poster

Vesmírní opičáci

 • USA

  Space Chimps

 • Slovensko

  Vesmírni opičiaci

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2008, 77 min

Režie:

Kirk De Micco

Scénář:

Kirk De Micco

Kamera:

Jericca Cleland

Hudba:

Chris Bacon

Producenti:

Barry Sonnenfeld

Střih:

Debbie Berman

Scénografie:

Bo Welch
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radyo
  ***

  Kilovata rulezzzz :-)) (Ale jinak šedý průměr)(6.10.2012)

 • maverick10
  *

  Bez napadu, prvoplanove, nevtipne a primocare. Disaster movie, again ! ! !(18.1.2009)

 • MoiJe
  *

  Viz kOCOUR.(19.1.2009)

 • kOCOUR
  *

  Tři opice, zelenomodrý mimozemšťan a spousta jemu podobných chodí po přebarvené planetě, občas vykouzlí nějakou tu cirkusovou eskapádu, legrační figuru nebo prostě jenom tak mluví a odněkud někam padají. A 80 minut je čistě na tohle schéma vážně moc. Tříleté děti si to užijí (je to barevné a hýbe se to), osmileté děti už budou znuděné (je to prostě jenom barevné a jenom se to hýbe), všichni ostatní to odzívou (ježismarjá, fakt je to jenom barevné a fakt se to jenom hýbe, pomoc). Neinvenční rychlokvaška, které stojí v cestě snad úplně všechno, co dělá dobrý film filmem. Včetně okaté snahy o neinvenčnost. Jedna hvězdička za BIZARNÍ dětskou postavičku s angreštovou hlavou, co svítí a vydává různorodé zpěvné zvuky.(26.8.2008)

 • 902 10
  **

  opice ve filmu jsou obvykle sazkou na jistotu, coz se v pripade tohoto podprumerneho, nevtipneho a vzdy-uzmev-vzbuzujicich opicich skreku prosteho animaku bohuzel nepotvrdilo a nejednomu simpanzovi se po jeho shlednuti otvirala kudla v kapse.(25.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace