Sesterstvo putovních kalhot 2

Sisterhood of the Traveling Pants 2, The

Dobrodružný / Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 115 min

Rozpočet $27miliónovTržby USA $44,089,964Tržby Celosvetovo $44,352,417Tržby za predaj DVD v USA $14,509,836 //počet predaných kusov 934,176║ Z tohto žánrového súdka jedna z tých príjemných a pozerateľných vecí, Grécke prostredie opäť očarilo. /70%/(11.3.2010)

Pohodový snímek. Není ani tak přemrštěle sladké a patetické jako u ostatních filmů tohoto žánru made in USA, takže opravdu klouzavě schůdné :) Friendship 4ever, right?(25.2.2009)

Se změnou režiséra přišlo alespoň částečné vystřízlivění a tak se při sledování pokračování sesterstva nebudete nevěřícně ošívat tak často jako u jedničky. Stále je to nablblá romantická komedie pro puberťáčky, ale už obsahuje nějakou tu reálnou upřímnost a celkovou lehkost. Minimálně jsem se tentokrát nemusel cítit nepatřičně, když jsem každých pět minut nevytahoval kapesníčky. I ta čtveřice mi přišla nějaká krásnější, jak vzhledově, tak i herecky. Myslím, že můžu s klidným srdcem říct, že to dalo fušku, ale jsme na koukatelném průměru. // 50%(26.7.2010)

Kvalitativně na úrovni jedničky. Oddychová komedie s dramatickými prvky, která rozvíjí zápletky z prvního dílu a co víc, nepůsobí to jako nastavovaná kaše, ale jako opravdu přímé pokračování. Tentokrát mi ale všechny 4 zápletky přišly rovnocenné a bavily mě. Třetí díl bych klidně uvítal, klidně i bez kalhot (bez dvojsmyslu).(13.12.2016)

• mysiak

Je to pre ženy, a preto sa mi to až tak nepáčilo...ale Blake Lively je vážne kosť...ale neviem o čom to bolo(20.2.2009)

• - Ve scéně se členkou kapely The Cheetah Girls Adrienne Bailon můžete vidět fitness DVD Byou (2006) její společnice ze skupiny Sabriny Bryan. (HappySmile)

• - Závěrečná scéna, kde dívky skočí z útesu do moře, byla přidána na žádost Amber, Americy a Blake. V Řecku viděly 2 teenagery skákat z útesu, ty je přesvědčily, aby to taky zkusily. Dívky následně požádaly režiséra, jestli se by se takováto scéna nemohla objevit i ve filmu. (HappySmile)

• - Bridgetina otce hraje Ernie Lively, opravdový otec herečky Blake Lively. (HappySmile)