Šťastné míle

Austrálie, 2007, 105 min

Geoff Burton

Trilok Gurtu

Jo Dyer, Lesley Dyer

Smutná, presmutná komédia, ktorá ani nie je komédiou, len takým odľahčeným pohľadom na dramatické osudy utečencov v australskej púšti. Škodoradostné zadosťučinenie mi urobilo, ak sa na púšť dostala aj trojica rybárskej lode, ktorá ich priviezla... V každom prípade mám pocit, že sa dalo z témy vyťažiť viacej.(19.10.2012)

• cheyene

Nezáživné, zdlouhavé, bez zajímavé hudby, poutavého děje, emocí a lákavého zpracování.(15.6.2012)

Skvělý film, který mě oslovil svým humorem a neotřelým námětem. Je to bytostně nekomerční podívaná, která přibližuje neveselé téma nápaditým a divácky vstřícným způsobem. Skutečnost, že se jedná o snímek natočený podle skutečné události, dodává filmu na další zajímavosti. Příjemné překvapení na obrazovce ČT2 - víc takových "festivalových" filmů!(29.12.2012)

Film, v ktorom je toho oveľa viac, než sa na prvý pohľad zdá ;-)(7.6.2011)

Další z rodiny filmů, které jsem viděla náhodou. Tentokrát se školou na vánočním představení...v téhle siuaci by se nikdo nechtěl ocitnout(2.10.2010)