Johohó Liam Neeson jako ultimátní drsňák, který by klidně mohl chodit na pivo s Jackem Bauerem. Liam tam zabíjí tu albánskou špínu, jako by se nechumelilo, a když si na něj někdo otevře držku, nebo na něj nedejbože plivne, tak mu zabodne kolíky do kolen a usmaží no na homemade elektrickym křesle. Vše odsejpá, jak má na nudu není čas a všechny role mají známé tváře. Myslím že jedno zhlédnutí mi na obdivování Neesonova úctyhodného bodycountu nestačí.(25.9.2008)

Liam pro mě vždy zůstane Jedi, Maggie mě svojí krásou zcela omámila už v Lásce podle předlohy a Famke je herečka, která mi doposud v žádném filmu nevadila a pořád mě nepřestává překvapovat. Líbila se mi instrumentální hudba, která byla použita a celkově tempo filmu a v mnoha záběrech i kamera. Není to žádný převratný film, je ale opravdu výborně natočen a zahrán!(15.10.2008)

Nevím, kdo jste. Nevím, co chcete. Jestli chcete výkupné, řeknu vám hned, že nemám peníze. To co ale mám, je velmi neobvyklý druh schopností. Schopností, které jsem potřeboval celou svoji kariéru. Schopností, které jsou noční můrou pro lidi jako jste vy. Když moji dceru teď necháte jít, tak to nechám být. Nebudu tě hledat. Nebudu tě pronásledovat. Ale jestli ne, tak tě hledat budu. Najdu si tě. A zabiju tě. Veľmi husté. Úplne ma to dostalo. Bryan (Liam Neeson) bol nekompromisný ako už dávno nikto na filmovom plátne. Jeho likvidačnú akciu som sledoval s otvorenou hubou a krochtal som blahom. Adrenalínová akčná bomba! 90%(11.4.2009)

Skvělý film, skvělé triky, skvělý příběh a ještě skvělejší Liam Neeson. Tato role mu dokonale sedla.(2.3.2009)

Víte co je na tom všem nejlepší ? Že toho vostrýho chlapa Liamu Neesonovi žerete storkát víc, než supermanství supermanovi a z té drsná akce, kterou ve filmu rozjel Liam se mě úplně postavilo péro.(24.10.2008)