Pomalu mi příjde, že takový humor dnes už nikdo v TV nedokáže vyprodukovat, což je dosti velká škoda, že... :-D A pro mě je dosti velká škoda to, že se neorientuju v politické scéně roku 1993, protože kdybych to zvládla, určitě bych se bavila ještě víc.(26.9.2009)

• Nettrass

Po devíti letech bublinky vyprchaly. Zůstaly jen blbinky a flaška.(18.6.2012)

TV-seriál. Klasický, český černý humor. Nejvíce pobavili David Vávra s Milanem Šteindlerem v pořadu Alles Gute. Ostatní scenérie už mě takovým způsobem nezaujali, ale přesto si myslím, že Česká soda je ryzí a typický příklad pravého českého, dosti černého humoru. >| Průměr všech zhlédnutých epizod 65% (3*) |(21.6.2014)

• WANDRWALL

Česká soda využívala toho, co zde do té doby nebylo. A zákonitě postupně upadla do klišé a nechutností.(9.4.2011)

Kvalitnější jak Tele tele o tom není sporu, ale má to stejný problém. Na jednu Super pecku si musíte počkat několik slabých skečí.(7.3.2011)

• - Pořad musel být v roce 1998 po sporu o ochrannou známku „Česká soda“ s výrobcem stejnojmenného nápoje přejmenován na Čtvrtníček, Šteindler a Vávra uvádějí. (Olík)

• - Terčem žertů se několikrát stal i moderátor Počasí Jan Zákopčaník, který se autorům pomstil tak, že při jedné předpovědi počasí řekl v komentáři k záběru prasat: "Toto jsou pánové Čtvrtníček, Šteindler a Vávra." Vedení České televize to považovalo za "hrubé zneužití veřejnoprávní relace" a kromě pokuty ho potrestalo několikadenním zákazem vystupování. (JoranProvenzano)

• - Petra Černocká kvůli drsnému žertu vůči své osobě - pornoscéně v "pořadu" „Úsměvy Petry Černocké“, žalovala Českou televizi a požadovala odškodnění ve výši 1 000 000 Kč. (JoranProvenzano)