Svůdné zombie

Sexi zombie

Horor / Komedie

USA, 2008, 94 min

• MM_Ramone

Asi preto, že prejavujem seriózny záujem o horrorovú tvorbu sa nedokážem baviť pri podobných paródiach na tento filmový žáner. Napríklad z takej série "Scary Movie" je mi nazvracanie. "Zvodné zombie" nie sú až také špatné, ale tiež za moc nestoja. Zo začiatku mi prišlo zábavné sledovať erotickú striptízovú zombie show, však s pribúdajúcimi minútami som sa začal vyložene nudiť. Neskúsený režisér Jay Lee si medzi tie kurvy a skrachovancov prizval Roberta Englunda. Ten tomu, ale hadám viac uškodil ako pomohol. Pretože bez masky Freddyho Kruegera je to len hlboko podpriemerný herec. *(14.3.2009)

• Deimos

DVD/// Obsazení 5/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Efekty 6/10/// +Robert Englund, drsné efekty -příliš nechutné, zvrácené, divné postavy/// Kdybych se na to díval sám ve dvě v noci, asi bych si film užíval, ale protože jsem se na to díval s přáteli dost jsem se za ten film styděl. Některé prvky jsou opravdu srandovní, vtipné a dívák se u nich pobaví, protože tento fil se (doufám) nebere vážně. Jenže některé scény jsou až natolik nechutné, že jsem sám odvracel zrak. Polonahé zombie striptérky mě opravdu nerajcují. Klobou dolů ovšem za odvahu v efektech, za které by se nemusel styděl lecjaký zombie horor, který se bere jen trochu víc vážně./// Celkem 44%///(2.10.2010)

Ten film má hloubku, diíky němu vím, že zombieci čtou Nietcheho.(26.9.2010)

Řeklo by se, že veškerý potenciál je vyplýtvaný již v názvu (původním samozřejmě), ale kupodivu tomu tak není. Nadšené zombie čtenářky Nietzscheho jsou totiž výborné, a chtěně vtipné, i v průběhu celé stopáže. Tedy pokud budete v té správné náladě. Je sice evidentní, že veškerý rozpočet padl na úvodní a závěrečnou scénu, ale právě i pro tu neskrývanou lacinost to funguje jak má. Což vzhledem ke zpracovávané "látce" příjemně potěší. Doufám, že vznikne pokračování. Moc by mě zajímalo jak dopadne nakousnutý osud věrného mezka Pepého.(13.7.2008)

Naprostá blbost, která chce být vtipná, ale vůbec není. To je možná kouzlo vtipu tohoto filmu, když je něco trapné, tak to musí být zákonitě i legrační. Barové tanečnice předvádějí úhledné selikony, dostávají muže do varu a v zákulisí si trhají navzájem vzteky kalkotky. Byly hezké, to ano. Jejich výkony odpovídaly jejich předešlé filmografii, kterou z drtivé části tvořila porna. Každopádně, dost oddychový film s občasným náznakem vtipné scénky. Rozhodně mě to nenudilo o moc víc, než v ten samý den zhlédnutý Mejdan v Las Vegas. 60% 27.12. 2009(27.12.2009)

• - Film byl natočen za pouhých 18 dní. (facojurka)

• - První nakažený voják se jmenoval Byrdflought, což bylo myšleno jako slovní hříčka na epidemii ptačí chřipky, v anglickém jazyce bird flu. (facojurka)

• - Jedná se o první film Jenny Jameson po odchodu z pornoprůmyslu. (Tochal)