Alvin a Chipmunkové

Alvin and the Chipmunks

Alvin a Chipmunkovia

Animovaný / Komedie / Rodinný / Hudební

USA, 2007, 87 min

Už bych asi opravdu měla dospět, když já ale chci ty veveričky(nu dobrá, nejste veverky ale chipmunkové) domu :o)(23.9.2009)

• Thomick

Neskutečně protivnej film. Jako pohádka pro děti strašně obyčejné, jako sonda do nitra hudebního showbyznysu hrozně naivní a povrchní.(7.3.2010)

• gogo76

Úžasná blbosť, ktorú som musel pozerať s deťmi. Prvú polovicu som videl celú a druhú iba s jednym okom. Nedokázal som to dopozerať z jediného dôvodu, a tým je absencia humoru. Milé postavičky sa po pol hodine stali otravnými a ten ich spev mi liezol na nervy tiež. Pokračovanie už nemusím vidieť a nechcem o nich ani počuť. Adios chipmunkos! 40%(7.5.2011)

• NinadeL

Původní seriál patřil mezi tu nostalgickou větev, která snad nikdy nešla s českým dabingem, ale valná většina konzumentů ji znala v němčině. Podobně jako Sailor Moon nebo Milu Superstar. Nové filmy se nesou na jedné vlně společně a Méďou Béďou a Šmouly. Takže nové generaci dětí jsou šuma fuk pradávné kořeny a lačně a spokojeně si zkonzumují jen to, co je módní dneska. Nic víc, nic míň.(12.4.2012)

• Sofia

Ty tři uječené veverky mi silně připomínaly Teletubbies...ještě ten čtvrtý jim tam chyběl :-)(25.7.2008)