Vesmírní opičáci

Scénografie:

Bo Welch
  • sta

tohle fakt ne!(25.8.2008)

Mně se tahle kreslená taškařice líbila, v tomhle si prostě nemůžu pomoct. Bylo to vtipné, bylo to osobité, bylo to zajímavé a hlavně to nenudilo, takže z mé strany panuje vůči tomuto filmu opravdu velká spokojenost a jenom mě udivuje, jak jsou některé z mého pohledu dobré filmy na této databázi špatně hodnoceny. Buď je tu mnoho uživatelů, kteří chtějí jít s davem, nebo je tu hodně uživatelů, kteří se stydí přiznat, že ač jsou dospělí tak se jim tenhle animák líbil, a nebo mám prostě nějaký zvláštní a odlišný vkus od většiny uživatelů. Ať je to jak chce, tak mě to nijak netrápí, já si tenhle film o šimpanzech ve vesmíru užil, a o to šlo v první řadě. Pár vtipných hlášek se zde také našlo a celkově to byl fajn zážitek, který považuji za povedený, i když tenhle film patrně nebyl původně zamýšlen pro mou věkovou kategorii, ale pokud se mi něco líbí, tak nekoukám nalevo ani napravo a hodnotím jen tak, jak to já sám osobně cítím, a v tomhle případě to cítím tak, že těžko mohl být tento příběh zfilmován jakkoliv lépe a jako animovaný celovečerní film mířený především na dětské publikum to rozhodně funguje. Opičáci a mimozemšťané byli fajn a vůbec animace jako taková se vydařila, takže já nemám prakticky nad čím váhat, nadprůměrný film si zaslouží nadprůměrné hodnocení, je to za čtyři hvězdy.(20.7.2010)

• HellFire

Pouze prachobyčejný animák, který se přiživuje na popularitě svých o 100% lepších protějšků.(4.7.2009)

• Terva

První člověk ve vesmíru byl Gagarin, šimpanz Ham je zatím poslední ...doufejme, že to tak zůstane.(1.5.2011)

Známe „pixarovky“ nastavili laťku kvality tak vysoko, že mnoho inak dobrých animákov, ktoré by pred 15-timi rokmi bodovali , dosahujú dnes sotva priemer. Deti budú spokojné, ale dospelým toho okrem niekoľkých odkazov na svet showbiznisu, veľa neponúkne. A čo by to bol za animák bez tanca ala Michael Jackson...Slabé tri. 50%..(21.3.2012)