• Aiax

Přesně takhle by dokumentární film ve věku supermoderních špičkových snímků BBC, National Geographic ad. neměl vypadat. Neberu ani omluvu, že 11. hodina je primárně zaměřena na diváky environmentálními "moudry" dosud nepoznamenané, protože i informace, které každý minimálně poučený divák slyšel už stokrát, se dají podat záživněji, výživněji a živěji. Zkrátka tomu chybí scénář, dramaturgie, chytrost...stoprocentní pochvalu si zaslouží jedině překrásná vizuální stránka, jenže to nestačí.(7.4.2008)

Výborné ukázání toho, že se lidé k Zemi skoro vůbec neumění dobře chovat, jen ji využívají. Klasickyý dokument, ale s krásným soundtrackem a celé to držel Leonardo DiCaprio, což se mi líbilo.(9.11.2010)

11. hodiny jako konkurent Inconvenient Truth opravdu příliš neuspěje. Některé okamžiky, některé myšlenky a názory jsou zajímavé a vynikající, ale většinu času dokument dojíždí na průměrnost a nezajímavost. Pár měsíců po shlédnutí si prakticky nepamatuji jediný argument nebo nápad, který autoři v dokumentu uvedly a to je oproti zmiňované Nepříjemné pravdě velká smůla. Chtělo to více inovace a nápadů, které by obyčejně pojatý dokument vylepšili na méně zapomenutelné dílo.... Ani DiCaprio tomu totiž nezabrání.(25.4.2009)

• MartinezZ

To je sice všechno moc hezké, ale stejně se moc dobře ví, že řešením je jen vychcípání lidského druhu. Dokud tu budem, tak si budem škodit. Však ona si s náma už příroda nějak poradí. Samotný dokument se tak pro příliš dlouhých devadesát minut nesev duchu "můžeme si za to sami". Filmem se to nijak nevytrhne.(10.3.2012)

Souhlasím se všemi, že tenhle dokument mohl být o mnoho, mnoho lepší a je to velmi škoda, že dopadl tak, jak dopadl. Dokumenty mám ráda, zvláště tohodle tématu, bohužel nejzajímavější byly vsuvky v podobě katastrofických záběrů ..(17.2.2009)

• - V čase 17:41 a 23:37 se ve filmu objevují záběry Prahy při povodních v roce 2002. (vrrhaf)