poster

Sesterstvo putovních kalhot 2

 • USA

  Sisterhood of the Traveling Pants 2, The

Dobrodružný / Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • viperblade
  ****

  Jsou filmy pro dívky (tohle a jednička) a filmy pro dívky (Stmívání). Ty prvně zmíněné mám celkem rád, těm druhým nějak nemůžu přijít na chuť. A právě proto ty první filmy vždy trochu nadhodnotím, aby bylo jasno, že to nespadá do té druhé kategorie. Navíc potěší přítomnost Kyla MacLachlana. Z 3.5 * se rázem stanou 4. A přiznávám se, je to z části i kvůli Alexis, jenže já pro ni mám obrovskou slabost...(3.10.2009)

 • Gereth
  ***

  Se změnou režiséra přišlo alespoň částečné vystřízlivění a tak se při sledování pokračování sesterstva nebudete nevěřícně ošívat tak často jako u jedničky. Stále je to nablblá romantická komedie pro puberťáčky, ale už obsahuje nějakou tu reálnou upřímnost a celkovou lehkost. Minimálně jsem se tentokrát nemusel cítit nepatřičně, když jsem každých pět minut nevytahoval kapesníčky. I ta čtveřice mi přišla nějaká krásnější, jak vzhledově, tak i herecky. Myslím, že můžu s klidným srdcem říct, že to dalo fušku, ale jsme na koukatelném průměru. // 50%(26.7.2010)

 • rikitiki
  **

  Rozplizlé. /22. 8. 11./(21.8.2011)

 • Zíza
  ***

  Pohodový snímek. Není ani tak přemrštěle sladké a patetické jako u ostatních filmů tohoto žánru made in USA, takže opravdu klouzavě schůdné :) Friendship 4ever, right?(25.2.2009)

 • Psema
  ***

  Prakticky ve všech bodech totožné s jedničkou. Jen s hezčím vizuálem.(4.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace