Miś Uszatek (TV seriál)

Macko Uško

Animovaný / Rodinný

Polsko, 1975, 104x7 min

Lucjan Dembinski

Úvodnú pesničku si doteraz pamätám celú. Rodičia mi to nahrávali na kazetu a tak som mala možnosť si to pozrieť i neskôr. A to, že sa tu všetci rozčuľujú nad poučovaním Macka Uška, tak sa nepokáknite ako decká ste sa tomu určite aj tak hovno rozumeli a teraz to tu hráte na premúdrelých.(28.4.2014)

Môj najobľúbenejší večerníček. Tiež som si dlho myslel, že to bol slovenský seriál. Ale každopádne životná úloha Miška Dočolomanského!(9.1.2013)

Áno, áno niekedy bol až moc múdry.(26.3.2010)

Nejde si toho plyšového zmrda neobľúbiť. Na ňom som vyrastal ako každé iné "normálne" dieťa. Poľská animovaná klasika. 90%(28.7.2014)

Keď u nás dávali Macka Uška, tak bol mojím najobľúbenejším plyšákom práve macko. Miloval som tú zvučku a ako Večerníček to bolo príjemné spestrenie večera, dnes mi až tak skvelý nepripadá, ale všetkým deťom by som takú rozprávku v skorom detstve odporučil. Veľmi veľmi pekná rozprávka.(2.4.2012)