Miś Uszatek (TV seriál)

Macko Uško

Animovaný / Rodinný

Polsko, 1975, 104x7 min

Lucjan Dembinski

Áno, áno niekedy bol až moc múdry.(26.3.2010)

Keď u nás dávali Macka Uška, tak bol mojím najobľúbenejším plyšákom práve macko. Miloval som tú zvučku a ako Večerníček to bolo príjemné spestrenie večera, dnes mi až tak skvelý nepripadá, ale všetkým deťom by som takú rozprávku v skorom detstve odporučil. Veľmi veľmi pekná rozprávka.(2.4.2012)

Znám ho z dětství a často si vzpomenu .. u nás ho daboval Jaroslav Kuneš .. škoda, že nejde nikde najít ke stažení :((24.7.2016)

• MM_Ramone

Toto som už ako decko nemal rád. Poľský, výchovný animovaný seriál o partii domácich zvierat, ktorým šéfuje slušácky suchár "Macko Uško". Od úvodnej, vtieravej pesničky až po záverečné titulky to bolo pre mňa nestráviteľné. Mal som voči tomu akúsi ťažko vysvetliteľnú averziu. Neznášal som ani ten úlisný dabing Michala Dočolomanského. *(20.1.2010)

Môj najobľúbenejší večerníček. Tiež som si dlho myslel, že to bol slovenský seriál. Ale každopádne životná úloha Miška Dočolomanského!(9.1.2013)