poster

Dohoda

 • Španělsko

  Deal, The

 • Slovensko

  Sama proti mafii

Akční / Thriller

Španělsko, 2006, 89 min

Režie:

Bryan Goeres

Scénář:

Sam Hayes

Kamera:

Jacques Haitkin

Hudba:

Sean Murray
 • lennyd
  *

  Laura Martinová (Penelope Ann Miller) si žije se svým manželem a se svou malou dcerkou poklidným životem, než celou rodinu postihne tragická událost. Jejich vinotéka lehne popelem, shodou okolností právě v okamžiku, kdy si tam manžel hraje s dcerkou. Laura Martinová je touto událostí zcela zdrcena, nicméně záhy začínají vylézat na povrch nečekané zprávy - vinice byla těsně před požárem výhodně pojištěna, takže vše ukazuje na záměrné žhářství, které skončilo tragédií. Za pomoci americké ambasády Laura zjišťuje, že její manžel byl původně tajným agentem (zařazeným do ochrany svědků) a že je možné, že je stále i s dcerou naživu a vše byl jen krycí manévr před prozraním... Tak tohle byla teda hovadina. Autoři si asi myslí, že čím víc tajných postav (= postava, která se tváří jako někdo, ale ve skutečnosti je někdo jiný) do filmu zařadí, tím bude vše pro diváka zajímavější - ale bohužel je tomu právě naopak. Podezřelí jsou pak všichni (včetně hlavní hrdinky) a nikomu pak nelze věřit ani "Dobrý den". Jediné (a to je vlastně ta jedna hvězdička dělící film od Odpadu) je vlastní závěr filmu, kde hlavní hrdinka vcelku elegantně vy*ebala se všema, když všechny zúčastněné (manžela, mafii, policii) pozvala na jedno místo, ať se navzájem pokillujou. Doporučuji se tomuto filmu vyhnout co největším obloukem!(29.8.2008)

 • E lan
  *

  No tak na tomto filmu je špatné snad vše. Když by se ale přecijen mělo něco vyzdvihnout, tak je to katastrofální kamera, střih a herecké výkony alá španělský romantický seriál. Snad jen zápletka v sobě skrývá malý potenciál, který se ale nepodařilo dobře převtělit do koukatelné podoby.(10.7.2012)

 • Mr.Lordi
  **

  To jsem takhle jednou v úterý v noci neměl co dělat a tak jsem se rozhodl juknout na tento španělský film. Kupodivu je celý film svižný a závěrečné řešení celé situace se mi velmi líbilo. Celý film podezíráte kdekoho, že jde o kdeco, celkově jste ze všeho zmatení ale nakonec se během mžiku vše rozuzlí. Není to film extra super kvality, ale jednou se shlédnout dá. 40%(16.3.2011)

 • dopitak
  **

  Ani ryba, ani rak. Přiznávám, že mě Penelope Ann Miller coby detektiv na vlastní pěst moc nebrala. Líbila se mi počáteční zastřenost motivů i postupné odhalování Oscarovi minulosti. Vadily mi ale nelogismy, kdy každý se svěřuje každému a mafiáni mají cestu k pomstě doslova vydlážděnu ochotou.___ Nicméně na Komisaře Rexe by mě odvolávat se nenapadlo... Nevím, kde to brutale sebral.(21.7.2008)

 • brutale
  odpad!

  Priznávam, že tento film hodnotím, aj keď som videl iba prvých 20. min., ale úroveň Komisára Rexa vo filme nezvládam.(17.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace