poster

Alvin a Chipmunkové

 • USA

  Alvin and the Chipmunks

 • Slovensko

  Alvin a Chipmunkovia

 • Velká Británie

  Alvin and the Chipmunks

Animovaný / Komedie / Rodinný / Hudební

USA, 2007, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gogo76
  **

  Úžasná blbosť, ktorú som musel pozerať s deťmi. Prvú polovicu som videl celú a druhú iba s jednym okom. Nedokázal som to dopozerať z jediného dôvodu, a tým je absencia humoru. Milé postavičky sa po pol hodine stali otravnými a ten ich spev mi liezol na nervy tiež. Pokračovanie už nemusím vidieť a nechcem o nich ani počuť. Adios chipmunkos! 40%(7.5.2011)

 • Eodeon
  *

  proč jsem film vlastně protrpěl z posledních zbytků sil? nebylo by to bývalo poprvé, kdybych dovedl odpustit absurdní premisu, kterou se nikdo ani v nejmenším nepokouší vysvětlit či omluvit, i nekoncepční scénář, nevyužité či zcela nadbytečné elementy, čítankovou šablonovitost a teatrální herectví. jsem dávno zvyklý i na tzv. "rodinné filmy", které jsou ovšem příliš primitivní i v dětských očích a příliš infantilní pro dospělejší pohled a s tím se pojící nahrazování konfliktů pseudo-konflikty. snad bych i dokázal mávnout rukou nad pokrytectvím kritiky komercializace, v níž lze s trochou úsilí nalézat trapně nezdařený pokus o sebeironii. kdovíjak mě netrápí ani velmi špatný pocit z provedení kombinace animací a živých herců, při němž jako kdybych sledoval spíše dva navzájem sotva související filmy zároveň: jeden ucházející animovaný, druhý mizerný hraný. doufal bych, že ze mně všechna ta bujará zběsilost a nemožně akcelerované tempo vysají divácké síly docela, nebudu schopen nadhledu a nebudou mě přepadat paranoidní hypotézy, že vyjmenované nedostatky jsou namnoze přísně úmyslné, jelikož tak si to divák žádá.(12.5.2013)

 • Lavran
  **

  V mnoha (MNOHA!) ohledech ztělesňují Chipmunkové mé představy o filmovém peklu. Naštěstí pro ně lze říci, že nedokonale, protože (buď jak buď) se vyskytnou momenty, kdy bych to eventuálně mohl myslet i v dobrém. Tom Hill The Third - vznešenost sama! :) 1,5* (30%)(11.6.2008)

 • Tuxedo
  **

  Chipmunkové a jejich songy jsou vlastně fajn, jen ten film jede podle až příliš okatě nalinkovaného scénáře pro nejmenší a Jason Lee není zábavný, nudný, dokonce ani otravný, prostě tu jen je. Pokud vyloženě nejste fanoušky seriálu či filmu (toho animovaného), jedná se o ztrátu času. Ta necelá hodinka a půl sice uteče rychleji než Chipmunkové na kofeinu, vyšumí však z hlavy dřív než skončí titulky.(8.1.2008)

 • CANNIBAL
  ***

  Celkem to ušlo. Sem tam něco vtipného, ale jinak byl celý děj snadno předvídatelný, takže ničím vůbec nepřekvapil. Jinak jako chipmunkové mě mnohem více bavili Chip a Dale od Walta Disney. To je totiž stejná rasa hlodavců,.akorát jsou více IN. Lepší by bylo, kdyby se právě Chip a Dale dostali na stříbrné plátno, popř. ve 3D.(4.3.2012)

 • - Auto, kterým jezdí Dave je britské Triumph TR4. (HellFire)

 • - V originálním zvukovém zpracování každého chipmunka mluví a zpívá jiná osoba. (J*A*M*A*L)

 • - Japonská panenka Alvina říká ("Konbanwa. Watashi wa Alvin desu") – což, přeloženo do češtiny, znamená „Dobrý večer. Jmenuji se Alvin.“ Španělská panenka říká ("Hola! Me llamo Alvin y yo quierro un hula hoop!") – „Ahoj! Jmenuji se Alvin a chci tančit hula hoop!“ (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace