Blázinec na koleji 2 (video film)

Dorm Daze 2

• SK název

Internátne zmätky 2 - Škola na mori

• EN název

National Lampoon's Dorm Daze 2: College @ Sea

Komedie

USA, 2006, 100 min

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $512,000(23.7.2010)

• MM_Ramone

Je to presne taký istý hnus ako aj jednotka akurát, že sa to presunulo na obrovskú, luxusnú zaoceánsku výletnú loď. To je jediný malý plus pre "Blázinec na koleji 2", ale to veru nestačí na to, aby som tomuto titulu pridelil aspoň jednu hviezdičku. Nemôžem tak urobiť z dôvodu, že sa jedná o skutočne veľmi zle natočenú teenagerskú komédiu, s hrozne nesympatickými, hlboko podpriemernými hercami a primitivným scenárom. Odpad!(29.12.2009)

• MMR

Ach, škoda. Druhý díl až na pár stejných herců absolutně nenavazuje na mou oblíbenou jedničku. Což je škoda, ale dalo se to čekat. Moc mě to nebavilo, bohužel, už to nebylo tak bláznivě propracované, tak zajímavě propletené. Možná to bude chtít ještě pár shlédnutí, abych tomu přišel na chuť, ale nevím, zda se mi do vůbec chce jít...(5.6.2011)

• Smok

Po zhliadnutí prvého dielu som do komentu pred cca rokom písal, že dvojku už ani nechcem vidieť. Bohužiaľ, videl som...(29.12.2009)

• juta

Takový neucelený. Strašně moc herců a střihy od jednoho k druhému nedělaly dobrotu. Až závěrečná hra byla docela dobrá, jinak hodně špatný. (26.5.12)(27.5.2012)

• IQ Tiqe

Ujetá úchylárna, na které je zajímavá a místy zábavná jen pasáž s (ne)povedenou divadení hrou. 35%(13.1.2011)

• PauloZ

Pro tento teatrální skandál raději nebudu plýtvat slovní municí :). Velký úpadek a velmi těžko hledat alespoň kvality podobné prvnímu dílu.(27.5.2012)

• tomeek

Škola na lodi, nikdo nemá žádné povinnosti... demence, příběh hrozný, ale bylo to tak ujeté, že jsem se párkrát po chuti zasmál. Na jedničku to ale nemá.(27.5.2012)

Klasická teen komedie, která se ani v nejmenším neliší od odstatních(27.8.2006)

• Zemi11

No, ...(23.8.2014)

• The Viper

Oproti jedničce je tohle hrůza teda....podívejte se do galerie, to vám bude bohatě stačit.(31.8.2010)

Příšerný.... Ale některý ty hlášky stály za tu hodinu a půl. :) Dobré odreagování.(3.8.2009)

• Elbarto08

Tady byla dobrá akorát paní kapitánová, polovina hry, opilá Jerry a ta lesba co neumí udržet diamant v kleštičkách(24.2.2011)

• Dabel.2000

Hrozná blbost, snad na to raději ani nekoukejte. Ani nevim jak sem vydržel koukat až dokonce.(7.8.2008)

Super komedie, plná bab, hlášek a komických situací. Scény typu vyhulíme opici, nebo kapitánova žena mluví za všechno.(20.9.2009)

• Psycho.R

Jednička byla slabá, ale dvojka už je fakt průser(22.11.2011)

Ja vám neviem...ono to vôbec nebolo až také zlé. Dá sa povedať, že celý film som sa viac menej bavil. I keď skutočná zábava začína až v druhej časti filmu s hraným divadelným predstavením.(29.12.2009)

• CaMMe

Naprosto tupý humor, který bude bavit publikum okolo 15ti let. Ano, našlo se tam i místo kdy jsem se zasmál, ale to je za hodinu a půl zatraceně málo. Film si zaslouží odpad, ale za krásné slečny a za první divadelní hru - "to jsou má ňadra, to je můj hrudník a to jsou její dudy...hopsa hopsa.....skvostně postmoderní" dávám dvě hvězdy - 35%.(6.9.2009)

• jamoje

no... nebolo to až také úplne príšerné :)(28.12.2009)

• casef

U jedničky jsem se celkem i dobře pobavil, tak jsem čekal, že i druhý díl přinese alespoň trochu vtipnu, bohužel nestalo se. Tohle bylo tragicky nevtipný. Jediný co za něco stálo, byly kozy kapitánovy ženy.(29.12.2009)

<< předchozí 1 2