Alvin a Chipmunkové

Alvin and the Chipmunks

Alvin a Chipmunkovia

Animovaný / Komedie / Rodinný / Hudební

USA, 2007, 87 min

Pohádka pro děti, pro dospělé nic moc. Vtipných tam bylo jen pár momentů, aspoň trochu to zachraňoval Lee. Občas jsem Chipmankům nerozumněl, hlavně když zpívali a příběh taky habruje. Čekal jsem trochu víc.(3.3.2012)

Rozpočet $60miliónovTržby USA $217,326,974Tržby Celosvetovo $361,336,633Tržby za predaj DVD v USA $137,098,433 //počet predaných kusov 8,430,823/45%/(22.11.2008)

Bylo to hrozně naivní, předvídatelné a uznejme, že blbost a trošku infantilní, ale oni byli tak roztomilý. Hlavně Theodor. 3*(3.3.2012)

• Jacinda

pokud bych chtěla výmaz mozku, nebo aby moje děti byly degenerované, záhnu po téhle hovadině s děsnou animací a zvráceným protivným zvukem(12.4.2012)

• Jossie

Kdyby ti chipmunkové neměli tak odporné hlasy a ty písničky nebyly tak strašné, tak by se mi to i líbilo. Protože byli vážně docela roztomilí a i když jsme podobný příběh viděli už mockrát, špatný nebyl. Ale bohužel, jakmile ti hoši otevřeli tlamy, tak se to všechno kazilo.(9.4.2008)