Napříč časem

From Time to Time

Naprieč časom

Dobrodružný / Drama / Fantasy

Velká Británie, 2009, 95 min

Televizní pohádkovo-příběhově dramatická duchařina s poněkud za vlasy přitaženým "cestováním" časem. Příběhové berličky se dají u takovéto televizní produkce přehlédnout. Plusem pro mě jednoznačně Timothy Spall, Maggie Smith a doba a prostředí druhoválečného anglického venkova. Zbytek hereckého obsazení a filmu prostě jen...byl. A ten použitý kamerový filtr už byl taky trochu moc. Celkově příjemně odpočinkový snímek.(25.6.2011)

• honajz

Takové trochu televizní, trochu šmrncnuté Lvem, čarodějnicí a skříní, pomalu vyprávěné bez větších zvratů, asi jsem čekal víc. Nelíbila se mi kamera, z anglického venkova se dá vytřískat daleko víc a tahle byla nenápaditá, šedivá. Nelíbil se mi ani hlavní "dětský" představitel, takový fracek jakýsi :-).(8.11.2010)

Napříč časem vypadá vzhledově jako průměrný televizní film, ve kterém mě nejvíce zaujala (samozřejmě) Maggie Smith a nádherná výprava. Příběh sám o sobě nebyl špatný ani tuctový, ale něco tomu prostě chybělo, něco, co by mě nenutilo tak často sledovat hodiny. Ale rozhodně nelituji, že jsem tento snímek zhlédnul. Zkrátka sympatická oddychovka na volné odpoledne, která neohromí, ale ani nerozčílí.(16.8.2012)

• D.Moore

Maximálně nesympatický představitel hlavní role, nedramatický příběh bez jakéhokoliv zvratu či závanu napětí, nepřekvapivě jednající nijaké postavy, překvapivě obyčejná Eshkeriho hudba.... Nebýt Maggie Smith, kterou je radost vidět kdekoliv a kdykoliv, a půvabné Carice van Houten, byla by to jedna hvězda. Hodina a půl se už dlouho tak příšerně nevlekla.__Postřehové P.S. Timothy Spall by si v nějakém filmu mohl zahrát otce Nicka Frosta.(10.9.2011)

• Yorkcz

Špatně sestavení herců kteří se moc nehodily do tohoto filmu. Dávám ** za Maggie Smith a její standardní výkon na kterém chtěli celým film zachránit.(22.5.2012)