poster

Krev: Poslední upír

  • Hong Kong

    Blood: The Last Vampire

  • Japonsko

    ラスト・ブラッド

  • Francie

    Blood: The Last Vampire

  • Slovensko

    Upírske denníky

Akční / Thriller / Horor

Hong Kong / Japonsko / Francie, 2009, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
  • nash.
    ***

    Tohle že byla ta jemná, laskavá, téměř éterická Ji-hyeon Jeon z křehké romance Siworae? Tahle razantní kráska, která s katanou a upřeným pohledem vykydlila plnou uličku agresivních upírů, lokla si krve a vyrazila vykuchat pár dalších démonů? No jo, byla. Čekal jsem béčkovou akční jízdu s asijskou kráskou, která v efektních záběrech vykostí co nejvíc upírů. Dostal jsem béčkovou akční jízdu s asijskou kráskou, která v efektních záběrech vykostí co nejvíc upírů. Nenudil jsem se a než jsem stačil pohoršeně syknout nad nějakým tím nesmyslem, až tu byla další akce a katana svištěla. A to ostatní jsou prkotiny.(19.10.2010)

  • Psema
    *

    Imbecilní scénář, úsměvní druholigoví herci, katastrofální střih, triky na úrovni her pro druhý Playstation a režisér, starající se víc o vizuál a vykrádačky (Od Bladea přes 300 až po Wanted snadno a rychle!) než o "příběh" a vyprávění. Spojte si to dohromady a dostanete devadesátiminutový klystýr, který je spolu s novým Street Fighterem jasný kandidát na akční ZLO ROKU. Fanouškům předlohy hrozí při sledování psychický kolaps.(13.9.2009)

  • destroy83
    ***

    Hraná verze stejnojmenné anime řežby o mladé upírce, která si to v přestrojení za mladou školačku namíří do americké vojenské základny v Tokiu, aby pokosila pár bestiálních pijavic. Zaměstnavatel záhadné Sayi je ještě záhadnější než lovkyně upírů sama, což se samozřejmě nelíbí americkým vojákům a díky Sayiným schopnostem ani místní pijavicím, které nečeká nic jiného než smrtelné ostří samurajského meče. Původní cirka padesátiminutové anime tvůrci natahují děravým scénářem na hodinu a půl digitální řežby, jejíž souboje po chvilce těžce zavání nudou. Za zmínku ovšem stojí souboj Kata Takatory v podání Yasuakiho Kuraty, který má na svém kontě pěknou řádku rolí a ve filmu opravdu hraje, což se bohužel nedá říci o všech zúčastněných hercích. Kladně se dá hodnotit také celkový vizuál celého dílka a šťavnatý úvod. Celkový dojem je však pouze lehký nadprůměr, takže za mě této akční hororové a vkusně nadsazené řežbě uděluji tři hvězdy.(16.12.2011)

  • Sysel_CZ
    **

    Takovouhle blbost člověk jen tak nevidí, fyzikální zákony nechme samozřejmě stranou, ale děj? Efekty? Napětí? Logika? Cokoli, kdekoli, kde to najít? U jinýho filmu, protože tohle byla hrůza a sledovat věci, po kterých jen prohlásím, 'no to byla kravina...', na to věru nemám času dost. A nezapomeňte si i vy na upíří dobrodružství pořídit jako opičku na provázku odvázanou Američanku, prý zvedá hodnocení o hvězdičku stupiditou opravdu přehnané naivity svého pojetí.(27.9.2009)

  • sheen
    ***

    Dobrá krvavá jízda, hlavně scéna v lese se pekelně povedla. Příjemná jednohubka. Saya je s katanou nehorázná, ještě nehoráznějsí než Uma v Kill Billovi.(28.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace