poster

Alvin a Chipmunkové

 • USA

  Alvin and the Chipmunks

 • Slovensko

  Alvin a Chipmunkovia

Animovaný / Komedie / Rodinný / Hudební

USA, 2007, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • johnn333
  **

  Naleštěná, cukrkandlová variace na High School Musical, vyrobená speciálně pro americké předškoláky, kteří ocení, že na ně z pódia nepiští Zac Efron, ale parta potrhlých plyšáků. Když si odmyslíte písničky a veverky, dostanete třetí pokračování Garfielda...(8.2.2008)

 • MM_Ramone
  **

  Traja nesympatickí, hyperaktívni, uvrieskaní, upišťaní hlodavci - "Alvin a Chipmunkovia" - nahlúply tlustoprd Simone, okuliarnatý chytrák Theodor a ich šéf Alvin. Spievajúce veverice. Ich synteticky upravené, mrnčavé hlasy, ktorými hovorili a aj spievali všeobecne známe songy, mi boli tak protivné, že som mal čo robiť, aby som to dopozeral až do konca. Nechcem si ani len predstaviť oficiálny soundtrack ku tomuto filmu. To musí byť fakt hrôza. **(25.4.2011)

 • Thomick
  odpad!

  Neskutečně protivnej film. Jako pohádka pro děti strašně obyčejné, jako sonda do nitra hudebního showbyznysu hrozně naivní a povrchní.(7.3.2010)

 • Don Jebal
  **

  Rozpočet: 60 000 000 $ Otvárací Víkend: 44 307 417 $ (v 3 475 Kinách) Tržby USA: 217 326 974 $ Tržby Celosvetovo: 361 336 633 $(15.5.2012)

 • gudaulin
  *

  Ano, trpěl jsem. A uniknout se tomu bohužel nedalo. Je to prototyp americké rodinné podívané pro nejširší lidové vrstvy, a proto z hlediska scénáře napsané a herecky odehrané tak, aby to odpovídalo vkusu typického masového diváka. Kdyby zůstalo jen u plyšových burunduků, jednalo by se sice o poněkud kýčovitou, nicméně v rámci dětského filmu ještě snesitelnou zábavu, jenže se tam vyskytují prsaté herečky a elegantní hezouni viditelně určení pro dospělácký doprovod, u kterého se předpokládá vkus a duševní rozhled pětiletého dítěte. Tenhle druh masové produkce mě prostě míjí. Celkový dojem: 15 %.(1.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace