• Jara.Cimrman.jr
  *****

  Pro nás, kteří krvavé skvrny pereme v Napalmexu na 1940, na barevné prádlo používáme výhradně Árijec, jezdíme vytuněnou Škodou Henlein a svým drahým polovičkám kupujeme zásadně vložky Jauways, je v tomto případě úplně alles naprosto gute. A nyní si zazpívejme s poslancem Bendou - https://www.youtube.com/watch?v=jz9w0wv9EBw.(11.4.2016)

 • Ainy
  *****

  Plný počet hvězdiček, jednoznačně! :-) Moderátor: "V České televizi byl zatčen Jan Zakopčaník pro opakovaný styk se zvířaty. Sám Zakopčaník před kamerou přiznal, že nejtepleji bylo v Oslu." :-))) Moderátor: "A nakonec zpráva pro sázející. V pondělí zkuste brambory, ve středu to bude mrkev a v pátek tam vražte řepu." Moderátor: "Co čert nechtěl, naši republiku navštívil papež" ... ad.ad.ad. :-)))(18.5.2012)

 • Kothy
  *****

  Naprosto nekorektní pořad. To, co si mohli dovolit tenkrát by dnes opravdu nemohli. Spousta černého humoru a tak podobně. Čtvrtníček je borec! "Je profesorem matematiky v koncentračním táboře." :D(1.2.2013)

 • boshke
  ****

  Ze začátku je to pěkná slabota, u mne navíc posilněná faktem, že mi v té době byly tři roky, tudíž mi jména politiků a parodie na tehdejší reklamy příliš neříkaly. Na konci to vždy zachránili alespoň Karl s Egonem. Postupně to šlo nahoru a já se řezal smíchy... "Jsou to hlavně lesy, dvory... i budovy" - "Ján Zákopčaník byl zadržen za sex se zvířaty. Na svou obhajobu řekl pouze "nejtepleji bylo v Oslu"... 80%(8.10.2011)

 • WANDRWALL
  **

  Česká soda využívala toho, co zde do té doby nebylo. A zákonitě postupně upadla do klišé a nechutností.(9.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace