Svůdné zombie

Zombie Strippers

Sexi zombie

Horor / Komedie

USA, 2008, 94 min

Vobec nie "zle", prave naopak, po vacsinu casu az prekvapivo zabavny trash. Je fakt, ze stopaz je v strede filmu natahovana nadbytocnymi zombie dance vystupeniami a niektore vtipy nemaju tak vyraznu pointu kvoli zbytocnemu predlzovaniu (nespravny timing zakoncenia) , ovsem stale je tu este dost vydarenych forikov s konskou davkou nadhladu a ironie (SSacka bordel mama ma s vetou "reminds me my old country" takmer katapultovala zo stolicky). A to nehovorim este o tom socialno-politickom podtone v niektorych zvlast vydarenych dialogoch :) Navyse masky su velmi slusne, Jenna na mrtvolu tancuje excelentne a nevaha si robit srandu sama zo seba a svojej byvlej kariery. Idealny kandidat na party film, alebo midnight projekciu vo Varoch v najvacsej sale Thermalu ;) 7/10(10.5.2008)

Soundtrack Billy White Acre: 1. Main Title Zombie Opera ,2. Fail Safe ,3. Pail Horse-Z Squad ,4. Chained Zombie ,5. Turkey Shoot ,6. Lead Up To EMPD ,7. Post EMPD ,8. Byrdflough Vibe ,9. Choke ,10. Lap In The Background ,11. Thunder In The Sky ,12. Omega Suite 2 ,13. More Byrd Vibas ,14. Im Through With White Girls ,15. Even More Byrd ,16. Glutton For Punishment ,17. Thunder In The Sky ,18. Byrdflough Kills Kat ,19. Kat Rising ,20. Smother You ,21. Kat Pre Lap Dance ,22. Bady Guy ,23. Head Hits ,24. What Head? ,25. Thunder In The Sky ,26. Lilleth Sees Stars ,27. Don't Kill The Star ,28. Choke ,29. Lilleth Lap Dance ,30. I Love Your Tongue ,31. Bite My Dog ,32. Everybody Out ,33. Stalking Jesse ,34. Man Behind The Paper ,35. Kat Takes Sox ,36. Adrenaline ,37. Triple Lap Dance ,38. Get Them Into The Cage ,39. Musica A Mi ,40. Jameo ,41. Jess & Baranga-B ,42. The Love Doctor ,43. Wake Up In Hell ,44. What Future? ,45. Come To Mama ,46. Wake Up In Hell ,47. Gaia Gives In ,48. Wake Up In Hell ,49. Where Am I ,50. Roar ,51. At The Gates Of Demise ,52. Gaia Trajedy ,53. At The Gates Of Demise ,54. Kat Fight ,55. NRA ,56. Rot Slut ,57. They're Zombie Strippers! ,58. Paco Time-A ,59. Gaia Takes Blavatski & Cole ,60. Z Squad To The Rescue ,61. Ian Runs-I Will Taste Victory ,62. Rincon ,63. Shoot Blav & Cole ,64. Hey Boss ,65. Kwan Fight ,66. Shoot Me Please ,67. Hey MAjor ,68. Flashback ,69. Final Byrdflough ,70. End Title Zombie Opera ,71. Smother You(14.5.2011)

Zombie jinak. Já jsem se u filmu docela pobavil. A ruská Bordelmáma "neměla chybu". Rozhodně jsem se u filmu nenudil! No a ke všemu mé titulky :-)(7.6.2008)

Jsou tam náznaky citací, zvráceného nadhledu a fandovského zapálení, ale zároveň je to trash se vším všudy. V mnoha ohledech je to bizarnější než kdejaké Jennino porno, ale k tomu pravému „uměleckému“ zážitku chybí režisérovi trochu více zručnosti v timingu scény a celkové gradaci. Ta striptýzová válka zombies je docela fajn, byť Jenně samotné, dle mého, stačilo jenom setřít make-up. Ty nejlepší roky má už přeci jenom asi za sebou, leč by jí některé mladé konkurenty stále mohly co závidět. Hodnocení si říká o cokoliv mezi oběma póly stupnice, ale zlatá střední cesta by v tomto případě byla nefér, protože byť by se podobných kousků našlo v archivech dvacet-třicet let nazpět hafo, dneska už je k natočení něčeho podobného potřeba pořádný kus sebevědomí. Za 4*, ať nežeru, s dodatkem, že Robert Englund vypadá jak Bill Murray, fakt! :)(17.7.2008)

HAHAHAHAHAHA(14.7.2008)

• - První nakažený voják se jmenoval Byrdflought, což bylo myšleno jako slovní hříčka na epidemii ptačí chřipky, v anglickém jazyce bird flu. (facojurka)

• - Vyhazovač v klubu je přítel protagonistky Jenny Jameson Tito Ortiz, legenda zápasů v kleci. (facojurka)

• - Jedná se o první film Jenny Jameson po odchodu z pornoprůmyslu. (Tochal)