• PinokKio

Spousta mluvících hlav to s námi jistě myslí dobře, ale tak nějak nudí. Oponenti kradou tužky ..(29.12.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $707,343Tržby Celosvetovo $985,207(15.11.2008)

Skvělý dokomunent, který nutí k zamyšlení a vězte, že je pravdivý !! Opravdu bychom měli změnit myšlení a zacházet se vším trochu jinak !! Tenhle dokoment dupuručuji VŠEM ! Správně by se na něho měl podívat každý, ať ví, v jakém to světě opravdu žije ! A pokud Vás tahle tématika opravdu zajímá a chcete opravdu změnit svět, doporučuji taktéž knihy od Donalda Walshe, např,: trilogie Hovory s Bohem, Přátelství s Bohem nebo knihu Tak se změň !! Dopřejme si lepší život a neberme přírodě ten její !!!(11.1.2009)

• MartinezZ

To je sice všechno moc hezké, ale stejně se moc dobře ví, že řešením je jen vychcípání lidského druhu. Dokud tu budem, tak si budem škodit. Však ona si s náma už příroda nějak poradí. Samotný dokument se tak pro příliš dlouhých devadesát minut nesev duchu "můžeme si za to sami". Filmem se to nijak nevytrhne.(10.3.2012)

11. hodiny jako konkurent Inconvenient Truth opravdu příliš neuspěje. Některé okamžiky, některé myšlenky a názory jsou zajímavé a vynikající, ale většinu času dokument dojíždí na průměrnost a nezajímavost. Pár měsíců po shlédnutí si prakticky nepamatuji jediný argument nebo nápad, který autoři v dokumentu uvedly a to je oproti zmiňované Nepříjemné pravdě velká smůla. Chtělo to více inovace a nápadů, které by obyčejně pojatý dokument vylepšili na méně zapomenutelné dílo.... Ani DiCaprio tomu totiž nezabrání.(25.4.2009)