poster

Kurz negativního myšlení

 • Norsko

  Kunsten å tenke negativt

 • slovenský

  Kurz negatívneho myslenia

 • anglický

  Art of Negative Thinking, The

Komedie / Drama

Norsko, 2006, 79 min

Režie:

Bård Breien

Scénář:

Bård Breien

Kamera:

Gaute Gunnari

Producenti:

Dag Alveberg

Masky:

Siw Järbyn

Kostýmy:

Bente Ulvik
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nunka
  ****

  Severská revolta proti naučeným úsmevom a pokryteckému pozitivizmu. Film zo začiaku len pomaly a neškodne plynie, oživenie a rozpumpovanie skupinovej dynamiky prináša nový líder - Geirr, pri ktorom sa Tori stáva len bezduchou neúčelnou figúrkou. Ide na to svojsky a hlavne cez skutočné emócie. Mrazilo ma celú dobu.(24.5.2010)

 • TheMaker
  **

  Tak tohle mi nesedlo. Nekteré scény byly dobré, ale jinak mi to přišlo moc nedotažené a křečovité. Humor ve filmu mi taky moc nesedl a to mám jinak černočerný humor moc rád, ale musí mít nějaký smysl a význam. Za plakát Lovce jelenů a scénu s ruskou ruletou dvě hvězdy.(13.7.2009)

 • Superpero
  ***

  Hraje tam supr hudba, ale jinak mě to zas tak nevzalo. Uznávám, že to není nějakej prvoplánovej doják a má to, alespoň pro mě, docela nečekaný vývoj postav. Jenže mi to přišlo moc divadelní. Moc věcí se stalo v podstatě za chvilku v jedný lokaci, to mi přišlo divný. Ale hlavně mi tam vůbec neseděl ten happyend. A nejlepší moment byla rozhodně pěsťovka tý terapeutce.(28.12.2011)

 • charlosina
  *****

  Silná norská dávka sarkasmu a lidskosti odehrávající se v osmdesáti minutách. // Kurz negativního myšlení aneb Vše, co jste si kdy mysleli, ale báli jste se to říct nahlas. // Kdyby někdo váhal, tak ANO, je to komedie. Severský humor je jako severská zima - krutý. Ale svým způsobem úchvatný.(1.1.2008)

 • lenuse
  ***

  Jako komedie mi to tedy zas tolik nepřišlo. Takovou svéráznou psychoterapii jsem rozhodně neviděla v severském filmu prvně. Klidně dám tipy. :-)(5.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace