Svůdné zombie

Sexi zombie

Horor / Komedie

USA, 2008, 94 min

• J*A*S*M

Hehe, soft porno pro nekrofily. Hororovými fanoušky s napětím očekávaný brak dopadl o trochu lépe, než jsem si myslel - tzn. dalo se na něj dívat. Englundovi šly role podivínských úchylů vždycky a nejinak je tomu zde, tudíž se stal s přehledem největším kladem celého filmu, ostatní herci odvádí výkony typické pro špatná béčka. Docela povedené jsou masky, což se ale nedá říci o tricích, ty jsou naopak skutečně příšerné. Příběh je, dá se říci, inovativní - že se právě zde setkáme s další vývojovou formou filmového zombíka, to jsem opravdu nečekal. Suma sumárum, Zombie Strippers nejsou žádným velkým překvapením - sběratelé filmových úletů si je na sto procent seženou, ostatní radši ruce pryč! Ano, je to hrozná kravina, ale nenudí, takže 45%.(4.5.2008)

Celou projekci jsem sice strávil pod hvězdami, hlubokou debatou o bílých kalhotkách a roztoužených ženách, ale přesto nemohu jinak. Nepřetržitý hurónský smích MUDr. Cabala, rozléhající se jinak klidným Ostravskem, mě dokonale přesvědčil o kvalitách snímku. EDIT: po zhlédnutí filmu bych mu měl ubrat minimálně tři hvězdičky, je to nudná blbost. Leč dojmy z THS jsou intenzívnější.(15.7.2008)

• IQ Tiqe

Koho by nefascinovala kombinace "Jenna Jameson" a "komedie"? Mě bohužel ano a dokonce jsem tuhle zombie parodii filmu přetrpěl až do konce. Fakt nenacházím slov. Ztracený čas, nechutný, trapný, primitivní...(15.7.2008)

Tohle je tak strašně stupidní sračka s ubohejma trikama i hereckejma výkonama, až je to naprosto děsná prdel. Jednoznačně nejlepší je to dobytkářský publikum v tom striptýzovým klubu, který se pořád raduje a všude rozhazuje prachy, ale ani striptérky s kozama ven nejsou k zahození a to ani nemluvim o sice trikově průměrných, ale za to v hojným počtu používaných, totálně brutálních gore tricích, u kterých je kvalita nahrazená kvantitou a ani to nějak nevadí, zvlášť když se tam trhaj ruce, otvíraj lebky a roztrhávaj čelisti od sebe. Film 3* +1* za publikum(3.9.2008)

• choze

Pornoodvárek OD SOUMRAKU DO ÚSVITU, kde souložení supluje nezáživný striptýz servírovaný do naplnění předepsané stopáže a do divákova zemdlení. Nesnáším tyhle trapně pomrkávající béčkové taškařice, které si po vzoru Tromy zvolí prodejně ujetý název a humor má obstarat přehrávání všech zúčastněných a záměrně infantilní a dementní dialogy a hlášky (i když jsem, jednu natočil, ale v té se aspoň nepřehrávalo :)(28.12.2009)