poster

30 a půl metru

 • USA

  100 Feet

 • Slovensko

  Domáce väzenie

Horor / Thriller

USA, 2008, 93 min

Režie:

Eric Red

Scénář:

Eric Red

Kamera:

Ken Kelsch

Hudba:

John Frizzell
(další profese)
 • Campbell
  ****

  Red se po nějakých 12 letech vrací k režii a myslím že se vydařila. Opět spojil síly s Parém s kterým měl co dočinění s filmem Bad moon, což se mi líbilo. Tohle bylo sice o třídu slabší ale i tak po dlouhý době kvalitní film. Je to sice plný klišé a Janssen nějak moc dobrá herečka není. Ale má to pár světlých chvilek a navíc zabití toho kluka nemělo chybu a vypadalo skvěle.(30.3.2012)

 • mysiak
  **

  Nápad možno hej..ale prevedenie..no dosť biedne...100 Feet vyzerá ako x-tá prerábka nejakého ázijského hororu...aj tak stále tie prerábky sú lepšie ako 100 Feet...Famke Janssen nie je extra herečka, a film neutiahne svojim úsmevom (ktorým asi dosť šetrili)...jedine čo stálo za to bolo finále...nič iné...5 minút stálo za to(9.1.2010)

 • Loki81
  *

  Tak tohle opravdu NEE!!! Skoda komentare. ---- * za demolici milencovy kosterni soustavy ;)(31.10.2009)

 • SOLOM.
  ***

  Souhlasím s tím, že jde o průměrnou duchařinu, která má opravdu několik velice pěkných míst a hlavní tahounkou je Famke Janssen. Ta podala docela solidní výkon, který ovšem už nedokázal napodobit ani jeden z mužských kolegů. Atmosféra rovněž ušla stejně jako hudební doprovod, bohužel speciální efekty už tak dobré nebyli.(21.1.2011)

 • Pohrobek
  **

  Snaha o komorní duchařský snímek. Těžko říci, jde-li spíš o horor či thriller. Uměřené, svým způsobem poctivé, respektive snaha o poctivost se filmu upřít nedá. Famke Janssen svoji titulní roli zvládá a absence křečovité pointy si zaslouží pochvalu. Ale to je asi tak všechno.(16.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace