poster

Sněžní pavouci (TV film)

 • USA

  Ice Spiders

 • Slovensko

  Zmutované pavúky

Sci-Fi / Horor

USA, 2007, 90 min

 • tuntavala
  odpad!

  Nedivatelne.(29.11.2012)

 • Phobia

  Na hodnocení jsem toho ze "Sněžných pavouků" viděla málo, tak se omezím na prohlášení, že mě nikdy nepřestane přivádět k úžasu, jaké sračky jsou filmoví tvůrci schopní zplodit, podepsat svým jménem a předhodit veřejnosti. Osobně bych chcípla hanbou, kdyby někdo vykutal ze spodních vrstev šuplíku mé (pre)pubertální komiksy a postpubertální spisovatelské pokusy, ale jiní, s nedostatkem sebereflexe a přebytkem peněz i sebevědomí, si to své hovno plácnou na hubu, pomažou se jím až po paty a hrdě vyrazí do davu. Respekt!(29.3.2013)

 • Ketri
  *

  Takhle to dopadne, když si partička z Melrose Place vyrazí v zimě na lyže. Přece tam nepojedou jen tak. Přece je nutné přispět opět do zlatého fondu světové kinematografie něčím originálním, přelomovým a nezapomenutelným. Tak vám tedy srdečně děkujeme.(14.12.2010)

 • SOLOM.
  **

  Jeden z nejhorších filmů, jaký jsem kdy viděl. Jenže tenhle film je svým způsobem tak trapný, že jsem se u něj absolutně nenudil. Barevní skákající pavouci, stupidní chování postav, amatérské (céčkové) efekty a několik srandovních hlášek - tak přesně tohle si vždycky vybavím, když si na tohle veledílo vzpomenu. Nejraději bych dal čistou nulu, protože tohle je po hororové stránce fakt odpad, ale jako pavoučí komedii to vidím na 30%(31.8.2010)

 • bestlama
  *

  "Ententyky dva špalíky, kdo si chce zahrát v novém filmu o pavoucích? Tak třeba ty! No ty, na tom vozíku. Ale nevadí, že neumíš mluvit a chodit, to zakryjeme efekty. A co ty? Že máš permanentní zácpu? Nevadí, do filmu se to bude hodit. A že pavouci nebudou vypadat jako pavouci? A co? Jsi snad režisér, ty křupane?!" Film jenž blbými digitálními triky oplývá. Film jenž naší slávu vyzdvihne. Ten v němž budou špatní herci a nelogické chování. Pozvedněte číše k pánu Tiborovi, 3x Takács a zdrávas arachnidas!(14.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace