• NinadeL

Cesta z města se po dvanácti letech překlopila do Cesty do lesa a nestálo to za to. Novodobá story Romea a Julie nepřináší nic nového, snad jen herecké příležitosti pro kamarádskou partičku. Rádoby výmluvné záběry na les postrádají osobitost, nekonzistence s prvním dílem je nejpalčivější při srovnání Hanákových etudek, které ve dvojce nemají žádnou pointu. Polívka a Holubová opakují po sté co už předvedli mnohokrát před tím, Schmitzerova linka měla možná na víc, ale opět nedosáhla žádné pointy a tentokrát i ta Bára byla o ničem. Pokud je teď super módní Anna Linhartová, tak to nás čeká ještě hodně mlácení prázdné slámy.(1.7.2015)

• ledzepfan

Vorlovská stylizace je fuč stejně jako jemná poetika prvního dílu.. Namísto toho se tu dokolečka devalvuje houbový motiv a po celý film úspěšně klouže po povrchu...(1.6.2016)

Moc hezky natočeno, bezva oddechovka, ale můj styl to není:((16.7.2013)

Kupodivu se mi Cesta do lesa líbila víc než Cesta z města.(25.7.2013)

• Britrik

S poselstvím filmu (vraťme se do lesa, přírody, na vesnici) souhlasím. Se zvolenými prostředky nikoliv. New age agitka, jak už tu zaznělo a trvalý výsměch Církvi mi samozřejmě sympatické není. I přesto, že jsem myslivec a chvalozpěv na mužíky v zeleném je hezký. Proto nehodnotím. P.S. Anča Linhartová je fakt moc hezká zrzka!(15.7.2013)