Sesterstvo putovních kalhot 2

Sisterhood of the Traveling Pants 2, The

Dobrodružný / Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 115 min

Není to špatné, ale mezery ve druhém dějství jsou značné. Příběh se nám stírá. Skoro bych řekl, že "závěr" byl odfláknutý. Čekal bych, že tam bude nějaký závěr příběhu, ale nebylo tam nic. Hlavně jsem očekával, jak dopadne příběh Carmen a nic. Namísto toho holky jeli spolu do Řecka a dali se zas dohromady. Věřím, že knížka může být v tomto případě skutečně lepší.(25.7.2012)

• rikitiki

Rozplizlé. /22. 8. 11./(21.8.2011)

• Smok

Štvorica (herecky) nevýrazných hlavných hrdiniek, ich dojemné nefalšované kamarátstvo, ktoré utužujú putovné šťastné nohavice a "neobyčajné" životné príbehy. WTF? 1* za to že som pochopil, že s Americou Ferrera sa v Škaredej Betty maskéri moc nenatrápili a za to, že obrázky na tomto dvd sa hýbali...(29.12.2008)

Strávit dvě hodiny s téměř čistě holčičím filmem asi nebyl právě nejlepší nápad, ale nakonec to ani nedopadlo tak zle, jak jsem se obával. Je pravda, že mi chvilku trvalo, než jsem se v jednotlivých postavách zorientoval, ale nakonec se mi to úspěšně povedlo a dokonce jsem tomuto filmu přišel i docela na chuť. Samozřejmě není to nějaký film, který bych já osobně považoval za nějaké mimořádné nadprůměrné dílo, to ani náhodou, ale na rozjezd dne, když se dopoledne probudíte a chcete se podívat na něco, co vás probere, to myslím docela solidně zafungovalo. A to podotýkám, že i bez znalosti prvního dílu, čemuž jsem pochopitelně rád. Nějakým zvláštním nápadem tedy tenhle snímek neoplývá, ale důležité je, že ten nápad funguje, film je totiž o čtyřech holkách, přičemž každá z nich je někde jinde a pracuje na něčem jiném, jedna hraje divadlo, druhá se věnuje archeologickým vykopávkám, třetí pracuje ve videopůjčovně a čtvrtá absolvuje studium malířství na umělecké škole. Čtyři různé směry, kterými se hlavní hrdinky ubraly, tak daly tvůrcům šanci na docela příjemné změny prostředí, takže než jsem se jako divák stihl začít nudit u jednoho příběhu, tak mě střih přenesl do života další hrdinky, takže v tomhle je výhoda filmu a docela dobře to funguje. Jako mírný nadprůměr je tohle docela příjemný film, a proto dávám tři hvězdy.(3.7.2010)

Prakticky ve všech bodech totožné s jedničkou. Jen s hezčím vizuálem.(4.11.2008)