přišlo celkem dobrý, občas to bylo i vtipný. A ani se tady neobjevily trapný scény jak to často býva u animáků. Kdybych to měl porovnat třeba s Ratatouille tak nevidim žádný rozdíl. Jedinej rozdíl je 46% ten nějak vůbec nechápu.(19.7.2009)

Nechápu to nízké hodnocení. Já se u tohohle filmu královsky bavil. Hlavně ten zlý mimozemšťan byl skvělý. Z jeho hlášek sem nemohl.(14.3.2012)