poster

Labyrint lží

 • USA

  Body of Lies

 • Slovensko

  Pavučina lží

 • Velká Británie

  Body of Lies

Drama / Akční / Thriller

USA, 2008, 128 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • M.a.t.t.
  ***

  Chcete vedieť čo vznikne, keď sa Ridley Scott nudí a a zrejme na zákazku natočí film podľa v dnešnej dobe často využívanej a atraktívnej témy terorizmu? Výsledkom je rutinne natočený, kvalitne zahraný ale zároveň prekvapujúco matný a neosobný Labyrint lží. Ridley má určite na viac.(3.2.2009)

 • Enšpígl
  *****

  Před pár minutama jsem v kině dokoukal Labyrint lží a jsem v takovém nadšení, že bych na jeden zatáh oběh zeměkouli, zastavil globální oteplování, pozabíjel všechny teroristy a opakovaně znásilnil hrošici. To všechno dokáže způsobit bezchybná práce Rydleyho Scotta, prvotřídní herectví Leonarda DiCapria a Marka Stronga, / to už nejsou herci, to jsou normální nadbozi !!!! /, nejlepší příběh na téma "válka s terorismem", dialogy, které jsou na tak skvělý úrovni, že při absenci sexu v osobním životě se můžou stát adekvátní náhradou a prvotřídní hudba, která dovrší zase jednu obrovskou filmařskou dokonalost. Labyrint lží si v mém srdci okamžitě našel doživotní parkovací místo.(1.12.2008)

 • Falko
  ***

  Ak by som mal porovnat tento spionazny film s NEPRITELEM STATU (1998) Tonyho Scotta, tak sa mi Nepritel statu paci omnoho viac. Mozno mal LABYRINT LZI slusny scenar, avsak na mna tam bolo prilis vela dialogov a malo akcie na to, aby som bol spokojny. Avsak tych par akcnych zaberov v tomto filme boli velmi kvalitne a slusne natocene. Ak sa vam pacil SPY GAME (2001), mohol by sa vam pacit aj tento film, mna SPY GAME az tak nenadchol... 26.11.2008 ____ Leonardo DiCaprio - (Roger Ferris) +++ Russel Crowe - (Ed Hoffman) +++ Mark Strong - (Hani) +++ Golshifteh Farahani - (Aisha) +++ Ali Suliman - (Omar Sadiki) +++ Alon Abutbul - (Al-Saleem) +++ Produkcia: Ridley Scott +++ Hudba: Marc Streitenfeld +++ Videl v kine 25.11.2008 +++(26.11.2008)

 • Fr
  ***

  Evropa se topí ve sračkách, nikdo neví, kde vybouchne další bomba. Ti, kterým je zlo konáno, zlem odplácí. Musí pomstít americké války v muslimském světě…. Úvodní sekvence slibují výlet do světa tajných služeb bez zbytečných příkras (keců). Celá první půlka má vše co mi chybělo třeba v Syrianě. Tempo neupadá ani v další části, jen zápletka se mi zdá zbytečně divná a velikosti ,,odborníků“ nedostatečná či stupidní. Jako by se tvůrci báli, že nic složitějšího lidé nepochopí. Roli R.Crowa by snad zvládl kdokoliv, L.DiCaprio postupně slábne a vše zachraňuje charizmem M.Strong, jehož Hani je asi to jediné, na co si někdy vzpomenu.. R.Scott drží svůj standart. Je to rutina. Bohužel. 3*jsou málo, 4*moc. Tak si vyberte…PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE **** NAPĚTÍ *** Co uvidíme (možná) příště? Napadlo by vás natočit gangsterský příběh odehrávající se ve světě islámu? Mě taky ne!(13.2.2009)

 • Skejpr
  ***

  Neuvěřitelně suchý příživník na atraktivním tématu terorismu. Nápaditost minimální, gradace nulová, tempo neexistuje. Jediným důvodem, proč nejdu na trapné dvě hvězdy, jsou herci. Crowe je tu v dost nezvyklé roli, jeho obtloustlý prošedivělý cynický analityk je skoro až komickou postavou. DiCaprio je NAPROSTO VÝBORNÝ, no a Marc Strong zde načal to, co dotáhnul v Rocknrolle.... Totiž že je to sakra těžkej frajer... Každopádně ale jeden z těch výrazně slabších snímků Ridleyho Scotta. Ani vizuálně to není žádná extra třída...(4.3.2009)

 • - Ayeshini bratranci se jmenují Yousuf a Rowley. Rowley je velmi netradiční jméno pro muslima a spíše naznačuje, že se jedná o donašeče americkým tajným službám. (Othello)

 • - Scény, odehrávající se v anglickém Manchesteru nebo v Mnichově vznikaly v amerických exteriérech. (Stegr)

 • - Mark Strong zpočátku odmítal roli, protože jeho manželka byla těhotná. Změnil názor poté, co ho jeho manželka povzbudila, aby roli přijal. (Spidey3)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace