jiri.twist

Mysteriozní, lehce hororové, fantastkní. Seriál začíná nadějně, aby se postupně rozjel do až zbytečně přehnaných zápletek a myslím, že by mu trošku více jednoduchosti ve scénáři a osudech postav spíše prospělo. Dávám komplexní tři hvězdy. Jistě vyrobeno a určeno především pro oko diváků, kteří preferují v orientaci stejné pohlaví, někdy až zbytečně nucené "milostné scénky" mnohdy heteráckých herců, hrajících si na gaye a lesby, bisex a toužících se "herecky" zviditelnit. A aby to bylo pro ty, kteří se dívají, ještě lahodnější, tak všude, kde je to možné i nemožné, jsou ještě navíc polonazí nebo zcela nazí herci natřeni olejem, aby se u mužů "zvýraznily" svaly a u žen ladné křivky, protože někteří jsou jen zcela obyčejných postav (ne všichni). Nutno podotknout, že velice citlivě je dbáno, aby se nesklouzlo z roviny nudismu a erotična do porna. Z postav mě oslovili tito: Grace (na to, že jí není dvacet, je to velká fešanda, vlastně v době natáčení 54 let), Van (zajímavý typ, škoda, že ve třetí sérii už není a je zbytečně nahrazena jinými postavami), Ambrosius, Toby (přitažlivý gay Kanaďan Charlie David Lubiniecki, potomek Evropanů, kterého zde známe např. z filmů Judas Kiss a nebo pro mě niterně krásného snímku Mulligans, který sám i napsal a produkoval). Ty "odpady" nasraných heteráků moc nechápu, seriál si na nic nehraje a už vůbec ne, aby získal nějakého Oscara. Seriál je přeložen do češtiny na gaytitulky.info 6687 ()

Tom Riddle

Lehce erotický lehce strašidelný lehce stravitelný seriál určený především gayům (gay scének je tam podstatně víc, a jsou podstatně odvážnější, než scénky lesbické). Problém je, že vlastně nic nenabízí, protože když chce člověk erotiku, klasické porno poslouží mnohem líp, a když se chce zase bát, tak víc se bude bát třeba i u Buffy. Není to zlé, a rozhodně se cení ta snaha (a herci a herečky jsou opravdu nádherní), ale na víc jak 2 a půl hvězdy to prostě není. ()

DandaPiper

Tohle mi tak trochu připomíná porno v docela dobře maskovatelné kapuci. Děj je téměř ubohej a herci asi stejně tak dobří, jako já sám. Triky....no...nic. Tři tomu dám, protože na osoby přítomné v tomhle ehm..seriálu se pěkně kouká. ()

NinadeL

Po tom, co jsem se přesytila oběmi verzemi Queer as folku, chtěla jsem něco dalšího. A ono ejhle, oba seriály byly sice revoluční, ale zase až takovou vlnu nevyvolaly. Totiž, když má člověk zájem o další televizní queer drama, najde v první řadě něco takového... (Ano, The L Word znám velice dobře ;)) Dante's Cove není vyloženě špatná záležitost, ale na mě je to mix příliš mnoha žánrů najednou. Pilot začíná jako skvělá kostýmní magicko-homosexuální show, ale brzy se to celé přenese do současnosti a i když je tam stále hodně vazeb na minulost s pořádnou dávkou tajemna (Tracy Scoggins a William Gregory Lee jsou solidně ďábelští v obou rovinách)... promění se to v soapku, což je vážně škoda. Ale tak pořád lepší, než nic ;) Tolik kouření na uvítanou by se člověk jinde nedočkal. ()