Svůdné zombie

Zombie Strippers

Sexi zombie

Horor / Komedie

USA, 2008, 94 min

Vobec nie "zle", prave naopak, po vacsinu casu az prekvapivo zabavny trash. Je fakt, ze stopaz je v strede filmu natahovana nadbytocnymi zombie dance vystupeniami a niektore vtipy nemaju tak vyraznu pointu kvoli zbytocnemu predlzovaniu (nespravny timing zakoncenia) , ovsem stale je tu este dost vydarenych forikov s konskou davkou nadhladu a ironie (SSacka bordel mama ma s vetou "reminds me my old country" takmer katapultovala zo stolicky). A to nehovorim este o tom socialno-politickom podtone v niektorych zvlast vydarenych dialogoch :) Navyse masky su velmi slusne, Jenna na mrtvolu tancuje excelentne a nevaha si robit srandu sama zo seba a svojej byvlej kariery. Idealny kandidat na party film, alebo midnight projekciu vo Varoch v najvacsej sale Thermalu ;) 7/10(10.5.2008)

Tohle je tak strašně stupidní sračka s ubohejma trikama i hereckejma výkonama, až je to naprosto děsná prdel. Jednoznačně nejlepší je to dobytkářský publikum v tom striptýzovým klubu, který se pořád raduje a všude rozhazuje prachy, ale ani striptérky s kozama ven nejsou k zahození a to ani nemluvim o sice trikově průměrných, ale za to v hojným počtu používaných, totálně brutálních gore tricích, u kterých je kvalita nahrazená kvantitou a ani to nějak nevadí, zvlášť když se tam trhaj ruce, otvíraj lebky a roztrhávaj čelisti od sebe. Film 3* +1* za publikum(3.9.2008)

Kozatý buchty v bikinách a se samopalem & kozatý zombí buchty točící se kolem tyče. Tímhle vás to obohatí. Ze začátku to vypadalo až nebezpečně amatérsky, pak tak trochu bezpohlavně, ale zhruba od půlky prvotřídní jatka. Striptérky v čele s hlavním komerčním tahákem Jennou Jameson byly na můj vkus až moc umělý, občas až nehezký a nesympatický, (hlavně ta gotička) ale jakmile se navzájem pokoušou a vyhnijou, je po problému. Jinak tři dobrý charaktery - už tradičně Rob Englund, trhlá madam z Ruska a pendejo uklízeč. Jo a ty jatka fakt stojí za to. Death is good. (screeny)(22.12.2008)

Řeklo by se, že veškerý potenciál je vyplýtvaný již v názvu (původním samozřejmě), ale kupodivu tomu tak není. Nadšené zombie čtenářky Nietzscheho jsou totiž výborné, a chtěně vtipné, i v průběhu celé stopáže. Tedy pokud budete v té správné náladě. Je sice evidentní, že veškerý rozpočet padl na úvodní a závěrečnou scénu, ale právě i pro tu neskrývanou lacinost to funguje jak má. Což vzhledem ke zpracovávané "látce" příjemně potěší. Doufám, že vznikne pokračování. Moc by mě zajímalo jak dopadne nakousnutý osud věrného mezka Pepého.(13.7.2008)

Už od začátku mile sympatická veselá poloamatérská podívaná. Robert Englund je se svým sprejem proti děfkám přímo k pomilování, vysloužilá ruská "balerína" s roztomilým akcentem jakbysmet a Jenna s kámoškama kupodivu hrají nad očekávání slušně (jen u tý tyče se mohly snažit trochu víc, holky plesnivý). Spousta povedeného gore a vtipných hlášek ("You see this? What colour is that?" - "Cappuccino?" - "Right, meaning you're cleaning this entire mess up!" ... :´) ) a celková hrubá nekorektnost téhle párty úchylárny dělají ze Zombie Strippers adepta na status kultovní pyčovinky. V dnešní době určitě potleskuhodné, jen víc takových!(10.2.2009)

• - Jedná se o první film Jenny Jameson po odchodu z pornoprůmyslu. (Tochal)

• - První nakažený voják se jmenoval Byrdflought, což bylo myšleno jako slovní hříčka na epidemii ptačí chřipky, v anglickém jazyce bird flu. (facojurka)

• - Film byl natočen za pouhých 18 dní. (facojurka)