poster

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám

 • Velká Británie

  How to Lose Friends & Alienate People

 • Slovensko

  Ako sa zbaviť priateľov a zostať úplne sám

Komedie / Drama / Romantický

Velká Británie, 2008, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • H34D
  ***

  V prvé řadě musím podotknout, že tento snímeček měl potenciál pro to, býti nejen "odreagovací" komedií, ale i trefnou satirou na povýšený život celebrit a lidí rýpajících se v jejich životě a proto mě obzvláště mrzí, že se tak až na pár náznaků nestalo. Když už to vypadá na možný sklon k aspoň nějaké obsahové hodnotě, sklouzne to v zápětí do běžných komediálních kolejí, kterými jsme jeli už nespočetněkrát. Scénář se prostě zaměřil na jednotlivé úryvky, scény a gagy, ovšem v celku poněkud pokulhává. Avšak humor je zde docela slušný, Simon Pegg se snaží maximálně, Kristen Dunst je roztomilá a bože můj, Megan Fox, pro ni nemám ani slov... 6/10(3.5.2009)

 • viperblade
  ****

  Komedie to je fajn, Megan snad ani v těch Transformerech nebyla tak sexy a Simon Pegg tam hláškuje jako o život. U scény s čivavou jsem se opravdu pobavil. Nicméně konec, i když nebyl z nejhorších, upadl do průměru a prakticky každý, kdo už nějakou tu romantickou komedii viděl, ho musel čekat prakticky od začátku filmu. Ani to "šokující" odhalení přítele nebylo tak šokující… ale dost negativismu, film se povedl a po většinu jeho délky jsem se dost slušně bavil. Do jaké míry a jak věrně to paroduje poměry mezi slavnými a bohatými nevím, ale je možné, že nějakou výpovědní hodnotu to mít bude. To se taky cení. Zkrátka a dobře - 80 %. P. S. A mini roličky dvou ze tří Ajťáků potěšily, hodně potěšily…(7.4.2012)

 • Renton
  ****

  Scénář: Peter Straughan .. Simon Pegg dobyl New York! Během své cestičky za vytouženým úspěchem, korunovanou společnou nocí s extra přitažlivou prdelkou Megan Fox, mimo jiné také poctivě pobavil. Pravda, je to místy až bláznivě hloupé, ale Simon Pegg to cele uhrál s grácií sobě vlastní. Scénář je drahnou dobu chutný. Motá do sebe spoustu zábavných motivů ze života novinářů a celebrit. Drhla až jeho pozdější fáze, kdy se ke komediálním situacím a svěžím dialogům připlétá romantika, která jede po příliš strohé, průhledné koleji. 75%.(30.11.2008)

 • golfista
  ****

  Simon Pegg v romantickém filmu ... to je jako dát si biftek a jako přílohu dort. Ale i sebepodivnější recept někdy chutná víc, než byste si mysleli ... Ne příliš ostrý, ale každopádně trefný a hodně zábavný šíp poslaný do řad novinářů píšících o filmech a filmových celebritách i "celebritách". Vtipné, chytré, skvěle obsazené a zručně zrežírované dílko, které potěší zejména fanoušky filmu.... Podle mého se jedná o jeden z nejzábavnějších (ne-li nejzábavnější) filmů tohoto roku ... proto také vůbec nepřekvapuje země původu :)(20.11.2008)

 • Matty
  ***

  Simon Pegg je vtipný, Kirsten Dunst je milá, Megan Fox je ve spodním prádle, ale film stejně zůstává daleko za očekáváními. Málo vtipný, málo jízlivý, v následování Sladkého života velmi nedůsledný a ve finální fázi až křečovitě korektní. Když důkaz, jak blízko mají někteří novináři k dobytku a jak moc jim celebrity pomáhají stanout v čele stáda, potom Opilé slávou. 70% Zajímavé komentáře: golfista, DaViD´82, ScarPoul(3.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace