Vesmírní opičáci

Space Chimps

Vesmírni opičiaci

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2008, 77 min

Negativní komentáře všude pode mnou mě docela zarazily. Viděla jsem film během 14 dnů hned 2x a nemůžu si ho vynachválit. Dobře, postavičky na vzdálené planetě vypadají jako Teletubbies po jaderné katastrofě a Kilovata, která až podezřele moc připomíná ženské poprsí, se do filmu příliš nehodí, ale i tak se mi to líbilo. Vtipné hlášky, které mi pro děti moc vhodné nepřišly (Ty hazle ?), mě rozesmály a děj, ačkoliv byl jednoduchý mě bavil... Vesmírní opičáci se sice Toy story nebo Době ledové nevyrovnají, mě ale rozhodně neurazily.(4.9.2012)

• 902 10

opice ve filmu jsou obvykle sazkou na jistotu, coz se v pripade tohoto podprumerneho, nevtipneho a vzdy-uzmev-vzbuzujicich opicich skreku prosteho animaku bohuzel nepotvrdilo a nejednomu simpanzovi se po jeho shlednuti otvirala kudla v kapse.(25.3.2009)

• sta

tohle fakt ne!(25.8.2008)

Nechápu to nízké hodnocení. Já se u tohohle filmu královsky bavil. Hlavně ten zlý mimozemšťan byl skvělý. Z jeho hlášek sem nemohl.(14.3.2012)

• Crawler-D

Postava obtloustlého a hlavně cynického pracovníka NASA je báječná ve svém letargickém chování a skvěle vybraném dabingu Pavla Rýmského. Opice nic moc...(25.8.2008)