Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pepinec
  ***

  Obehraná písnička, kterou všichni umíme zanotovat zpaměti. Aby se přestala hrát, muselo by řešení téhle situace být na někom jiném, než na lidech. Jestliže jsme v roce 2007 měli 11. hodinu, co se za těch pět let změnilo? Nalijme si čistého vína, naprosto drtivou většinu lidí nezajímá, jak to tady bude vypadat za 500 let. Těch nějakých sedmdesát, co nám současníkům zbývá, to jistě vydrží, a pak... Ať třeba tají ledy, že? Jestli je něco šílenějšího než alibismus, tak týmový alibismus. Nutno ale říct, že tento dokument není natočen takovým stylem, který by měl šanci někoho výrazněji oslovit nebo snad vystrašit...(1.3.2012)

 • MartinezZ
  **

  To je sice všechno moc hezké, ale stejně se moc dobře ví, že řešením je jen vychcípání lidského druhu. Dokud tu budem, tak si budem škodit. Však ona si s náma už příroda nějak poradí. Samotný dokument se tak pro příliš dlouhých devadesát minut nesev duchu "můžeme si za to sami". Filmem se to nijak nevytrhne.(10.3.2012)

 • mysiak
  **

  Zaujímavá téma, nezaujímavo podaná narozdiel od Nepríjemnej pravdy, určená je len pre určitú skupinu ľudí, ktorý sa o to aktívne zaujímajú, a nie pre všetkých, nezachráni to ani Leo DiCaprio, ktorý podporuje tento dokument, výborné zábery ale o ničom podané...(19.7.2008)

 • Pohrobek
  **

  Bohužel nenápaditě natočená slabá agitka nehodná svého závažného a hlubokého tématu. Nezklamala mě, protože jsem o moc lepší záležitost nečekal, ale takhle se skutečně film ani dokument informující o závažných problémech nedělá.(20.5.2008)

 • PinokKio
  **

  Spousta mluvících hlav to s námi jistě myslí dobře, ale tak nějak nudí. Oponenti kradou tužky ..(29.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace