poster

Alvin a Chipmunkové

 • USA

  Alvin and the Chipmunks

 • Slovensko

  Alvin a Chipmunkovia

Animovaný / Komedie / Rodinný / Hudební

USA, 2007, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lavran
  **

  V mnoha (MNOHA!) ohledech ztělesňují Chipmunkové mé představy o filmovém peklu. Naštěstí pro ně lze říci, že nedokonale, protože (buď jak buď) se vyskytnou momenty, kdy bych to eventuálně mohl myslet i v dobrém. Tom Hill The Third - vznešenost sama! :) 1,5* (30%)(11.6.2008)

 • Gilmour93
  *

  „Jmenuji se Earl, teda vlastně Dave a jsem terorizován trojicí hlodavců fetujících hélium.“ Tohle kdysi řekl můj kolega ze skupinové terapie, na kterou jsem po nekonečné smyčce Chipmunků na přehrávači mých dětí začal chodit i já. Nyní se cítím vyléčen. Jen v čase Vánoc si občas narazím na hlavu Santovu červenou čepici, omotám se blikajícími světly ze stromečku a ve stavu připomínajícím katatonii si 18 hodin jako kolovrátek prozpěvuji: „K Vánocům mi éro kup, já bych si přál hula hup…“(6.5.2013)

 • boshke
  *

  Řečeno slovy Bernarda z Black Books - child poison. Neskutečná slátanina nedávající smysl. Chudák Lee, kterého mám tak rád jako Earla, je tady za úplného trotla. Nejzoufalejší pokus, jak pobavit děti, co jsem za poslední dobu viděl... 20%(28.12.2010)

 • Bauer
  ***

  Infantilní film! Taková blbůstka! Pro děti jak dělané a věřím, že se to může líbit i některým dospělým. A ano, já patřím do té skupiny (skoro)dospělích a docela se mi to hodně libílo, protože jsem se skvěle bavil. Malí Chipmunkové byli neuvěřitelně roztomilí, při pár scénách jsem měl úsměv na tváři (třeba scéna, kdy se jednomu zdál zlý sen), jak moc byli roztomilí. Pár vtipných scén by se s nimi také našlo a dokonce uměli i hezky zpívat, ačkoliv jim nebylo nic rozumět. Jason Lee je sympaťák, sice má v tomto filmu blbé vlasy, ale na tuto roli se hodí a jeho výkon byl celkem uspokojující. Scénář filmu mi přišel dost neoriginální a jakoby jsem to už někdy někde viděl, ale co, bavil jsem se? Bavil a velmi dobře, takže scénář a jiné klišé, nebo jiné nedostatky snad dokážu i překousnout!(29.6.2008)

 • gogo76
  **

  Úžasná blbosť, ktorú som musel pozerať s deťmi. Prvú polovicu som videl celú a druhú iba s jednym okom. Nedokázal som to dopozerať z jediného dôvodu, a tým je absencia humoru. Milé postavičky sa po pol hodine stali otravnými a ten ich spev mi liezol na nervy tiež. Pokračovanie už nemusím vidieť a nechcem o nich ani počuť. Adios chipmunkos! 40%(7.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace