• Sarkastic
  ****

  Chvílemi to byla opravdová soda, ze které se mi málem protrhla bránice, občas zase nepříliš vtipné nebo mnou nepochopené (několik osobností tehdejší doby pro mě bylo neznámých, ale třeba u "vysavače" jsem se mínil smíchy potrhat, zatímco někdo neznalý osobnosti Josefa Luxe asi dumal, co tím chtěl básník říci). Seriál jednoznačně táhne Čtvrtníček (z počátku z terénu, později u zpráv), Alles Gute, reklamy a pak i někdy dobře sestříhané reportáže nebo vlastní vtipy. Věřím, že kdybych seriál sledoval v době vzniku a znal všechny souvislosti/politiky, udělil bych bez většího přemýšlení plný počet (i za odvahu přijít s něčím takovým), z dnešního pohledu to vidím na solidní 4*. "Od romské problematiky přejděme k problematice dětské. V mateřské školce ve Frenštátu napadla skupina tříletých dětí učitelku. Zbila ji a pak šla spát. Motivem byly zabavené hračky. Mluvčí policie nám k celé události sdělil: Je zarážející, že děcka dokázala po činu klidně usnout, až na jedno, které se pokusilo učitelku přikrýt dekou. Škoda jen, že se učitelka udusila."(29.2.2012)

 • heyda
  ****

  Někdy výborné, někdy průměrné. Každopádně celkově skvělá nejen politická satira. Za tu nevyrovnanost 80%.(25.5.2010)

 • igi B.
  ***

  V běhu let a jednotlivých epizod značně nevyrovnaný pokus o tušašské >satirování< , formou napodobující do jisté míry kongeniální britské Monty Python, d.m.s.n. však místy želbohu velmi až komunálně povrchní a podnes (už jen) značně přeceňovaný... Tož tak, Scheiße Katze zemlbába... °-/ - - - P.S. Tak ještě že do toho šel tenkrát ten Pragoprint, že... Jojo, tak se popřevratově ve Stolici kalila soda... - - - - - (Vídáno častokrát v běhu let na té naší >veřejnostádní< , hodnocení kdysi v dobrém rozmaru vystředěné mnohé, komentář zde při posledním repete na >jiné sodě< jako dvěstějednapadesátý - 8.11.2011)(8.11.2011)

 • Subjektiv
  *****

  Česká soda, to je past. To je past na lidi!(20.8.2007)

 • Ainy
  *****

  Plný počet hvězdiček, jednoznačně! :-) Moderátor: "V České televizi byl zatčen Jan Zakopčaník pro opakovaný styk se zvířaty. Sám Zakopčaník před kamerou přiznal, že nejtepleji bylo v Oslu." :-))) Moderátor: "A nakonec zpráva pro sázející. V pondělí zkuste brambory, ve středu to bude mrkev a v pátek tam vražte řepu." Moderátor: "Co čert nechtěl, naši republiku navštívil papež" ... ad.ad.ad. :-)))(18.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace