poster

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám

 • Velká Británie

  How to Lose Friends & Alienate People

 • Slovensko

  Ako sa zbaviť priateľov a zostať úplne sám

Komedie / Drama / Romantický

Velká Británie, 2008, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DaViD´82
  ****

  Klasická romanťárna, akorát z chlapsky nedospělého pohledu a s britským nadhledem. Camea jsou fajn a potěší, vedlejší role jsou obsazené přímo ukázkově, Kirsten neskonale roztomilá (a stejně jako ve Věčném svitu jí to nejvíce sedne v nakalené póze) a evidentně si to všichni užívají a vychutnávají. Ovšem, i kdyby bylo vše naprosto stejné a hlavní roli by ztvárnil někdo jiný než Simon Pegg, tak se to rozsype rychleji než věž vystavěná z pexesa. Jenže on tu je. A tyhle role "kluků od vedle, prostě jednoho z nás" mu jdou jako nikomu jinému již od dob britcomu Spaced.(19.11.2008)

 • ORIN
  ****

  Mrs. Lebowski, ooohh sorry Mrs. Kowalski... White Russian... Jeff Bridges... Big Lebowski... Simon Pegg... Spaced... IT Crowd... Le Mépris... La Dolce vita... Con Air... claaaassic(3.1.2009)

 • golfista
  ****

  Simon Pegg v romantickém filmu ... to je jako dát si biftek a jako přílohu dort. Ale i sebepodivnější recept někdy chutná víc, než byste si mysleli ... Ne příliš ostrý, ale každopádně trefný a hodně zábavný šíp poslaný do řad novinářů píšících o filmech a filmových celebritách i "celebritách". Vtipné, chytré, skvěle obsazené a zručně zrežírované dílko, které potěší zejména fanoušky filmu.... Podle mého se jedná o jeden z nejzábavnějších (ne-li nejzábavnější) filmů tohoto roku ... proto také vůbec nepřekvapuje země původu :)(20.11.2008)

 • Hellboy
  ****

  Ne nadprůměrná, ale přesto dobrá a hlavně milá (romantická) komedie. Získala si mě především hereckým obsazením, zápletkou už méně. Ta byla dost schematická, nebýt několika povedených gagů, dal bych spíš 3***. Kirsten Dunst je milá, Simon Pegg je sázka na jistotu, Jeff Bridges mohl dostat větší roli. 70%(2.4.2009)

 • Shit
  ****

  Film by to byl jen obstojnej, ovšem to by tady nesměl být Simon Pegg, kterej je zase v neuvěřitelný formě, sice jeho Hot Fuzz je daleko větší jízda, ale i tady a to zejména v první polovině, to fakt rozjížděl tak nehorázně, že to snad ani nebylo možný a podporuje to ještě velký množství dobrejch vtipnejch nápadů, akorát škoda, že následně vtípky a mega rozjetej Pegg trochu ustoupí do pozadí kvůli typicky řešený romantice(23.11.2008)

 • - Komedie vznikla podle vzpomínek Tobyho Younga, který se pět let pokoušel uspět jako editor magazínu Vanity Fair, a její název paroduje rubriky typu Jak získávat přátele a působit na lidi. (Pumiiix)

 • - Mobilní telefon Sidneyho Younga (Simon Pegg) je Sonny Ericson k550i. (Ficik)

 • - Megan Fox byla do filmu obsazena ještě před uvedením trháku Transformers (2007), díky kterému se z ní stala velká hvězda a sexsymbol. Režisér Robert B. Weide prohlásil, že byl zklamaný, že to nemohl být on, kdo ji pro filmový svět objeví. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace