Krev: Poslední upír

Upírske denníky

Akční / Thriller / Horor

Hong Kong / Japonsko / Francie, 2009, 91 min

• Němi

Ještě nikdy jsem neviděl tak úžasné finále (především z vizuální stránky) v tak mizerném snímku. Mix "Kill Bill" a "Buffy" se povedl jen snad v akčních scénách, všechno kolem je děsivě hloupé (třeba páni alá Men in Black) a v lepším případě nijaké. Jo a ta holka vypadá jak Kristen Stewart!(23.7.2009)

• Cervenak

Ojoj. Blade v dievčenskom vydaní a stredoškolskej uniforme zachraňuje riedkovlasý klon Kristen Stewart vo filme, ktorý sa snaží tváriť drsne a štýlovo, ale v skutočnosti je to bulšit ešte pod úrovňou Dragonballu a Street Fightera. Keď napíšem, že scenár je dementný, dialógy katastrofálne, herecké výkony smiešne, digitálne triky treťotriedne a masky ešte horšie, ešte stále budem k tomuto veľdielu zhovievavý. Celé je to sympaticky brutálne a hlavná hrdinka naporcuje viac mäsa ako Uma v prvom Kill Billovi, ale čo z toho, keď bitky sú okrem solídnej flashbackovej sekanice v lese len mizerne zostrihaný bordel? Záchvaty smiechu pri šušľavej angličtine hlavnej záporáčky počas záverečného "záporáckeho vykecávania sa" to už len zaklincujú. Ten film je taký stupídny a miestami tak silne wtf ("muži v čiernom"), že som na pochybách, či to naozaj bolo myslené tak vážne, ako sa to tvári.(21.7.2009)

• Hitman_47

Bohužel to dopadlo celkem dost špatně... a nejvíc na facku je herečka, která hrála Alice.. horší hereckou píču by člověk pohledal..(12.8.2010)

Upřímně jsem se na tento film velmi těšil a osobně mne nezklamal... Z velké části čerpá z anime, nicméně celkově je z toho víceméně nový film, jelikož finální zápletka v anime vůbec nebyla... Prostě budem čerpat něco z anime (některé scény tam ale nedáme), ale přidáme si do toho vlastní další postavy a zápletku, abysme natáhli stopáž na 90min... Budiž, když je to i, pro mne, dobře natočené, zahrané a s krásnými efetky... Ji-hyeon Jeon se tu aspoň "vyřádila" zabíjením tak, jak jí to předchozí role Korejské produkce nedovolili...(12.1.2011)

Dobrá krvavá jízda, hlavně scéna v lese se pekelně povedla. Příjemná jednohubka. Saya je s katanou nehorázná, ještě nehoráznějsí než Uma v Kill Billovi.(28.9.2009)