Status: Nežádoucí (TV seriál)

Burn Notice

Agent

Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní

USA, 2007, 111x43 min

Jeffrey Donovan, Gabrielle Anwar, Bruce Campbell, Sharon Gless, Coby Bell, Ray Wise, David Zayas, Seth Peterson, Paul Tei, Lucy Lawless, Mark Pellegrino, Tricia Helfer, Kelvin Yu, Antoni Corone, Richard Schiff, Maya Stange, Nicholle Tom, Jeffrey Johnson, Bruce Blauer, Johnny Messner, Laurence Mason, Max Martini, Patrick Fischler, James C. Burns, Erick Avari, Kevin Alejandro, Jacqueline Piñol, Patrick Fabian, Michael Naughton, Assaf Cohen, Cindy Pickett, Stefen Laurantz, David Fine, Andrew Divoff, Emily Baldoni, Larry Miller, Cindy Taylor, Brett Cullen, Oded Fehr, Marshall Manesh, Tim Ware, Chris Ellis, Basil Wallace, Moon Bloodgood, Audrey Landers, Carlos Bernard, Jay Karnes, Rodney Rowland, Debi Mazar, Holt McCallany, Katherine LaNasa, Rey Hernandez, Susie Abromeit, Eric Lange, Dina Meyer, Daniel Franzese, Michael B. Jordan, Callie Thorne, Ben Shenkman, Navi Rawat, Lorena Segura York, Brice Beckham, Jeff Chase, Clayne Crawford, Paul Wight, John Ross Bowie, Aviva Baumann, Gary Weeks, James Ransone, Tina Casciani, Jeff Kober, Dylan Baker, David Dayan Fisher, Bobby Dodge, Marcus Chong, Jay Harrington, Dimitri Diatchenko, Castulo Guerra, Tyne Daly, Michael Jacques, David Danello, Rebecca Lowman, Maurice Compte, Michael T. Weiss, Kristanna Loken, Buddy Dolan, J.C. MacKenzie, Joe Hursley, Sonja Sohn, Anthony Starke, James Black, Rus Blackwell, Tom Nowicki, Luis Da Silva Jr., Natalie Dreyfuss, Luke Albright, Matt Lauria, Christina Moore, Wade Williams, Darryl Baldwin, André Holland, Alex Livinalli, John Pyper-Ferguson, Han Soto, Guri Weinberg, Michael Shanks, P.J. Byrne, Antonio Jaramillo, Gideon Emery, Serafin Falcon, José Zúñiga, Patrick Michael Buckley, Alex Castro, David Barry Gray, R.D. Call, Aniela McGuinness, Mario Nalini, Taylor Tunes, Aubrey Peeples, Hemky Madera, Luis Antonio Ramos, Brad Henson, Kai Lennox, Timothy V. Murphy, Spencer Garrett, Todd Stashwick, Jocko Sims, Timothy Brennen, Ravil Isjanov, Marla Sokoloff, Simon Kassianides, Steven W. Bailey, Ana Layevska, Eric Bivens-Bush, Lauren Stamile, Carla Gallo, Adam Fortner, Josie Davis, Jean Louisa Kelly, Darby Stanchfield, Ansley Gordon, Lance Tafelski, Stephen Martines, Pedro Moreno, Brian Letscher, Alona Tal, Zabryna Guevara, Tom Stedham, Sammy Sheik, Amy Pietz, Laura Regan, Erin Beute, Katie Barberi, Michael Beasley, Jose Miguel Vasquez, Kristof Konrad, Chris Vance, Beth Curry, David Fickas, Jimena Hoyos, Andrew Sensenig, Mandy June Turpin, Joe Hess, Todd Allen Durkin, Marc Macaulay, Keith Diamond, Todd Cahoon, Chris Payne Gilbert, Andy Mackenzie, Stephen Brevig, Jalen James Acosta, Tom Gallop, Eric Aragon, Carlos Guerrero, Enrique Herrera, Abigail Kuklis, Garrett Kruithof, Tony Perez, Henri Lubatti, Joel Swetow, David Meunier, Chance Kelly, Rhea Seehorn, Ron Yuan, Jay R. Ferguson, Hank Stone, Owen Harn, Jeremy Palko, Matt Winston, Kiki Harris, Peter J. Lucas, Scott Michael Campbell, Joey Naber, Adrian Pasdar, Derek Roberts, Philip Anthony-Rodriguez, James Martin Kelly, Manuel Uriza, Byron Mann, William Haze, Michael O'Keefe, Ricky Wayne, Paul Gutrecht, Hakim Callender, Garret Dillahunt, Emmett Hunter, Gonzalo Menendez, Jeffrey Vincent Parise

Zack Arnold

Kostýmy:

Emae Villalobos

Ano, právě jsem dokoukal poslední díl a musím říct že jsem uronil slzu. Tento seriá bych určitě nikdy nezačal sledovat, nebýt Bruce Campbella. Jednou jsem zjistil že tu hraje a hned jsem tenhle seriál musel začít sledovat a abych řekl pravdu, chybu jsem určitě neudělal. Vždycky, když se stane tahle věc a můj oblíbený seriál je u konce, řeknu si proč? Proč je konec, proč nemohou natočit další sérii, a nebo proč si neumím vymazat vzpomínky a dívat se na něj znovu od začátku :( Jeden z nejlepších a mých nejoblíbenějších seriálů! Status: Nežádoucí. A na závěr: "You know spies, bunch of bitchy little girls."(22.3.2014)

Tento seriál si zaslouží 100% hodnocení. Dokáže být vtipný v tom pravém slova smyslu, tzn. ne proto, že by byl komický. Každý díl je maličko jiný a v tom je mi seriál sympatický, nemám rád ostatní americké seriály, kde se vše řeší jedním způsobem. Ani tu nezmiňuju všelijaké doktorské seriály, protože to jsou pakárny.(1.11.2008)

Zatim znam je zopar dilu z prvni sezony, ale bajo:o)(7.2.2008)

Bruce Campbell!(6.3.2010)

Příjemné překvapení v podobě neotřelého zpracování otřelé myšlenky.(22.7.2009)

• - Ve 4. epizodě 5. série s názvem „Relativita triviálních rozhodnutí“ domluvil Barry (Paul Tei) Michaelovi (Jeffrey Donovan) klienta, jímž byl Barryho bratr Paul (John Ross Bowie). Právě John Ross Bowie má v seriálu Teorie velkého třesku (od r. 2007) jméno Barry. (coffeeblack)

• - Veškeré natáčení probíhá v Miami na Floridě. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Příběh seriálu má svůj skutečný původ. Námět na scénář pochází od bývalého agenta Michaela Wilsona, který vyhledal režiséra Matta Nixe, jemuž svůj příběh vylíčil. Reálný předobraz existuje i pro postavy Fiony nebo Sama. (prokda)