30 a půl metru

Eric Red

Ken Kelsch

John Frizzell
  • !RedruM

Pôvodne som nechápal, jak niekto može natočiť takú sračku za 10mega..Potom som zistil, že sa na tom podielal ASYLUM, takže všekto odpustené.(5.9.2013)

Souhlasím s tím, že jde o průměrnou duchařinu, která má opravdu několik velice pěkných míst a hlavní tahounkou je Famke Janssen. Ta podala docela solidní výkon, který ovšem už nedokázal napodobit ani jeden z mužských kolegů. Atmosféra rovněž ušla stejně jako hudební doprovod, bohužel speciální efekty už tak dobré nebyli.(21.1.2011)

• J*A*S*M

Marně vzpomínám, kdy naposled vznikla v Americe opravdu nadprůměrná duchařina. Nestalo se tak ani v případě 100 Feet, takže pokud nemusíte vidět opravdu všechno, otočte se a na tenhle film zapomeňte. Děj se točí kolem ženy, jež v sebeobraně zabila svého manžela (policistu) a jako trest jí bylo určeno domácí vězení. V domě je však samozřejmě uvězněn i duch onoho zesnulého manžela, který nemá zrovna nejčistší úmysly. Celý film jsem očekával velice očekávatelnou pointu, ale na konci jsem byl přecijenom překvapený. Snímek totiž žádnou pointu nemá. Malý plus má u mne tato řemeslně průměrně zvládnutá záležitost za to, že se většinu času velmi snaží býti strašidelná a napínavá, byť se jí to ani na chvilku opravdu nepodaří. Lokace jednoho domu vyčpělému scenáristovi nenabízí zrovna přehršel možností jak zaplnit (pro tento typ filmu přehnanou) stopáž cca 100 minut, takže se divák dočká snad všech myslitelných vatovitých klišé která existují a tím pádem se brzy začne nudit. Nejlepší scéna je potrestání ženina milence, škoda, že je tu taková jen jedna. Celkové hodnocení 45%.(20.9.2008)

• Smok

Pôvodne som si myslel, že pôjde o nejaký horor z baníckeho prostredia a tých 30 a pol metra bude znamenať hĺbku, v ktorej uviazli nejakí nešťastní baníci. Ako som však neskôr zistil, názov má zrejme vystihnúť, aký veľký je akčný rádius hlavnej hrdinky postihnutej domácim väzením a zjavovaním sa usmrteného manžela, ktorý je na ňu naštvatý, akoby mu dala na stôl studenú večeru. Že tvorcovia trošku duchársku tému upgradovali a týpek tu veselo presúva a hádže vecami po izbe a fackuje svoju bývalú, to už ani nejdem rozoberať. Nakoniec ešte jedna ľudová múdrosť: Zlého ducha z domu nevyženieš ani dobrou súložou :)(4.11.2009)

• Loki81

Tak tohle opravdu NEE!!! Skoda komentare. ---- * za demolici milencovy kosterni soustavy ;)(31.10.2009)

• - Natáčelo se v New Yorku v USA a v Budapešti v Maďarsku. (Terva)