poster

Sesterstvo putovních kalhot 2

 • USA

  Sisterhood of the Traveling Pants 2, The

Dobrodružný / Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 115 min

 • uterox
  ***

  Není to špatné, ale mezery ve druhém dějství jsou značné. Příběh se nám stírá. Skoro bych řekl, že "závěr" byl odfláknutý. Čekal bych, že tam bude nějaký závěr příběhu, ale nebylo tam nic. Hlavně jsem očekával, jak dopadne příběh Carmen a nic. Namísto toho holky jeli spolu do Řecka a dali se zas dohromady. Věřím, že knížka může být v tomto případě skutečně lepší.(25.7.2012)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Rachel Portman: 1. Rock & Roll Eric Hutchinson ,2. Together Michelle Branch ,3. Sunset Man James Otto ,4. No One's Aware Jack Savoretti ,5. Warm Whispers Missy Higgins ,6. Friday Night Craig David ,7. Sister Rosetta (Capture) Noisettes ,8. 5 times out of 100 Hot Hot Heat ,9. Girls Just Want To Cyndi Lauper ,10. You Are Mine Mute Math ,11. Strange & Beautiful Aqualung ,(14.5.2011)

 • PeterNet
  **

  Bohužel, po hodině filmu se nám to změní v telenovelu. Jsou to takové lepší dvě hvězdičky, protože v porovnání s prvním dílem je film o dost horší, nemůžu dát tři. Film je celkem zmatený, nicméně konec šťastný a když vám úsměv na tváři vyraší, je to v pořádku a stojí za to na to mrknout.(5.3.2010)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Bridget (Blake Lively) odjíždí na Brownovu univerzitu a Lena (Alexis Bledel) chodí na Rhode Islandskou školu umění. Ve skutečnosti se obě instituce nacházejí ve stejné ulici ve městě Providence na Rhode Islandu. (Aknah)

 • - Ve scéně se členkou kapely The Cheetah Girls Adrienne Bailon můžete vidět fitness DVD Byou (2006) její společnice ze skupiny Sabriny Bryan. (HappySmile)

 • - Bridgetina otce hraje Ernie Lively, opravdový otec herečky Blake Lively. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace