Miś Uszatek (TV seriál)

Macko Uško

Animovaný / Rodinný

Polsko, 1975, 104x7 min

Lucjan Dembinski

Macka Uška som milovala a prežila som menšie sklamanie, keď som zistila, že je to poľský seriál. Slovenský dabing bol veľmi dobrý.(21.5.2010)

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 1 = 24.5.1977 --- tejto večerníčkovej klasike nemožno nedať absolútne hodnotenie --- KULT (7.2.2009)(7.2.2009)

Úvodnú pesničku si doteraz pamätám celú. Rodičia mi to nahrávali na kazetu a tak som mala možnosť si to pozrieť i neskôr. A to, že sa tu všetci rozčuľujú nad poučovaním Macka Uška, tak sa nepokáknite ako decká ste sa tomu určite aj tak hovno rozumeli a teraz to tu hráte na premúdrelých.(28.4.2014)

• MM_Ramone

Toto som už ako decko nemal rád. Poľský, výchovný animovaný seriál o partii domácich zvierat, ktorým šéfuje slušácky suchár "Macko Uško". Od úvodnej, vtieravej pesničky až po záverečné titulky to bolo pre mňa nestráviteľné. Mal som voči tomu akúsi ťažko vysvetliteľnú averziu. Neznášal som ani ten úlisný dabing Michala Dočolomanského. *(20.1.2010)

Nejde si toho plyšového zmrda neobľúbiť. Na ňom som vyrastal ako každé iné "normálne" dieťa. Poľská animovaná klasika. 90%(28.7.2014)