• D.Moore

Zlo.(12.6.2011)

• wosho

Jako malého mě tento film dokonale vystrašil, až jsem se bál spat sám a vždy před usnutím ¨jsem se celý zabalil pod peřinu, což dělám dodnes. Z pohledu však dospělého diváka je film silně zestárlý, místy hloupě směšný a skoro bez atmosféry. Velice se podařila ta část kdy oba hrdiny rozdělují jen dveře a stačí malá chyba a osud holčičky je spečetěn. Bohužel neustále střihy na večírek je katastrofální, kdykoliv se ve filmu objeví trošičky atmosféry, je vždy touto prasečinou zcela zničena. Celkově se jedná o směšného bubáka z dávné tv historie, která nedopadla tak mizerně jako http://www.csfd.cz/film/117952-prizrak/, ale i přesto se jedná o zcela ubohý pokus o něco jiného, než co se tehdy u nás točilo.(13.6.2011)

Sice nejde o scénáristicky velké drama, jak by napovídalo pomalé tempo v duchu Čekej do tmy a 3 malých prasátek, ale kreativní a technicky přesvědčivá kamera (hl.kam.Jos.Špelda) v dané režijní koncepci spolu se zvukovou složkou dokáží výborně budovat napětí. Za zmínku mezi kvalitními herci stojí excelentní drobný výkon nevyužívané Lucie Domesové. Napsala Lucie Bělohradská, 3-4*(7.12.2013)

• triatlet

Příběh si sice udržuje atmosféru takřka mysteriozní, ovšem celé zpracování je umělé, nelogické. Pochvalu zaslouží matásek, ten udržuje koukatelnost.(12.7.2011)

Oč je "matinka" a její bývalí spolužáci trapnější a křečovitější, o to lepší je výkon Davida Matáska a jeho dětské protihráčky. Jen ten konec je až příliš rychlý a za vlasy přitažený.(2.10.2007)