Napříč časem

Naprieč časom

Dobrodružný / Drama / Fantasy

Velká Británie, 2009, 95 min

• D.Moore

Maximálně nesympatický představitel hlavní role, nedramatický příběh bez jakéhokoliv zvratu či závanu napětí, nepřekvapivě jednající nijaké postavy, překvapivě obyčejná Eshkeriho hudba.... Nebýt Maggie Smith, kterou je radost vidět kdekoliv a kdykoliv, a půvabné Carice van Houten, byla by to jedna hvězda. Hodina a půl se už dlouho tak příšerně nevlekla.__Postřehové P.S. Timothy Spall by si v nějakém filmu mohl zahrát otce Nicka Frosta.(10.9.2011)

Svojský film. Taková kombinace anglické představy o sci-fi či fantasy (á la Narnia) v kombinaci s hororovými či pohádkovými prvky, odehrávající se v prostředí zámku á la Black Mirror ze hry Posel Smrti. Svojská, ale rozhodně velmi koukatelná jednohubka. 4* --- Na závěr speciální bonus za to, že konečně někdo nechal Douga Bootha hrát zápornou roli :-).(4.5.2015)

Napříč časem vypadá vzhledově jako průměrný televizní film, ve kterém mě nejvíce zaujala (samozřejmě) Maggie Smith a nádherná výprava. Příběh sám o sobě nebyl špatný ani tuctový, ale něco tomu prostě chybělo, něco, co by mě nenutilo tak často sledovat hodiny. Ale rozhodně nelituji, že jsem tento snímek zhlédnul. Zkrátka sympatická oddychovka na volné odpoledne, která neohromí, ale ani nerozčílí.(16.8.2012)

• Yorkcz

Špatně sestavení herců kteří se moc nehodily do tohoto filmu. Dávám ** za Maggie Smith a její standardní výkon na kterém chtěli celým film zachránit.(22.5.2012)

No jo no, nic proti nicemu, ale ze bych to musel videt znova, to asi nemusim.(5.4.2011)