Sněžní pavouci (TV film)

Zmutované pavúky

Sci-Fi / Horor

USA, 2007, 90 min

• Rodriguez

Vypíchnout obě oči a u uší odpálit dělobuch. Tenhle humus víckrát do televize nenakydávat. 0%(13.12.2012)

• slatkac

I můj pavouk pod postelí mi nahání větší hrůzu než tohle...(29.11.2012)

S tímhle filmem jsem byl spokojen. Pěkně ubíhal, provedení pavouků se mi také líbilo a hluchých míst tu bylo málo narozdíl od jiných filmů. Já dávám za plno.(30.11.2012)

Pěkní pavouci, pěkné filmové triky - pobavil jsem se. A PAVOUK SNOVAČ BYL PERFEKTNÍ! Většinou mne filmy s pavouky nikdy nezklamaly! Mám z nich respekt!(2.1.2008)

• SOLOM.

Jeden z nejhorších filmů, jaký jsem kdy viděl. Jenže tenhle film je svým způsobem tak trapný, že jsem se u něj absolutně nenudil. Barevní skákající pavouci, stupidní chování postav, amatérské (céčkové) efekty a několik srandovních hlášek - tak přesně tohle si vždycky vybavím, když si na tohle veledílo vzpomenu. Nejraději bych dal čistou nulu, protože tohle je po hororové stránce fakt odpad, ale jako pavoučí komedii to vidím na 30%(31.8.2010)