• Matty
  *****

  Počin, který šel přes mrtvoly, dokázal se zviditelnit a zaslouží si být vypíchnut. Kéž by se Soda vrátila na televizní obrazovky. Zlatý voči? Ale já bych to neviděl tak černě. -"Kdo je u telefonu? Dejte mi doktora Janderu"... -"Jandera" -"Jděte už do prdele, kurva!" -"Jo, tak já jedu"(15.7.2007)

 • Lima
  *****

  "A nyní hlavní zprávy. Česká televize: bezprostředně po dnešní hlavní zpravodajské relaci byl v budově televize zatčen redaktor zpravodajství o počasí Ján Zákopčaník pro opakovaný sexuální styk se zvířaty. Zákopčaník sám na obrazovce přiznal, že nejtepleji bylo v Oslu."(24.1.2014)

 • kingik
  ***

  Mělo to svou sílu, ale dost často to vše bylo hozeno až do nevkusné podoby. Vtipů dobrých se našlo stejně tolik jako vtipů slabých. Většina z vtipů už dnes ztratila na síle, protože to nějak odvál čas.(30.3.2010)

 • - Petra Černocká kvůli drsnému žertu vůči své osobě - pornoscéně v "pořadu" „Úsměvy Petry Černocké“, žalovala Českou televizi a požadovala odškodnění ve výši 1 000 000 Kč. (JoranProvenzano)

 • - Pořad musel být v roce 1998 po sporu o ochrannou známku „Česká soda“ s výrobcem stejnojmenného nápoje přejmenován na Čtvrtníček, Šteindler a Vávra uvádějí. (Olík)

 • - Terčem žertů se několikrát stal i moderátor Počasí Jan Zákopčaník, který se autorům pomstil tak, že při jedné předpovědi počasí řekl v komentáři k záběru prasat: "Toto jsou pánové Čtvrtníček, Šteindler a Vávra." Vedení České televize to považovalo za "hrubé zneužití veřejnoprávní relace" a kromě pokuty ho potrestalo několikadenním zákazem vystupování. (JoranProvenzano)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace