Krvavá laguna

Andrew Traucki

Rodrigo Balart

Kostýmy:

Justine Seymour

Konečne kvalitný, dobrý, silný, napínavý a INTELIGENTNÝ horor o krokodýloch - a nemusí to byť béčko, céčko, ani komediálne odľahčené či sci-fičkom nadsadené.(11.9.2011)

Více jako půlka filmu se odehrála na asi dvou stromech, ale i tak povedený filmek. Rozhodně jsem se nebál, ale napjatý jsem byl, nechtěl bych procházet kalnou vodou, ve které na mě čeká 4metrový krokodýl. 60%(22.4.2009)

• Hrabka

Po filmu jsem sáhnul, protože se mi líbí filmy, kde jsou hrdinové v pasti, odříznuti od světa, bez minimálních nadějí k záchraně (např. Odsouzeni zemřít nebo ostrovní filmy). V tomto případě se několik hrdinů dostává na stromy nad nekonečně rozsáhlou deltou nějaké řeky. No prostě voda je všude a oni šplhají po stromech jak opice. V čem je problém? Je tam chytrý krokodýl. A právě ve slově chytrý vidím jeden ze zádrhelů filmu. Vždyť ten krokodýl neloví, ten si z těch chudáků dělá takovou prdel, že to je naprosto nereálné a působí to hodně divně. Chování lidí a některé scény jsou taky mimo mísu, takže požitek z pěkné přírody a docela napínavé atmosféry je poměrně často kažen. Je to škoda, nápad to není špatný, ale chtělo by to zapracovat na logičnosti a celkovém zpracování. 45%(23.6.2010)

Krvavá laguna není zas až tak krvavá, ale koukatelná rozhodně ano. Scénář sice nepsal žádný génius, ale o to úspěšněji se postavy vyhýbají dementnímu chování, takže s průměrným jednorázovkovým hodnocením si hlavu nelámu. 55%(23.12.2014)

• Hakha

Dost velké zklamání, tak špatný film jsem nečekal. Vše působí televizně od výkonů herců až po kameru, ale to bych za tak velký problém neviděl. Napětí je nulově a hercům jsem nic nevěřil a necítil jsem s nimi, nejvíce jsem kroutil hlavou nad dialogama, které jsou příšerně napsané a celkově jsem nečekal takovou roztahanou nudu s mnoha scénáristickými hloupostmi. Mé hodnocení 1 hvězdička…(1.10.2008)