Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lyncha
  *****

  Pro mě nejlepší film 42. ročníku MFF KV. Velmi působivý, se silným dějem. Ač se jedná o závažné téma - pedofilie, vyrovnávání se se špatnými zážitky v minulosti, rozlišení normálního a nenormálního chování - podařilo se tvůrcům nenásilně vpasovat pár opravdu humorných situací či komentářů. I když režisér tvrdil, že jsme se smáli i na místech, kde se předtím nikdo jiný nesmál :-)(25.7.2007)

 • eLeR
  ****

  Ten Hans hádam sám seba presvedčil, že konal vlastne pre dobro tých chlapcov ... zmätených chlapcov. A podaktorým ten zmätok v hlave zostane do konca života. Fakt hnus. Film ako taký bol mierne neučesaný, ale príbeh bol veľmi zaujímavý a téma, ktorú nám predostrel viac než vážna. Mikkel ako Tim bol veľmi presvedčivý.(27.3.2016)

 • sochoking
  ****

  1. " A s tou prilbou vyzeráš ako chuj ! " 2. Tá tehotná piča vás bude neskutočne vytáčať, je nesympatická a hnusná, ale našťastie nemá tam veľa priestoru . 3. A to si ich akože za tým rohom nevšimla ??! 4. Na záver si mohli všetci štyria vyfajčiť a krásny film za nami .(22.3.2010)

 • Skejpr
  *****

  Dynamický minimalistický trihller, který prakticky nemá hluché místo. Jeden z vrcholů 42. MFFKV(11.7.2007)

 • petrsv
  **

  Není to špatný film, ale na druhou stranu ani ne nějak skvělý. Plně to vystihuje komentář Flarnytryl, je to něco mezi špatným a normálním filmem.(21.9.2010)

 • - Film se natáčel v těchto norských lokacích: Oslo, Rælingen, Asker a Bærum. (hanule2122)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace