poster

Sesterstvo putovních kalhot 2

 • USA

  Sisterhood of the Traveling Pants 2, The

Dobrodružný / Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ****

  Rozpočet $27miliónovTržby USA $44,089,964Tržby Celosvetovo $44,352,417Tržby za predaj DVD v USA $14,509,836 //počet predaných kusov 934,176║ Z tohto žánrového súdka jedna z tých príjemných a pozerateľných vecí, Grécke prostredie opäť očarilo. /70%/(11.3.2010)

 • delaware
  *****

  Ještě o kapku lepší než jednička. Živější, barevnější. Obdivuju režisérku a snad i více scénáristku, protože vměstnat tři knižní díly do jednoho filmu bez toho, aby divákovi chyběly souvislosti, se jim povedlo znamenitě. Sesterstvo je moje dlouhodobá srdcovka, proto 5 hvězd. A taky za fantastické hlavní představitelky, zvláště pak za talent Amber Tamblyn a vlasy Blake Lively... ^^(21.11.2008)

 • Psema
  ***

  Prakticky ve všech bodech totožné s jedničkou. Jen s hezčím vizuálem.(4.11.2008)

 • Aknah
  ****

  Perfektní ztvárnění a vystihnutí pocitů na podruhé... Pohodový filmeček s krásným příběhem a nezapomenutelnou atmosférou. Tibby jako vždy originální, Carmen je svá, Lena svéráznější a Bridget nesmírně nadaná. Musím říct, že ty tři roky jsou na těch holkách znát, všem to moc sluší a jsou takové vyzrálejší, což je realita i vlastně cíl režisérky. Sice je pravda, že mám pro Alexis Bledel slabost jako pro Gilmorku, ale nejvíc mi tady sedla America Ferrera, která hrozně prokoukla a zkrásněla. Amber Tamblyn jako Tibby zahrála skvělý pokus o zázrak, to sem se zase nasmála :) Ale tentokrát měla každá dívka dojemnější příběh, Tibby měla problém nejen s těhotenstvím, ale s příjmutím toho, že někoho opravdu miluje, Lena si musela přiznat, že na Kostase jen tak nezapomene, Bridget konečně poznala svou babičku a příběh její zemřelé matky a v neposlední řadě Carmen - nový přírustek do rodiny, nová láska i domov.... a hlavně v sobě našla talent ! Doprovázená hudba velmi sedla příběhu a přirozené herecké výkony jen utvrdily kouzlo okamžiku. Že jedna pro druhou udělají vše, je znát, hlavně u porodu, ke kterému běží nejlepší kamarádka, je to prostě nepopsatelně úžasný ! Já neříkám, že tady je vše reálné, ale to přátelství, to je něco tak hezkého, že si někdy řikám, proč to takhle není pořád... asi sem naivní, ale přátelství a rodina je to nejdůležitější v životě, když opomíjím zdraví... a to je tady jasně zdůrazněno.. asi proto pro mě vyzněl film celkově dojemně a dokonale. Asi mi je příběh a život Carmen nejbližší, sice se neztotožňuju s odchodem otce a tak, ale je mi taková nejsympatičtějí... Jinak musím dodat, že je taky úžasný, jak má každá svůj styl a povahu a to se hlavně odráží na oblečení... Tibby - odvážná, Lena - romantická, Bridget - sportovní a Carmen je prostě Carmen, čiší radostí, svéhlavostí a vypadá vždycky úžasně. Konec je obrovská úleva, když sleduju skok do moře, kterej je naprosto spontánní... Je ale pravda, že nejedou podle knížky, jelikož kalhoty se ztratí až v posledním díle, ale asi nechtěly natáčet všechny čtyři díly, do třetice všeho dobrého, bych to klidně brala, i s odkladem let. Rozhodně si to nenechám ujít, protože já ty holky žeru !!! :)(9.6.2009)

 • peter12
  ***

  Príbehovo podobná jednotke,tak aj komentár je skoro ten istí.K tomu pekná Grécka krajina a strata rifiel "zamrzí". Tak ani dvojke nemám čo vytknúť,dej ubieha pomaly,prijemne.Príbeh o priateľstve,lásky a príbehov čo ponúka sam život.Z solídnymi hereckými výkonmi protagonistov.Keď si chcete pozrieť ľahkú komédiu,bez zložitých zápletok tak si pozrite tuto.(26.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace