poster

Vesmírní opičáci

 • USA

  Space Chimps

 • Slovensko

  Vesmírni opičiaci

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2008, 77 min

Režie:

Kirk De Micco

Scénář:

Kirk De Micco

Kamera:

Jericca Cleland

Hudba:

Chris Bacon

Producenti:

Barry Sonnenfeld

Střih:

Debbie Berman

Scénografie:

Bo Welch
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mysiak
  **

  Hrozná animácia planéty...pár ale skutočne len pár podarených vtipov...a to je všetko...už ani deckám sa to nebude páčiť(20.2.2009)

 • MoiJe
  *

  Viz kOCOUR.(19.1.2009)

 • Viktooorka
  ****

  Už mi pomalu přestává bavit číst komentáře k animovaným pohádkám... aneb čím více záporů napíšu, tím jsem víc kúl??!! Mě maminka říkávala, že pohádky jsou pro děti. Takže nepředpokládám, že děj bude mít několik časových rovin, zápletek až se do toho autor sám zaplete a postav tolik, kolik má Afrika obyvatel. Takže jsou Vesmírní opičáci jeden z mnoho animáků, který může urazit jen velké dospěláky, kteří si na ně podle mě jen hrajou... Pro děti předškolního věku, pro děti nevytříbeného vkusu na základní škole, pro mladistvé s trochu zvláštním vkusem a pro dospělé s žádným vkusem(tím myslím samozřejmě jen sebe), jsou opičáci ideálním filmíkem na dobrou noc :-) P.S. Pánové neříkejte, že se Vám nelíbila Kilovata? Vždyť měla hlavu jak prso a její křik byl zpěv.. Ničím se Vám ženská nezavděčí!! :-((2.3.2010)

 • Radek99
  **

  Animovaná výchova k astronautice...(15.10.2011)

 • Lenny.M
  ***

  Roztomilý animák, který mě okouzlil svojí aminací a prostředím, bohužel určitá mimozemská planeta, která se ve snímku nacházela, byla otřesná (chvílemi mi připomínama i Teletubbies). Pro malé děli tohle bude určitě pěkná podívaná, nicméně, proč tady všichni hodnotí jednou hvězdou, když je tento film určen hlavně pro ty děti, které by hodnotily určitě výš..(24.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace