Sněžní pavouci (TV film)

Zmutované pavúky

Sci-Fi / Horor

USA, 2007, 90 min

• Ketri

Takhle to dopadne, když si partička z Melrose Place vyrazí v zimě na lyže. Přece tam nepojedou jen tak. Přece je nutné přispět opět do zlatého fondu světové kinematografie něčím originálním, přelomovým a nezapomenutelným. Tak vám tedy srdečně děkujeme.(14.12.2010)

• Phobia

Na hodnocení jsem toho ze "Sněžných pavouků" viděla málo, tak se omezím na prohlášení, že mě nikdy nepřestane přivádět k úžasu, jaké sračky jsou filmoví tvůrci schopní zplodit, podepsat svým jménem a předhodit veřejnosti. Osobně bych chcípla hanbou, kdyby někdo vykutal ze spodních vrstev šuplíku mé (pre)pubertální komiksy a postpubertální spisovatelské pokusy, ale jiní, s nedostatkem sebereflexe a přebytkem peněz i sebevědomí, si to své hovno plácnou na hubu, pomažou se jím až po paty a hrdě vyrazí do davu. Respekt!(29.3.2013)

S tímhle filmem jsem byl spokojen. Pěkně ubíhal, provedení pavouků se mi také líbilo a hluchých míst tu bylo málo narozdíl od jiných filmů. Já dávám za plno.(30.11.2012)

• Bloody13

Já, jakožto milovník pavouků a chovatel sklípkanů, vyhledávám každý snímek, ve kterém se objevují pavouci a nejlépe velcí (druhej Harry Potter a třetí Pán prstenů nejsou vyjímkou :-)) Trochu úchylka, ale já jsem opravdu rád za každej horor, kde se má tato "havěť" objevit. Ale tohle je masakr! Filmový omyl, kde vládnou příšerní herci a neuvěřitelně špatní digitální pavouci. Ice Spiders jsem tak musel sjíždět na 3krát, abych nepřišel k psychické újmě. Obrovská bída! Bodík ale dám za mrtvýho jelena. 2/10(11.2.2010)

• slatkac

I můj pavouk pod postelí mi nahání větší hrůzu než tohle...(29.11.2012)