Výborné ukázání toho, že se lidé k Zemi skoro vůbec neumění dobře chovat, jen ji využívají. Klasickyý dokument, ale s krásným soundtrackem a celé to držel Leonardo DiCaprio, což se mi líbilo.(9.11.2010)

Obehraná písnička, kterou všichni umíme zanotovat zpaměti. Aby se přestala hrát, muselo by řešení téhle situace být na někom jiném, než na lidech. Jestliže jsme v roce 2007 měli 11. hodinu, co se za těch pět let změnilo? Nalijme si čistého vína, naprosto drtivou většinu lidí nezajímá, jak to tady bude vypadat za 500 let. Těch nějakých sedmdesát, co nám současníkům zbývá, to jistě vydrží, a pak... Ať třeba tají ledy, že? Jestli je něco šílenějšího než alibismus, tak týmový alibismus. Nutno ale říct, že tento dokument není natočen takovým stylem, který by měl šanci někoho výrazněji oslovit nebo snad vystrašit...(1.3.2012)

Souhlasím se všemi, že tenhle dokument mohl být o mnoho, mnoho lepší a je to velmi škoda, že dopadl tak, jak dopadl. Dokumenty mám ráda, zvláště tohodle tématu, bohužel nejzajímavější byly vsuvky v podobě katastrofických záběrů ..(17.2.2009)

...aneb jak podat zajímavé informace nezajímavou formou. Nejzajímavější na tom všem pak byly záběry na přírodu po celém světě spojené s hudbou od islandských Sigur Rós.(29.2.2012)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $707,343Tržby Celosvetovo $985,207(15.11.2008)