Souhlasím se všemi, že tenhle dokument mohl být o mnoho, mnoho lepší a je to velmi škoda, že dopadl tak, jak dopadl. Dokumenty mám ráda, zvláště tohodle tématu, bohužel nejzajímavější byly vsuvky v podobě katastrofických záběrů ..(17.2.2009)

• MartinezZ

To je sice všechno moc hezké, ale stejně se moc dobře ví, že řešením je jen vychcípání lidského druhu. Dokud tu budem, tak si budem škodit. Však ona si s náma už příroda nějak poradí. Samotný dokument se tak pro příliš dlouhých devadesát minut nesev duchu "můžeme si za to sami". Filmem se to nijak nevytrhne.(10.3.2012)

• PinokKio

Spousta mluvících hlav to s námi jistě myslí dobře, ale tak nějak nudí. Oponenti kradou tužky ..(29.12.2013)

Sice ne-umění, ale pořád lepší a hlavně prospěšnější film než např. díla populárního nihilizmu (WANTED, DEXTER apod.).(21.1.2010)

11. hodiny jako konkurent Inconvenient Truth opravdu příliš neuspěje. Některé okamžiky, některé myšlenky a názory jsou zajímavé a vynikající, ale většinu času dokument dojíždí na průměrnost a nezajímavost. Pár měsíců po shlédnutí si prakticky nepamatuji jediný argument nebo nápad, který autoři v dokumentu uvedly a to je oproti zmiňované Nepříjemné pravdě velká smůla. Chtělo to více inovace a nápadů, které by obyčejně pojatý dokument vylepšili na méně zapomenutelné dílo.... Ani DiCaprio tomu totiž nezabrání.(25.4.2009)