Sněžní pavouci (TV film)

Zmutované pavúky

Sci-Fi / Horor

USA, 2007, 90 min

• A.Beech

Tak sprostý film. Nechutný, hlúpy a nelogický hneď na začiatku. Som nevedel, že v roku 2007 ešte ľudia nepoužívali mobilné telefóny. Plusom je dosť charizmatický hlavný hrdina (Patrick Muldoon - zrejme nejaký C-čkový herec) a to, že film splnil svoj účel, teda "pobavil". Nemôžem povedať, že by som sa nudil.(11.10.2013)

• darkrobyk

,,Ten los je na cucky!" Houby los, byl to jelen. Nevím, zda chyba v překladu či originále, ale hezky vystihuje celkovou nekvalitu snímku. Zatím můj nejslabší horror o pavoucích. Armádní projekt, jak vyrobit dokonalé vlákno (hmmm, vzpomeňme klasický český komiks Pavouk Nephila), se vymkne kontrole. Od nízkorozpočtového snímku těžko očekávat překvapení, byť pár výjimek by se našlo. Postavy nesympatické, animace prachmizerná, napětí kolísavé.Dávám ale 2* za krásné hory a zmasakrované oběti, kde se krví a střevy nešetřilo. Je to samozřejmě žalostně málo.(7.8.2015)

• Hoyt

Škoda o tomto filmu moc psát ale na hotelu, kde jde jen pět programů mi to aspoň pomohlo zabít čas a proto uděluji jednu hvězdu.(28.3.2013)

Rozpočet $2milióny(11.12.2009)

• bestlama

"Ententyky dva špalíky, kdo si chce zahrát v novém filmu o pavoucích? Tak třeba ty! No ty, na tom vozíku. Ale nevadí, že neumíš mluvit a chodit, to zakryjeme efekty. A co ty? Že máš permanentní zácpu? Nevadí, do filmu se to bude hodit. A že pavouci nebudou vypadat jako pavouci? A co? Jsi snad režisér, ty křupane?!" Film jenž blbými digitálními triky oplývá. Film jenž naší slávu vyzdvihne. Ten v němž budou špatní herci a nelogické chování. Pozvedněte číše k pánu Tiborovi, 3x Takács a zdrávas arachnidas!(14.11.2013)