Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

YURAyura

7/10 Takova krawina az se mi to muselo libit - prestoze se na tom divak bavil o nekolik desitek procent nez sami tvurci. Skoda jen tech hluchych mist, kde nepomohly ani silikonove implantaty nekterych zucastenych predstavitelek filmu pro tatinky. Pozorny fan tohoto znaru najde hafo narazek na slavnejsi filmove bratricky. Kdyby vyroba dala ason tolik penez do scenare, kolik dala do specialnich efektu, ktere jsou opravdu KUUL!, nebal bych se nasazeni do kina. Na kazdy pad verim, ze se to do budoucna stane vyhledavany kultem, kde se u tyce mlati nahe zenske zombies. Ale mezi nami devcaty, asi jsem vadny, ale osobne na stryptyzu kde umelkyne odklada krome spodniho pradla take jine casti sveho tela, na rozdil od zbytku publika neshledavam nic moc rajcovniho... Mimochodem, ktery k0k0t zase delal cesky preklad titulu??? ()

Reiniš

Hrozně pitomý film. Na komedii málo vtipné, na horor málo strašidelné a celkově postrádající nějaký smysluplný děj. Těch pár silikonových krasavic, jež přehrávají co jim síly stačí, po čase začnou nudit stejně jako celý film. Jenna Jameson už teda natočila lepší snímky, než je tento rádoby šokující trash. ()

mcb

Téměř nekoukatelný trash. Nevyužitý zábavný potenciál a především absolutní, ničím zajímavá nuda. Celý svět a příběh okolo tohohle filmu je zavřen ve své vlastní bublině, do které nikoho nepustí. Je až urážlivé, jak je hloupý a snažící se být zábavný - tím správným gore způsobem. Například takové Planetě Teror nesahá ani po kotníky i kdyby vymyslel tunu vtípků podobných tomu s kulečníkovou koulí. Až na hezká těla modelek a pornohereček (ale pouze ze začátku) nenabízí téměř žádný záblesk té správné "party" zábavy, nad kterou se smějete s přáteli. Maximálně s ní budete nepříjemně kroutit ze strany na stranu. Málo hlášek, málo vtipu, málo originality, málo srandy. A to tady ještě někdo mluví o nějakém sociálním podtextu... Tenhle film se může líbit leda dvanáctiletým nadrženým teenagerům z ranku goth. ()

igi B.

Nu, narozdíl od většiny blbučkých zombáren je tenhle film místy aspoň doopravdy vtipný a vedle notné dávky parodičnosti v sobě nese v narážkách i špetku té (nejen) politické satiry. Však kdo by taky měl rád všechny ty rodné Bushity, Jeba nevyjímaje, že... ;o] . . . A víc škoda slov, je to zkrátka jen a pouze průměrně vyvedená oddechoffka... Howgh. - - - - - (Poprvé viděno 31.5.2012 na dvd /s původní zvukovou stopou a č. titulky v originálním formátu obrazu/, hodnocení 1628., komentáž na masáž zde jako svěstětřicátýpátý - 31.5.2012) ()

Mahalik

Dejte mi pokoj, jdu dělat striptýz!. Kozy. Striptýzová tyč. Kozy. Zombie. Kozy. Kozy. Co na tom, že by mohla Jenna Jameson kojit vodníky z mostu, když tenhle film neustále opakuje stodvaapadesátkrát omletou zápletku. Záchraným bodem je právě ta účast významného striptýzového klubu ve kterém tančí jak kuličky z polystyrenu pod kobercem tak ...Jenna. Co film ale totálně pohřbilo a hlavně neskutečně ztrapnilo je účast Roberta Englunda, který nejen-že si tady hraje na sexuálního Williho Wonku (s tím sprejem si koledoval), ale především jeho postava akorát překážela a ve finále jsem se modlil ať už to konečně koupí. Nic proti Béčkům, ty já rád, ale prostě tahle variace na Grindhouse se totálně nepovedla. 40% a větu, že je to s odřenejma kozama raději vynechám, ve filmu si jich užijete ještě dost! ()

• Film byl natočen za pouhých 18 dní. (facojurka)
  • První nakažený voják se jmenoval Byrdflought, což bylo myšleno jako slovní hříčka na epidemii ptačí chřipky, v anglickém jazyce bird flu. (facojurka)
  • Jedná se o první film Jenny Jameson po odchodu z pornoprůmyslu. (Tochal)