poster

Svůdné zombie

 • USA

  Zombie Strippers

 • Slovensko

  Sexi zombie

Horor / Komedie

USA, 2008, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • strougy
  **

  Až si jednoho dne otevřu nelegální striptýzový klub, tak si musím dát pozor, aby poblíž nebyla žádná tajná laboratoř a milé děvy se mi nezačaly měnit v zombíky. Uznávám, že tak krásně šílený nápad se vidí málokdy, představa, že změna na zombie změní slečnu na superstriptérku, která i když už hnije, tak před ní pánové padají do mdlob a s nadšením se nechávají odvést do zákulisí ke konzumaci, mně přijde zábavná, bohužel by tvůrci museli mít trochu talentu a nezazdít to roztahaným průběhem se strašně málo skutečně povedenými fóry, které se takřka ztrácí pod tíhou nudy a tuny nezajímavých scén. Slečny jsou sice celkem hezké, i když v zájmu rasové rovnoprávnosti bych ocenil i nějakou tu pěknou černošku a asiatku, komando vojáků patřičně drsné ( "Čemu jsme to naposledy zabránili, poručíku?" - "Armageddonu, pane" ) a chlapy patřičně hýkají nadrženým nadšením, ale prostě to k pořádně pokleslý zábavě nestačí, bohužel. Jediný, co jsem si z filmu nakonec odnesl, je informace, že až umřu a vstanu jako patřičně ohnilý zombie, nesmím si zapomenout přečíst Nietzscheho, konečně ho dokonale pochopím.(27.2.2009)

 • EdaS
  **

  Jenna už zdaleka není co bývala (nabyla poněkud vyschle treskovitého vzezření), ale tenhle ultralaciný camp překvapivě minimálně v první polovině docela slušně baví. Tedy pokud máte slabost pro schválně špatné filmy, zombíky a striptérky. Stydlivých 50%.(9.5.2008)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $82,000(1.7.2010)

 • iamek
  ****

  Neuvěřitelné ! Skvělé céčko ! Herecké výkony na amaterské úrovni, scénář a režie taky, ale pro fanoušky hororu, krve, zvrhlosti a brutality povinost ! Uvidíte scény kdy vám oči málem vylezou z důlku. A závěrečný tanec neměl chybu. Bomba.(15.3.2009)

 • Flipper
  ***

  Konečne dobrý návod ako pochopiť Nietzeho, stačí byť po smrti. Zombie, krvavý snímok, pridaný o fajnu dávku inteligentného humoru. Krása ženského tela miešajúca sa s krvou a ľudskými časťami tela je námet ktorý je veľmi nevšedný, preto aspoň on stojí za pozornosť. Najlepší fight je určite, prestrelka pingpongovými a biliardovými guľami medzi striptérkami a ak chcete vidieť ako bude svet vyzerať o pár rokov pozrite si prvé minúty filmu, kde vám to vysvetlia.(11.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace