Chvílemi to byla opravdová soda, ze které se mi málem protrhla bránice, občas zase nepříliš vtipné nebo mnou nepochopené (několik osobností tehdejší doby pro mě bylo neznámých, ale třeba u "vysavače" jsem se mínil smíchy potrhat, zatímco někdo neznalý osobnosti Josefa Luxe asi dumal, co tím chtěl básník říci). Seriál jednoznačně táhne Čtvrtníček (z počátku z terénu, později u zpráv), Alles Gute, reklamy a pak i někdy dobře sestříhané reportáže nebo vlastní vtipy. Věřím, že kdybych seriál sledoval v době vzniku a znal všechny souvislosti/politiky, udělil bych bez většího přemýšlení plný počet (i za odvahu přijít s něčím takovým), z dnešního pohledu to vidím na solidní 4*. "Od romské problematiky přejděme k problematice dětské. V mateřské školce ve Frenštátu napadla skupina tříletých dětí učitelku. Zbila ji a pak šla spát. Motivem byly zabavené hračky. Mluvčí policie nám k celé události sdělil: Je zarážející, že děcka dokázala po činu klidně usnout, až na jedno, které se pokusilo učitelku přikrýt dekou. Škoda jen, že se učitelka udusila."(29.2.2012)

Někdy výborné, někdy průměrné. Každopádně celkově skvělá nejen politická satira. Za tu nevyrovnanost 80%.(25.5.2010)

V běhu let a jednotlivých epizod značně nevyrovnaný pokus o tušašské >satirování< , formou napodobující do jisté míry kongeniální britské Monty Python, d.m.s.n. však místy želbohu velmi až komunálně povrchní a podnes (už jen) značně přeceňovaný... Tož tak, Scheiße Katze zemlbába... °-/ - - - P.S. Tak ještě že do toho šel tenkrát ten Pragoprint, že... Jojo, tak se popřevratově ve Stolici kalila soda... - - - - - (Vídáno častokrát v běhu let na té naší >veřejnostádní< , hodnocení kdysi v dobrém rozmaru vystředěné mnohé, komentář zde při posledním repete na >jiné sodě< jako dvěstějednapadesátý - 8.11.2011)(8.11.2011)

Česká soda, to je past. To je past na lidi!(20.8.2007)

Plný počet hvězdiček, jednoznačně! :-) Moderátor: "V České televizi byl zatčen Jan Zakopčaník pro opakovaný styk se zvířaty. Sám Zakopčaník před kamerou přiznal, že nejtepleji bylo v Oslu." :-))) Moderátor: "A nakonec zpráva pro sázející. V pondělí zkuste brambory, ve středu to bude mrkev a v pátek tam vražte řepu." Moderátor: "Co čert nechtěl, naši republiku navštívil papež" ... ad.ad.ad. :-)))(18.5.2012)