Připomenul jsem si sodu v roce 2009, tedy v době kdy mnoho narážek na dobové události bylo už značně mimo. Stejně musím ocenit vysokou úroveń celého pořadu. Tohle je opravdu kvalitní sžíravá satira. Ovšem zase bych ji až tak moc neglorifikoval. Na to je v ní přeci jen až moc hluchých míst a laciných frků.(6.3.2009)

Česká soda, to je past. To je past na lidi!(20.8.2007)

Počin, který šel přes mrtvoly, dokázal se zviditelnit a zaslouží si být vypíchnut. Kéž by se Soda vrátila na televizní obrazovky. Zlatý voči? Ale já bych to neviděl tak černě. -"Kdo je u telefonu? Dejte mi doktora Janderu"... -"Jandera" -"Jděte už do prdele, kurva!" -"Jo, tak já jedu"(15.7.2007)

Česká soda těžila z určité výlučnosti, protože srovnatelně satirické a neuctivé pořady v ČT jednoduše chyběly a její vedení se vždy vyznačovalo jistou "připosraností". Jednooký pak snadno může být králem. Od počátku se vyznačovala značnou nevyrovnaností danou koneckonců i tím, že na projektu pracovali rozdílní autoři. Vedle skvělých skečů, jako byly parodie na komerční reklamy ( např. I muži mají své dny ) nabo Alles Gute se objevovaly kousky, kde jsem se ošíval nad zjevnou trapností. Celkový dojem: 75 %.(21.1.2009)

Naprosto nekorektní pořad. To, co si mohli dovolit tenkrát by dnes opravdu nemohli. Spousta černého humoru a tak podobně. Čtvrtníček je borec! "Je profesorem matematiky v koncentračním táboře." :D(1.2.2013)