Dohoda

Sam Hayes

Jacques Haitkin

Sean Murray
  • arcticsky

Akční Thriller? Těžko - je to strašně nudné a vycpané děsnou užvaněnou vatou. A to je škoda - příběh není špatný a dal by se natočit znovu a lépe.(10.7.2012)

• dopitak

Ani ryba, ani rak. Přiznávám, že mě Penelope Ann Miller coby detektiv na vlastní pěst moc nebrala. Líbila se mi počáteční zastřenost motivů i postupné odhalování Oscarovi minulosti. Vadily mi ale nelogismy, kdy každý se svěřuje každému a mafiáni mají cestu k pomstě doslova vydlážděnu ochotou.___ Nicméně na Komisaře Rexe by mě odvolávat se nenapadlo... Nevím, kde to brutale sebral.(21.7.2008)

• E lan

No tak na tomto filmu je špatné snad vše. Když by se ale přecijen mělo něco vyzdvihnout, tak je to katastrofální kamera, střih a herecké výkony alá španělský romantický seriál. Snad jen zápletka v sobě skrývá malý potenciál, který se ale nepodařilo dobře převtělit do koukatelné podoby.(10.7.2012)

• brutale

Priznávam, že tento film hodnotím, aj keď som videl iba prvých 20. min., ale úroveň Komisára Rexa vo filme nezvládam.(17.5.2008)

• lennyd

Laura Martinová (Penelope Ann Miller) si žije se svým manželem a se svou malou dcerkou poklidným životem, než celou rodinu postihne tragická událost. Jejich vinotéka lehne popelem, shodou okolností právě v okamžiku, kdy si tam manžel hraje s dcerkou. Laura Martinová je touto událostí zcela zdrcena, nicméně záhy začínají vylézat na povrch nečekané zprávy - vinice byla těsně před požárem výhodně pojištěna, takže vše ukazuje na záměrné žhářství, které skončilo tragédií. Za pomoci americké ambasády Laura zjišťuje, že její manžel byl původně tajným agentem (zařazeným do ochrany svědků) a že je možné, že je stále i s dcerou naživu a vše byl jen krycí manévr před prozraním... Tak tohle byla teda hovadina. Autoři si asi myslí, že čím víc tajných postav (= postava, která se tváří jako někdo, ale ve skutečnosti je někdo jiný) do filmu zařadí, tím bude vše pro diváka zajímavější - ale bohužel je tomu právě naopak. Podezřelí jsou pak všichni (včetně hlavní hrdinky) a nikomu pak nelze věřit ani "Dobrý den". Jediné (a to je vlastně ta jedna hvězdička dělící film od Odpadu) je vlastní závěr filmu, kde hlavní hrdinka vcelku elegantně vy*ebala se všema, když všechny zúčastněné (manžela, mafii, policii) pozvala na jedno místo, ať se navzájem pokillujou. Doporučuji se tomuto filmu vyhnout co největším obloukem!(29.8.2008)