Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  Ďalší film, ktorý vyvolá divákovi silné mrazenie pri pohľade na budúcnosť našej Zeme. Škoda, že natáčanie takýchto filmov nevyvoláva žiadnu odozvu pri riešení týchto problémov, a pripomína hádzanie hrachu o stenu. 80%.(9.1.2010)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $707,343Tržby Celosvetovo $985,207(15.11.2008)

 • AngelAngie
  ***

  Souhlasím se všemi, že tenhle dokument mohl být o mnoho, mnoho lepší a je to velmi škoda, že dopadl tak, jak dopadl. Dokumenty mám ráda, zvláště tohodle tématu, bohužel nejzajímavější byly vsuvky v podobě katastrofických záběrů ..(17.2.2009)

 • Psema
  **

  Strhující dokumentaristická práce pojednávající o zkáze modré planety našima vlastníma rukama? Ani ne. Jde spíš o selanku schématických záběrů, ve kterých se střídají nudné grafy, ještě nudnější vědci a NAPROSTO nevyužitý DiCapriův kukuč. Pusťte si radši skvělý trailer. Řekne všechno podstatné a nepřipraví vás o víc než dvě a půl minuty života.(30.10.2007)

 • Djkoma
  ***

  11. hodiny jako konkurent Inconvenient Truth opravdu příliš neuspěje. Některé okamžiky, některé myšlenky a názory jsou zajímavé a vynikající, ale většinu času dokument dojíždí na průměrnost a nezajímavost. Pár měsíců po shlédnutí si prakticky nepamatuji jediný argument nebo nápad, který autoři v dokumentu uvedly a to je oproti zmiňované Nepříjemné pravdě velká smůla. Chtělo to více inovace a nápadů, které by obyčejně pojatý dokument vylepšili na méně zapomenutelné dílo.... Ani DiCaprio tomu totiž nezabrání.(25.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace