Svůdné zombie

Zombie Strippers

Sexi zombie

Horor / Komedie

USA, 2008, 94 min

Zombie Strippers je hodně ulítlou záležitostí, opovrhující obecné zalíbení, za to patřičně lákavou pro milovníky dvou pokleslých žánrů: porna a horroru. Díky zasazení děje do striptýzového baru, kde se z nudných tanečnic stávají sexy tančící mrtvoly, nabídne však i něco navíc, než jenom vyhřezlá střeva a obrovský kozy. Třeba skvělého Roberta Englunda nebo všemi oblíbenou umělkyni Jennu Jameson. Nebo černočerný humor, co tady na vás útočí s vervou tak nevídanou, že i střelba kulečníkových koulí ženským geni(t)álním otvorem vám přijde zcela normální.(31.1.2011)

Zombie jinak. Já jsem se u filmu docela pobavil. A ruská Bordelmáma "neměla chybu". Rozhodně jsem se u filmu nenudil! No a ke všemu mé titulky :-)(7.6.2008)

Uplně blbá hovadina, ale celkem vydařená komedie?parodie?kritika?.(4.11.2008)

Zombie Strippers je možné dať 5 hviezd len v jednom prípade - na THS s ožralými luďmi v hľadisku. Pre MUDr. Cabala a jeho neurochirurgickú kariéru však predstavuje veľkú hrozbu. Je totiž možné, že väčšina operácií bude končiť nekontrolovateľným smiechom a fatálnymi následkami pre pacienta.(14.7.2008)

Chujovina, která místama pobavila. Žádný zázrak to ale není. Dlouhé tanečky vyplňující hluchá místa, která sice do tohodle filmu patří, ale já jsem z toho zase až tak odvázaný nebyl. Film vypadá občas lacině, ale má za cíl především pobavit, což plní tak z poloviny. Pomohl tomu nejvíc Robert Englund a částečně i dobře vypadající herečky. Horší průměr.(22.11.2012)

• - Vyhazovač v klubu je přítel protagonistky Jenny Jameson Tito Ortiz, legenda zápasů v kleci. (facojurka)

• - Film byl natočen za pouhých 18 dní. (facojurka)

• - První nakažený voják se jmenoval Byrdflought, což bylo myšleno jako slovní hříčka na epidemii ptačí chřipky, v anglickém jazyce bird flu. (facojurka)