• kingik
  ***

  Mělo to svou sílu, ale dost často to vše bylo hozeno až do nevkusné podoby. Vtipů dobrých se našlo stejně tolik jako vtipů slabých. Většina z vtipů už dnes ztratila na síle, protože to nějak odvál čas.(30.3.2010)

 • Ruut
  ****

  Připomenul jsem si sodu v roce 2009, tedy v době kdy mnoho narážek na dobové události bylo už značně mimo. Stejně musím ocenit vysokou úroveń celého pořadu. Tohle je opravdu kvalitní sžíravá satira. Ovšem zase bych ji až tak moc neglorifikoval. Na to je v ní přeci jen až moc hluchých míst a laciných frků.(6.3.2009)

 • Galadriel
  *****

  Jednoznačně nejlepší český parodický počin všech dob a jedna z mála věcí pocházejících z naší vlasti, kterou bych se odvážila nazvat slovem "kult".(15.12.2007)

 • Subjektiv
  *****

  Česká soda, to je past. To je past na lidi!(20.8.2007)

 • Zíza
  ****

  Pomalu mi příjde, že takový humor dnes už nikdo v TV nedokáže vyprodukovat, což je dosti velká škoda, že... :-D A pro mě je dosti velká škoda to, že se neorientuju v politické scéně roku 1993, protože kdybych to zvládla, určitě bych se bavila ještě víc.(26.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace