poster

Dohoda

 • Španělsko

  Deal, The

 • Slovensko

  Sama proti mafii

Akční / Thriller

Španělsko, 2006, 89 min

Režie:

Bryan Goeres

Scénář:

Sam Hayes

Kamera:

Jacques Haitkin

Hudba:

Sean Murray

Střih:

Paul G. Volk
(další profese)
 • E lan
  *

  No tak na tomto filmu je špatné snad vše. Když by se ale přecijen mělo něco vyzdvihnout, tak je to katastrofální kamera, střih a herecké výkony alá španělský romantický seriál. Snad jen zápletka v sobě skrývá malý potenciál, který se ale nepodařilo dobře převtělit do koukatelné podoby.(10.7.2012)

 • dopitak
  **

  Ani ryba, ani rak. Přiznávám, že mě Penelope Ann Miller coby detektiv na vlastní pěst moc nebrala. Líbila se mi počáteční zastřenost motivů i postupné odhalování Oscarovi minulosti. Vadily mi ale nelogismy, kdy každý se svěřuje každému a mafiáni mají cestu k pomstě doslova vydlážděnu ochotou.___ Nicméně na Komisaře Rexe by mě odvolávat se nenapadlo... Nevím, kde to brutale sebral.(21.7.2008)

 • arcticsky
  **

  Akční Thriller? Těžko - je to strašně nudné a vycpané děsnou užvaněnou vatou. A to je škoda - příběh není špatný a dal by se natočit znovu a lépe.(10.7.2012)

 • Mr.Lordi
  **

  To jsem takhle jednou v úterý v noci neměl co dělat a tak jsem se rozhodl juknout na tento španělský film. Kupodivu je celý film svižný a závěrečné řešení celé situace se mi velmi líbilo. Celý film podezíráte kdekoho, že jde o kdeco, celkově jste ze všeho zmatení ale nakonec se během mžiku vše rozuzlí. Není to film extra super kvality, ale jednou se shlédnout dá. 40%(16.3.2011)

 • brutale
  odpad!

  Priznávam, že tento film hodnotím, aj keď som videl iba prvých 20. min., ale úroveň Komisára Rexa vo filme nezvládam.(17.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace