30 a půl metru

Ken Kelsch

John Frizzell

6/10 = 60%(11.10.2009)

• Morholt

Téhle duchařině drží hlavu nad vodou pouze Famke, která stárne do čím dál tím větší krásy. Samozřejmě nelze upřít solidní nápad a několik povedených záblesků napětí, ale celkově to působí spíš jako jedna epizoda ze seriálu Lovci duchů s tím, že v Lovcích jsou kolikrát lepší triky. 40%(30.7.2010)

´´Že vraj, kým nás smrť nerozdelí. Sú to len kecy´´. Takto hlavná predstaviteľka komentuje svoj osud. Film sa môže pochváliť neotrelým a značne originálnym motívom v oblasti hororov, kde duch otravuje živých. Rovnako dobre je napísaný aj scénar, ale chyba je v tom, že režisér si svoj vlastný materiál nevedel zrežírovať. Forma nestojí za reč. Akurát tak niekoľkominútový násilný koncert na ľudskom tele poteší svojou brutálnosťou. A ešte spomeniem záver, ktorý ide proti logike a ruší. Suma sumárum, jeden kuk a dosť.(9.3.2011)

• mysiak

Nápad možno hej..ale prevedenie..no dosť biedne...100 Feet vyzerá ako x-tá prerábka nejakého ázijského hororu...aj tak stále tie prerábky sú lepšie ako 100 Feet...Famke Janssen nie je extra herečka, a film neutiahne svojim úsmevom (ktorým asi dosť šetrili)...jedine čo stálo za to bolo finále...nič iné...5 minút stálo za to(9.1.2010)

Rozpočet $10miliónovTržby Celosvetovo $1,022,648(26.7.2010)

• - Natáčelo se v New Yorku v USA a v Budapešti v Maďarsku. (Terva)