poster

Ztracená dovolená

 • slovenský

  Stratená dovolenka

 • anglický

  Lost Holiday

Dokumentární

Česko, 2006, 85 min

Režie:

Lucie Králová

Hrají:

Lucie Králová
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DaViD´82
  ****

  Kdyby raději natočili dokument o tom, proč český cestovatel musí ve Švédsku popelnice vymetat. Ovšem co by si bez takových obětavých Ládínků, kteří se nebojí ušpinit, náš dokumentární film počal, že?(2.7.2009)

 • heyda
  ****

  Igi B. nejen že opět ukázal svoji nízkou inteligenci, ale řeší samozřejmě něco úplně jiného než by měl. Celá jeho kritika filmu spočívá v tom, že je to nuda a že je to financováno z našich peněz. Chudáček jeden, až tak si svých penízků považuje. Tenhle dokument je možná trošičku nuda, zábavný taky není, ale rozhodně není nezajímavý a jeho výsledek ukazuje jednu strašně pozitivní věc, a to fakt, že lidé stále umí být lidští, což mně osobně z tohoto dokumentu zůstane v hlavě nejdéle. To, že technická stránka filmu byla velmi slabá a že je to z mých peněz. To už za minutu nebudu ani vědět. :-) 70%(29.6.2011)

 • JFL
  *

  Glosa v A2(19.8.2008)

 • Mononoke.
  ****

  Myslím, že celkové provedení mohlo být lepší. Konec byl zbytečně natahovaný, přesto 4* za originální nápad, který ale nebyl podle mě dotažený do konce.(9.11.2007)

 • Matty
  ****

  "To je velice... velice podstatná věc, že Číňanů je hodně" Jedna z hlášek z jednoho velice, velice vtipného detektivního pátrání. Nedoporučuji očekávat klasický dokument o něčem a ptát se „K čemu to bylo?“. Doporučuji očekávat zábavný film o ničem a ptát se „Bavilo mě to?“. Za sebe odpovídám ANO, HODNĚ. 85% Zajímavé komentáře: Radko, Dannysek4U, Eruntano(10.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace