Nevybuchnuté bomby, zaměněné tašky... jsou ti spiklenci takoví pechaři nebo amatéři? Každopádně do atentátu vlažné, pak se ale rozjede mašinérie od začátku odsouzená k tragickému neúspěchu a napětí by se dalo krájet.(8.8.2009)

U mě přesně 70% a nevím, kam se přiklonit. Výborně zrežírované, Singer to má v malíku a jeho styl je stejně tak efektivní v rámci povrchních amerických thrillerů i v trochu přemýšlivějších a dramatičtějších polohách, kde vládnou britští herci. Ale Cruiseovi jsem to nežral ani na sekundu.(6.2.2009)

I když člověk ví, jak to dopadne, je to stále napínavé. Podobně jako United 93. S tím rozdílem, že Singer ten intezivní zážitek rovnoměrně rozdělil do celého filmu. Greengrass si to nechal nakonec a já jsem málem dostal infarkt. Ani mi nevadilo, že všichni Němci mluví anglicky. Navíc ten přechod z Cruisovy němčiny do angličtiny byl, myslím, vyřešen velmi elegantně a nenásilně. Rozhodně doporučuju také kvůli poselství, které Valkýra nese.(2.9.2009)

• larelay

Bohuzial... Nebudem sa rozpisovat, co vsetko mi nesadlo, ale kto sa trosku vyzna a vie, kde je sever, tak mu to je jasne. Od historickych filmov, ktore su zalozene na skutocnej udalosti ocakavam trosku viac. A musim sa priznat, ze jednu hviezdu dole stal tento film aj vrcholne nesympaticky, sterilny Tom Cruise, ktoreho naozaj nemusim.(1.5.2009)

Jsem spokojený, Brian Singer mě opět nezklamal a nenudil. Dost jsem se těšil, jak se Singer popere se závěrem, ale zvládl to na výbornou, jež jsem byl plný očekávaní a napětí jak tento kvalitní film dopadne. Mé hodnocení 4 hvězdičky...(13.2.2009)

• - Detailní záběr na vlajku, kterou začíná úvodní pasáž v Africe, je digitálně upraven. Samotná vlajka v tom záběru vůbec není a byla přidaná digitálně až v postprodukci. (FIBO)

• - Pro nákladní auta německé armády filmaři použili vozy nakoupené od České armády. Pro potřeby natáčení je předělali tak, aby vypadaly jako německá auta, používaná ve II. světové válce. (FilmFan24)

• - Rozpočet filmu měl činit pouze 20 mil. dolarů. Poté co Cruise přijal roli se zvedl na 60 mil. dolarů. Po skončení natáčení studio ohlásilo rozpočet 75 mil. dollarů, ale konkurenční studia si myslí, že rozpočet byl více jak 95 mil. dollarů. (Pattrick)