Status: Nežádoucí (TV seriál)

Burn Notice

Agent

Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní

USA, 2007, 111x43 min

Jeffrey Donovan, Gabrielle Anwar, Bruce Campbell, Sharon Gless, Coby Bell, Ray Wise, David Zayas, Seth Peterson, Paul Tei, Lucy Lawless, Mark Pellegrino, Tricia Helfer, Kelvin Yu, Antoni Corone, Richard Schiff, Maya Stange, Nicholle Tom, Jeffrey Johnson, Bruce Blauer, Johnny Messner, Laurence Mason, Max Martini, Patrick Fischler, James C. Burns, Erick Avari, Kevin Alejandro, Jacqueline Piñol, Patrick Fabian, Michael Naughton, Assaf Cohen, Cindy Pickett, Stefen Laurantz, David Fine, Andrew Divoff, Emily Baldoni, Larry Miller, Cindy Taylor, Brett Cullen, Oded Fehr, Marshall Manesh, Tim Ware, Chris Ellis, Basil Wallace, Moon Bloodgood, Audrey Landers, Carlos Bernard, Jay Karnes, Rodney Rowland, Debi Mazar, Holt McCallany, Katherine LaNasa, Rey Hernandez, Susie Abromeit, Eric Lange, Dina Meyer, Daniel Franzese, Michael B. Jordan, Callie Thorne, Ben Shenkman, Navi Rawat, Lorena Segura York, Brice Beckham, Jeff Chase, Clayne Crawford, Paul Wight, John Ross Bowie, Aviva Baumann, Gary Weeks, James Ransone, Tina Casciani, Jeff Kober, Dylan Baker, David Dayan Fisher, Bobby Dodge, Marcus Chong, Jay Harrington, Dimitri Diatchenko, Castulo Guerra, Tyne Daly, Michael Jacques, David Danello, Rebecca Lowman, Maurice Compte, Michael T. Weiss, Kristanna Loken, Buddy Dolan, J.C. MacKenzie, Joe Hursley, Sonja Sohn, Anthony Starke, James Black, Rus Blackwell, Tom Nowicki, Luis Da Silva Jr., Natalie Dreyfuss, Luke Albright, Matt Lauria, Christina Moore, Wade Williams, Darryl Baldwin, André Holland, Alex Livinalli, John Pyper-Ferguson, Han Soto, Guri Weinberg, Michael Shanks, P.J. Byrne, Antonio Jaramillo, Gideon Emery, Serafin Falcon, José Zúñiga, Patrick Michael Buckley, Alex Castro, David Barry Gray, R.D. Call, Aniela McGuinness, Mario Nalini, Taylor Tunes, Aubrey Peeples, Hemky Madera, Luis Antonio Ramos, Brad Henson, Kai Lennox, Timothy V. Murphy, Spencer Garrett, Todd Stashwick, Jocko Sims, Timothy Brennen, Ravil Isjanov, Marla Sokoloff, Simon Kassianides, Steven W. Bailey, Ana Layevska, Eric Bivens-Bush, Lauren Stamile, Carla Gallo, Adam Fortner, Josie Davis, Jean Louisa Kelly, Darby Stanchfield, Ansley Gordon, Lance Tafelski, Stephen Martines, Pedro Moreno, Brian Letscher, Alona Tal, Zabryna Guevara, Tom Stedham, Sammy Sheik, Amy Pietz, Laura Regan, Erin Beute, Katie Barberi, Michael Beasley, Jose Miguel Vasquez, Kristof Konrad, Chris Vance, Beth Curry, David Fickas, Jimena Hoyos, Andrew Sensenig, Mandy June Turpin, Joe Hess, Todd Allen Durkin, Marc Macaulay, Keith Diamond, Todd Cahoon, Chris Payne Gilbert, Andy Mackenzie, Stephen Brevig, Jalen James Acosta, Tom Gallop, Eric Aragon, Carlos Guerrero, Enrique Herrera, Abigail Kuklis, Garrett Kruithof, Tony Perez, Henri Lubatti, Joel Swetow, David Meunier, Chance Kelly, Rhea Seehorn, Ron Yuan, Jay R. Ferguson, Hank Stone, Owen Harn, Jeremy Palko, Matt Winston, Kiki Harris, Peter J. Lucas, Scott Michael Campbell, Joey Naber, Adrian Pasdar, Derek Roberts, Philip Anthony-Rodriguez, James Martin Kelly, Manuel Uriza, Byron Mann, William Haze, Michael O'Keefe, Ricky Wayne, Paul Gutrecht, Hakim Callender, Garret Dillahunt, Emmett Hunter, Gonzalo Menendez, Jeffrey Vincent Parise, Greg Sproles, Michael Gregory

Terry Miller

Zack Arnold

Nečekané překvapení v podobě seriálu, od kterého jsem skutečně vůbec NIC nečekala. Svět tajných agentů, hlavní hrdina v potížích a neví proč, ovšem tím nejpřitažlivějším jsou všemožné sarkastické hlášky a záseky, tenhle druh humoru a nadsázky prostě můžu. Umím si v hlavní roli představit i většího sympaťáka a Miami je imho příliš barevné, atmosféra na houby, přesto je "Status: nežádoucí" příjemným zpestřením v době, kdy je televize plná přemoudřelých vyšetřovacích týmů, co pravdu poznají pohledem na tvář podezřelého či rádobyvědeckými postupy. A vidět po dlouhé době komickou postavičku Bruce Campbella taky není k zahození. 75%(11.5.2010)

Komediálně laděný krimiseriál, který táhne především neznámý Jeffrey Donovan (sviňák z "Výměny").(19.5.2010)

Mě osobně tenhle seriál naprosto vyhovuje. V každým díle proběhne malá akce, kde máte možnost nakouknout do špionského prostředí. Tím nechci říct, že je každý díl stejný. Děj se pořád posouvá i když ne nějakou závratnou rychlostí, ale to mi vyhovuje. Máte možnost přemýšlet nad tím jaký bude další krok. Když tomu přidáte krásné počasí a prostředí v Miami, příjemní ba dokonce vtipní herci. Myslím si, že stojí za to kouknout na pár dílů.(2.6.2014)

__Burn Notice: 1.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $1,242,740 //počet predaných kusov 35,517 ║ __Burn Notice: 2.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $1,835,938 //počet predaných kusov 57,391║ __Burn Notice: 3.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $2,541,094 //počet predaných kusov 79,434 (18.1.2011)

Bruce Campbell je bůh havajských košil.(15.3.2013)

• - Veškeré natáčení probíhá v Miami na Floridě. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Pilotní epizodu napsal Matt Nix a vyhrál za ní v roce 2008 cenu Edgara Allana Poe. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Příběh seriálu má svůj skutečný původ. Námět na scénář pochází od bývalého agenta Michaela Wilsona, který vyhledal režiséra Matta Nixe, jemuž svůj příběh vylíčil. Reálný předobraz existuje i pro postavy Fiony nebo Sama. (prokda)