• kingik
  ***

  Mělo to svou sílu, ale dost často to vše bylo hozeno až do nevkusné podoby. Vtipů dobrých se našlo stejně tolik jako vtipů slabých. Většina z vtipů už dnes ztratila na síle, protože to nějak odvál čas.(30.3.2010)

 • LiVentura
  *****

  "Genialitu" trousící humor...:-)(29.7.2008)

 • Ruut
  ****

  Připomenul jsem si sodu v roce 2009, tedy v době kdy mnoho narážek na dobové události bylo už značně mimo. Stejně musím ocenit vysokou úroveń celého pořadu. Tohle je opravdu kvalitní sžíravá satira. Ovšem zase bych ji až tak moc neglorifikoval. Na to je v ní přeci jen až moc hluchých míst a laciných frků.(6.3.2009)

 • Matty
  *****

  Počin, který šel přes mrtvoly, dokázal se zviditelnit a zaslouží si být vypíchnut. Kéž by se Soda vrátila na televizní obrazovky. Zlatý voči? Ale já bych to neviděl tak černě. -"Kdo je u telefonu? Dejte mi doktora Janderu"... -"Jandera" -"Jděte už do prdele, kurva!" -"Jo, tak já jedu"(15.7.2007)

 • DJ Obelix
  *****

  Vrchol televizního humoru v Čechách. S Petrem Čtvrtníčkem na věčné časy a nikdy jinak. Zde nemám, co bych vytknul...(13.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace