Ze začátku to bylo lepší než první řada. Když se ale stihly představit všechny hlavní postavy a začaly boje s akatsuki, děj se začal tak natahovat, že to de fakt na nervy. Edit: Tak sem se dostal ke konci seriálu a 3* by asi byly i přes fillery trochu křivdění. Děj se příjemně zrychlil a i ty boje sou na Naruto až překvapivě zajímavý. Díly 110+ jsou se začátkem (natož s první řadou) nesrovnatelný.(17.7.2007)

Seriály se nedají hodnotit.... Už proto, protože jsou na pokračování, a už proto, že každého zajímá něco jiného... O Shippuudenovi pak jedno - lepší seriál (pro mě) snad nelze zhlédnout... Každému doporučuji. Osobně, docela mě Shippuuden baví víc než předchozí Naruto, protože je to všechno takové starší. Navíc, přičtemeli k tomu že vychází manga, která momentálně (4.4.) je o 30 dílů dopředu, vzniká pak už jenom potěšení že se můžete na ten příběh podívat barevně a hlavně plynule. Velmi dobře! (škoda že to teď Japonci mají takové jaké mají ;( )(21.9.2010)

Po 41. dílu nemůžu jinak, než 5*....Naruto Shippuuden je celé dospělejší, má nabušený soundtrack a zatím se jedná o nekompromisní náser.....mé hodnocení se může v průběhu vysílání změnit (pokud přibude dalších přes 100dílů odfláknutých a debilních fillerů, tak už opravdu dávit budu). UPDATE: Nyní už máme venku celkem 114 epizod a i přes fillery nemohu snížit hodnocení (jelikož teď už se na jejich scénářích očividně pracovalo a i animátoři se celkem snažily). A navíc se nám to začíná pěkně rozjíždět, takže GO GO GO!(23.12.2007)

dávka skvělých animačních bojůvek a gargantuovského příběhu. Vivat Hinata! (ale ještě jednou uslyším Gaaru ve flashbacku říkat, že Naruto byl jeho první přítel, budu vraždit)(22.7.2012)

Nevím proč, ale poslední dobou mě víc baví Narutí manga než anime. I tak je toto Kishimotovo dílo skvělé a vyplatí se ho sledovat.(23.1.2011)

• - Některé techniky klanu Uchiha jsou pojmenovány po předních šintoistických bozích, např. Izanagi - bůh, který spolu se svou mladší sestrou a zároveň manželkou, Izanami, založil Japonsko -, nebo po jejich dětech - Amaterasu (bohyně slunce), Tsukuyomi (bůh měsíce) nebo Susano'o (bůh bouří a moří). (Hromino)

• - V díle číslo 480 (jeden z fillerů) skočil Naruto od monumentů hlav Hokage přímo do vesnice, ale pád nebyl viděn a Naruto žije, přitom je jasné, že spadl z výšky minimálně 50 metrů. (PainM8)

• - Příjmení „Uzumaki“ je slovní hříčka. Jeho významem je trojrozměrná spirála, něco jako vír. Listová vesnice má symbol lístku, který je nakreslen jako spirála se šipkou. Pečeť na Uzmakiho břiše je spirála, symbol na žadní části jeho bundy a ramenech je spirála a jeden z jeho útoků, Rasengan, znamená „točící se koule“. „Uzumaki“ může také znamenat vír. „Naruto“ může znamenat vír nebo bouři. [Zdroj: Konoha.cz] (Illuminare)