Blázinec na koleji 2

National Lampoon's Dorm Daze 2: College @ Sea

Komedie

USA, 2006, 100 min

• The Viper

Oproti jedničce je tohle hrůza teda....podívejte se do galerie, to vám bude bohatě stačit.(31.8.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $512,000(23.7.2010)

• MM_Ramone

Je to presne taký istý hnus ako aj jednotka akurát, že sa to presunulo na obrovskú, luxusnú zaoceánsku výletnú loď. To je jediný malý plus pre "Blázinec na koleji 2", ale to veru nestačí na to, aby som tomuto titulu pridelil aspoň jednu hviezdičku. Nemôžem tak urobiť z dôvodu, že sa jedná o skutočne veľmi zle natočenú teenagerskú komédiu, s hrozne nesympatickými, hlboko podpriemernými hercami a primitivným scenárom. Odpad!(29.12.2009)

• MMR

Ach, škoda. Druhý díl až na pár stejných herců absolutně nenavazuje na mou oblíbenou jedničku. Což je škoda, ale dalo se to čekat. Moc mě to nebavilo, bohužel, už to nebylo tak bláznivě propracované, tak zajímavě propletené. Možná to bude chtít ještě pár shlédnutí, abych tomu přišel na chuť, ale nevím, zda se mi do vůbec chce jít...(5.6.2011)

• juta

Takový neucelený. Strašně moc herců a střihy od jednoho k druhému nedělaly dobrotu. Až závěrečná hra byla docela dobrá, jinak hodně špatný.(27.5.2012)