Svůdné zombie

Zombie Strippers

Sexi zombie

Horor / Komedie

USA, 2008, 94 min

Tenhle film bych jednoznačně přirovnala k pornu - je to odpad všech odpadů bez jakéhokoli byť jen náznaku kvality, ale? Sakra dobře to plní svůj účel!(7.8.2008)

• Deimos

DVD/// Obsazení 5/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Efekty 6/10/// +Robert Englund, drsné efekty -příliš nechutné, zvrácené, divné postavy/// Kdybych se na to díval sám ve dvě v noci, asi bych si film užíval, ale protože jsem se na to díval s přáteli dost jsem se za ten film styděl. Některé prvky jsou opravdu srandovní, vtipné a dívák se u nich pobaví, protože tento fil se (doufám) nebere vážně. Jenže některé scény jsou až natolik nechutné, že jsem sám odvracel zrak. Polonahé zombie striptérky mě opravdu nerajcují. Klobou dolů ovšem za odvahu v efektech, za které by se nemusel styděl lecjaký zombie horor, který se bere jen trochu víc vážně./// Celkem 44%///(2.10.2010)

Soundtrack Billy White Acre: 1. Main Title Zombie Opera ,2. Fail Safe ,3. Pail Horse-Z Squad ,4. Chained Zombie ,5. Turkey Shoot ,6. Lead Up To EMPD ,7. Post EMPD ,8. Byrdflough Vibe ,9. Choke ,10. Lap In The Background ,11. Thunder In The Sky ,12. Omega Suite 2 ,13. More Byrd Vibas ,14. Im Through With White Girls ,15. Even More Byrd ,16. Glutton For Punishment ,17. Thunder In The Sky ,18. Byrdflough Kills Kat ,19. Kat Rising ,20. Smother You ,21. Kat Pre Lap Dance ,22. Bady Guy ,23. Head Hits ,24. What Head? ,25. Thunder In The Sky ,26. Lilleth Sees Stars ,27. Don't Kill The Star ,28. Choke ,29. Lilleth Lap Dance ,30. I Love Your Tongue ,31. Bite My Dog ,32. Everybody Out ,33. Stalking Jesse ,34. Man Behind The Paper ,35. Kat Takes Sox ,36. Adrenaline ,37. Triple Lap Dance ,38. Get Them Into The Cage ,39. Musica A Mi ,40. Jameo ,41. Jess & Baranga-B ,42. The Love Doctor ,43. Wake Up In Hell ,44. What Future? ,45. Come To Mama ,46. Wake Up In Hell ,47. Gaia Gives In ,48. Wake Up In Hell ,49. Where Am I ,50. Roar ,51. At The Gates Of Demise ,52. Gaia Trajedy ,53. At The Gates Of Demise ,54. Kat Fight ,55. NRA ,56. Rot Slut ,57. They're Zombie Strippers! ,58. Paco Time-A ,59. Gaia Takes Blavatski & Cole ,60. Z Squad To The Rescue ,61. Ian Runs-I Will Taste Victory ,62. Rincon ,63. Shoot Blav & Cole ,64. Hey Boss ,65. Kwan Fight ,66. Shoot Me Please ,67. Hey MAjor ,68. Flashback ,69. Final Byrdflough ,70. End Title Zombie Opera ,71. Smother You(14.5.2011)

No, dalšie nízkorozpočtové béčko, ktoré stojí za to vidieť. Nejedná sa o nič prelomové, ale fanúšikou žánru to určite pobaví. Dobrej zombie-činy nikdy nie je dosť a ked sa k tomu pridá skupinka sexy striptérok(profesionálok :) tak to nemôže byť zlé. Film má v celku vydarené masky a triky tiež nie sú na zahodnie i ked občas to poriadne zaškrýpe. Hlavné je to, že som sa nenudil ba naopak bavil som sa. Vtipné hlášky nie len z úst skvelého Roberta "Freddyho" Englunda, ktorý je naväčším kladom filmu sú k smrti dobré :) Proste toto sa podarilo, gore, čierny humor a všade vyskytujúce sa ženské prsia... tomu nemôžete dať menej než 50%(6.6.2008)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $82,000(1.7.2010)