Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

J*A*S*M

Hehe, soft porno pro nekrofily. Hororovými fanoušky s napětím očekávaný brak dopadl o trochu lépe, než jsem si myslel - tzn. dalo se na něj dívat. Englundovi šly role podivínských úchylů vždycky a nejinak je tomu zde, tudíž se stal s přehledem největším kladem celého filmu, ostatní herci odvádí výkony typické pro špatná béčka. Docela povedené jsou masky, což se ale nedá říci o tricích, ty jsou naopak skutečně příšerné. Příběh je, dá se říci, inovativní - že se právě zde setkáme s další vývojovou formou filmového zombíka, to jsem opravdu nečekal. Suma sumárum, Zombie Strippers nejsou žádným velkým překvapením - sběratelé filmových úletů si je na sto procent seženou, ostatní radši ruce pryč! Ano, je to hrozná kravina, ale nenudí, takže 45%. ()

Isherwood

Jsou tam náznaky citací, zvráceného nadhledu a fandovského zapálení, ale zároveň je to trash se vším všudy. V mnoha ohledech je to bizarnější než kdejaké Jennino porno, ale k tomu pravému „uměleckému“ zážitku chybí režisérovi trochu více zručnosti v timingu scény a celkové gradaci. Ta striptýzová válka zombies je docela fajn, byť Jenně samotné, dle mého, stačilo jenom setřít make-up. Ty nejlepší roky má už přeci jenom asi za sebou, leč by jí některé mladé konkurenty stále mohly co závidět. Hodnocení si říká o cokoliv mezi oběma póly stupnice, ale zlatá střední cesta by v tomto případě byla nefér, protože byť by se podobných kousků našlo v archivech dvacet-třicet let nazpět hafo, dneska už je k natočení něčeho podobného potřeba pořádný kus sebevědomí. Za 4*, ať nežeru, s dodatkem, že Robert Englund vypadá jak Bill Murray, fakt! :) ()

Djkoma odpad!

Tentokrát nedám ani za ty silikonový prsa a oblečky školaček žádnou hvězdu. Tohle je amatérské, až bych se styděl o tom někomu říkat a už vůbec ne to vystavovat světu. Proboha někdo to PRODÁVÁ na BR disku? To si může koupit snad jen totální úchyl do zombie, který potřebuje nějakou tu pornoherečku v zombie edici:). Kdyby tam aspoň někdo *****.... Uwe Boll je proti tomuhle Spielberg. Rada na závěr a ponaučení z tohoto tragického výstupu? Nekoukejte na žádný film, v kterém hraje pornoherečka a není to porno! ()

Adrian

Vobec nie "zle", prave naopak, po vacsinu casu az prekvapivo zabavny trash. Je fakt, ze stopaz je v strede filmu natahovana nadbytocnymi zombie dance vystupeniami a niektore vtipy nemaju tak vyraznu pointu kvoli zbytocnemu predlzovaniu (nespravny timing zakoncenia) , ovsem stale je tu este dost vydarenych forikov s konskou davkou nadhladu a ironie (SSacka bordel mama ma s vetou "reminds me my old country" takmer katapultovala zo stolicky). A to nehovorim este o tom socialno-politickom podtone v niektorych zvlast vydarenych dialogoch :) Navyse masky su velmi slusne, Jenna na mrtvolu tancuje excelentne a nevaha si robit srandu sama zo seba a svojej byvlej kariery. Idealny kandidat na party film, alebo midnight projekciu vo Varoch v najvacsej sale Thermalu ;) 7/10 ()

DaViD´82

Řeklo by se, že veškerý potenciál je vyplýtvaný již v názvu (původním samozřejmě), ale kupodivu tomu tak není. Nadšené zombie čtenářky Nietzscheho jsou totiž výborné, a chtěně vtipné, i v průběhu celé stopáže. Tedy pokud budete v té správné náladě. Je sice evidentní, že veškerý rozpočet padl na úvodní a závěrečnou scénu, ale právě i pro tu neskrývanou lacinost to funguje jak má. Což vzhledem ke zpracovávané "látce" příjemně potěší. Doufám, že vznikne pokračování. Moc by mě zajímalo jak dopadne nakousnutý osud věrného mezka Pepého. ()

hirnlego

Už od začátku mile sympatická veselá poloamatérská podívaná. Robert Englund je se svým sprejem proti děfkám přímo k pomilování, vysloužilá ruská "balerína" s roztomilým akcentem jakbysmet a Jenna s kámoškama kupodivu hrají nad očekávání slušně (jen u tý tyče se mohly snažit trochu víc, holky plesnivý). Spousta povedeného gore a vtipných hlášek ("You see this? What colour is that?" - "Cappuccino?" - "Right, meaning you're cleaning this entire mess up!" ... :´) ) a celková hrubá nekorektnost téhle párty úchylárny dělají ze Zombie Strippers adepta na status kultovní pyčovinky. V dnešní době určitě potleskuhodné, jen víc takových! ()

LIVINGDEAD

Zombie jinak. Já jsem se u filmu docela pobavil. A ruská Bordelmáma "neměla chybu". Rozhodně jsem se u filmu nenudil! No a ke všemu mé titulky :-) ()

Dever

Soundtrack Billy White Acre: 1. Main Title Zombie Opera ,2. Fail Safe ,3. Pail Horse-Z Squad ,4. Chained Zombie ,5. Turkey Shoot ,6. Lead Up To EMPD ,7. Post EMPD ,8. Byrdflough Vibe ,9. Choke ,10. Lap In The Background ,11. Thunder In The Sky ,12. Omega Suite 2 ,13. More Byrd Vibas ,14. Im Through With White Girls ,15. Even More Byrd ,16. Glutton For Punishment ,17. Thunder In The Sky ,18. Byrdflough Kills Kat ,19. Kat Rising ,20. Smother You ,21. Kat Pre Lap Dance ,22. Bady Guy ,23. Head Hits ,24. What Head? ,25. Thunder In The Sky ,26. Lilleth Sees Stars ,27. Don't Kill The Star ,28. Choke ,29. Lilleth Lap Dance ,30. I Love Your Tongue ,31. Bite My Dog ,32. Everybody Out ,33. Stalking Jesse ,34. Man Behind The Paper ,35. Kat Takes Sox ,36. Adrenaline ,37. Triple Lap Dance ,38. Get Them Into The Cage ,39. Musica A Mi ,40. Jameo ,41. Jess & Baranga-B ,42. The Love Doctor ,43. Wake Up In Hell ,44. What Future? ,45. Come To Mama ,46. Wake Up In Hell ,47. Gaia Gives In ,48. Wake Up In Hell ,49. Where Am I ,50. Roar ,51. At The Gates Of Demise ,52. Gaia Trajedy ,53. At The Gates Of Demise ,54. Kat Fight ,55. NRA ,56. Rot Slut ,57. They're Zombie Strippers! ,58. Paco Time-A ,59. Gaia Takes Blavatski & Cole ,60. Z Squad To The Rescue ,61. Ian Runs-I Will Taste Victory ,62. Rincon ,63. Shoot Blav & Cole ,64. Hey Boss ,65. Kwan Fight ,66. Shoot Me Please ,67. Hey MAjor ,68. Flashback ,69. Final Byrdflough ,70. End Title Zombie Opera ,71. Smother You ()

obitus

Celou projekci jsem sice strávil pod hvězdami, hlubokou debatou o bílých kalhotkách a roztoužených ženách, ale přesto nemohu jinak. Nepřetržitý hurónský smích MUDr. Cabala, rozléhající se jinak klidným Ostravskem, mě dokonale přesvědčil o kvalitách snímku. EDIT: po zhlédnutí filmu bych mu měl ubrat minimálně tři hvězdičky, je to nudná blbost. Leč dojmy z THS jsou intenzívnější. ()

Slasher

Kozatý buchty v bikinách a se samopalem & kozatý zombí buchty točící se kolem tyče. Tímhle vás to obohatí. Ze začátku to vypadalo až nebezpečně amatérsky, pak tak trochu bezpohlavně, ale zhruba od půlky prvotřídní jatka. Striptérky v čele s hlavním komerčním tahákem Jennou Jameson byly na můj vkus až moc umělý, občas až nehezký a nesympatický, (hlavně ta gotička) ale jakmile se navzájem pokoušou a vyhnijou, je po problému. Jinak tři dobrý charaktery - už tradičně Rob Englund, trhlá madam z Ruska a pendejo uklízeč. Jo a ty jatka fakt stojí za to. Death is good. (screeny) ()

Bloody13

Zombie Strippers je hodně ulítlou záležitostí, opovrhující obecné zalíbení, za to patřičně lákavou pro milovníky dvou pokleslých žánrů: porna a horroru. Díky zasazení děje do striptýzového baru, kde se z nudných tanečnic stávají sexy tančící mrtvoly, nabídne však i něco navíc, než jenom vyhřezlá střeva a obrovský kozy. Třeba skvělého Roberta Englunda nebo všemi oblíbenou umělkyni Jennu Jameson. Nebo černočerný humor, co tady na vás útočí s vervou tak nevídanou, že i střelba kulečníkových koulí ženským geni(t)álním otvorem vám přijde zcela normální. ()

Zeck

Naprostá blbost, která chce být vtipná, ale vůbec není. To je možná kouzlo vtipu tohoto filmu, když je něco trapné, tak to musí být zákonitě i legrační. Barové tanečnice předvádějí úhledné selikony, dostávají muže do varu a v zákulisí si trhají navzájem vzteky kalkotky. Byly hezké, to ano. Jejich výkony odpovídaly jejich předešlé filmografii, kterou z drtivé části tvořila porna. Každopádně, dost oddychový film s občasným náznakem vtipné scénky. Rozhodně mě to nenudilo o moc víc, než v ten samý den zhlédnutý Mejdan v Las Vegas. 60% 27.12. 2009 ()

EdaS

Jenna už zdaleka není co bývala (nabyla poněkud vyschle treskovitého vzezření), ale tenhle ultralaciný camp překvapivě minimálně v první polovině docela slušně baví. Tedy pokud máte slabost pro schválně špatné filmy, zombíky a striptérky. Stydlivých 50%. ()

igi B.

Nu, narozdíl od většiny blbučkých zombáren je tenhle film místy aspoň doopravdy vtipný a vedle notné dávky parodičnosti v sobě nese v narážkách i špetku té (nejen) politické satiry. Však kdo by taky měl rád všechny ty rodné Bushity, Jeba nevyjímaje, že... ;o] . . . A víc škoda slov, je to zkrátka jen a pouze průměrně vyvedená oddechoffka... Howgh. - - - - - (Poprvé viděno 31.5.2012 na dvd /s původní zvukovou stopou a č. titulky v originálním formátu obrazu/, hodnocení 1628., komentáž na masáž zde jako svěstětřicátýpátý - 31.5.2012) ()

Shit

Tohle je tak strašně stupidní sračka s ubohejma trikama i hereckejma výkonama, až je to naprosto děsná prdel. Jednoznačně nejlepší je to dobytkářský publikum v tom striptýzovým klubu, který se pořád raduje a všude rozhazuje prachy, ale ani striptérky s kozama ven nejsou k zahození a to ani nemluvim o sice trikově průměrných, ale za to v hojným počtu používaných, totálně brutálních gore tricích, u kterých je kvalita nahrazená kvantitou a ani to nějak nevadí, zvlášť když se tam trhaj ruce, otvíraj lebky a roztrhávaj čelisti od sebe. Film 3* +1* za publikum ()

choze odpad!

Pornoodvárek OD SOUMRAKU DO ÚSVITU, kde souložení supluje nezáživný striptýz servírovaný do naplnění předepsané stopáže a do divákova zemdlení. Nesnáším tyhle trapně pomrkávající béčkové taškařice, které si po vzoru Tromy zvolí prodejně ujetý název a humor má obstarat přehrávání všech zúčastněných a záměrně infantilní a dementní dialogy a hlášky (i když jsem, jednu natočil, ale v té se aspoň nepřehrávalo :) ()

Dudek

Žádná velká bomba se nekoná, na druhou stranu je třeba uznat, že Zombie Strippers přináší ohromné množství zábavy a i přes svou levnost rozhodně nenudí. Sám jsem byl překvapen, kolik humoru v tomhle béčkovém diamantu je. Prakticky od začátku je na co se dívat a ač několik vtipů nefunguje zrovna na jedničku, je celých 96 minut (!) žánrovnou lahůdkou. Většina stopáže je naplněna zombie tanečky, které rozhodně nejsou k zahození a v tom zbytku si určitě každý najde své. Politickým nádechem jsem byl několikrát řekněme zaskočen - ale pouze v dobrém slova smyslu. Třešničkou na dortu je pak klasicky ďábelský Robert Englund... Rád bych věděl, co na to Schwarzenegger. Po Doomsday druhé největší překvapení letošního roku a další snímek, který jede ve velkém tempu... ()

Hitman_47

Gore, dudy a Robert Englund....pro tyhle tři faktory odpustíte tomuhle filmu i to, že se veprostřed táhne jako vepř na porážku, ale v závěru se rozjíždí na plné koule (jak ping pongové, tak i kulečníkové) :) ()