Miś Uszatek (TV seriál)

Macko Uško

Animovaný / Rodinný

Polsko, 1975, 104x7 min

Lucjan Dembinski

Môj najobľúbenejší večerníček. Tiež som si dlho myslel, že to bol slovenský seriál. Ale každopádne životná úloha Miška Dočolomanského!(9.1.2013)

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 1 = 24.5.1977 --- tejto večerníčkovej klasike nemožno nedať absolútne hodnotenie --- KULT (7.2.2009)(7.2.2009)

Moje dětství s polskou televizí! Jenom slyším tu znělku a už se nostalgicky vracím v čase...(1.1.2014)

• MM_Ramone

Toto som už ako decko nemal rád. Poľský, výchovný animovaný seriál o partii domácich zvierat, ktorým šéfuje slušácky suchár "Macko Uško". Od úvodnej, vtieravej pesničky až po záverečné titulky to bolo pre mňa nestráviteľné. Mal som voči tomu akúsi ťažko vysvetliteľnú averziu. Neznášal som ani ten úlisný dabing Michala Dočolomanského. *(20.1.2010)

Macka Uška som milovala a prežila som menšie sklamanie, keď som zistila, že je to poľský seriál. Slovenský dabing bol veľmi dobrý.(21.5.2010)