Sněžní pavouci (TV film)

Travis Zariwny

Kostýmy:

Amy J. Roberts
  • darkrobyk

,,Ten los je na cucky!" Houby los, byl to jelen. Nevím, zda chyba v překladu či originále, ale hezky vystihuje celkovou nekvalitu snímku. Zatím můj nejslabší horror o pavoucích. Armádní projekt, jak vyrobit dokonalé vlákno (hmmm, vzpomeňme klasický český komiks Pavouk Nephila), se vymkne kontrole. Od nízkorozpočtového snímku těžko očekávat překvapení, byť pár výjimek by se našlo. Postavy nesympatické, animace prachmizerná, napětí kolísavé.Dávám ale 2* za krásné hory a zmasakrované oběti, kde se krví a střevy nešetřilo. Je to samozřejmě žalostně málo.(7.8.2015)

• bestlama

"Ententyky dva špalíky, kdo si chce zahrát v novém filmu o pavoucích? Tak třeba ty! No ty, na tom vozíku. Ale nevadí, že neumíš mluvit a chodit, to zakryjeme efekty. A co ty? Že máš permanentní zácpu? Nevadí, do filmu se to bude hodit. A že pavouci nebudou vypadat jako pavouci? A co? Jsi snad režisér, ty křupane?!" Film jenž blbými digitálními triky oplývá. Film jenž naší slávu vyzdvihne. Ten v němž budou špatní herci a nelogické chování. Pozvedněte číše k pánu Tiborovi, 3x Takács a zdrávas arachnidas!(14.11.2013)

Pěkní pavouci, pěkné filmové triky - pobavil jsem se. A PAVOUK SNOVAČ BYL PERFEKTNÍ! Většinou mne filmy s pavouky nikdy nezklamaly! Mám z nich respekt!(2.1.2008)

• Phobia

Na hodnocení jsem toho ze "Sněžných pavouků" viděla málo, tak se omezím na prohlášení, že mě nikdy nepřestane přivádět k úžasu, jaké sračky jsou filmoví tvůrci schopní zplodit, podepsat svým jménem a předhodit veřejnosti. Osobně bych chcípla hanbou, kdyby někdo vykutal ze spodních vrstev šuplíku mé (pre)pubertální komiksy a postpubertální spisovatelské pokusy, ale jiní, s nedostatkem sebereflexe a přebytkem peněz i sebevědomí, si to své hovno plácnou na hubu, pomažou se jím až po paty a hrdě vyrazí do davu. Respekt!(29.3.2013)

• Bloody13

Já, jakožto milovník pavouků a chovatel sklípkanů, vyhledávám každý snímek, ve kterém se objevují pavouci a nejlépe velcí (druhej Harry Potter a třetí Pán prstenů nejsou vyjímkou :-)) Trochu úchylka, ale já jsem opravdu rád za každej horor, kde se má tato "havěť" objevit. Ale tohle je masakr! Filmový omyl, kde vládnou příšerní herci a neuvěřitelně špatní digitální pavouci. Ice Spiders jsem tak musel sjíždět na 3krát, abych nepřišel k psychické újmě. Obrovská bída! Bodík ale dám za mrtvýho jelena. 2/10(11.2.2010)